ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
DP Studies
Proactive
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL

<< Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο08/09/1817:00Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο08/09/1817:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/09/1817:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/09/1817:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή09/09/1817:00Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.8-1
ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΙΑΣΚυριακή09/09/1817:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο15/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο15/09/1816:30Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο15/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.6-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/09/1816:30Κώστας Κ., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο15/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.3-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή16/09/1816:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.1-4
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή16/09/1816:30Σπινάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μαυρουδής Ι.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/09/1816:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο22/09/1816:30Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Σιγανού Γ.1-3
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο22/09/1816:30Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή23/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΔΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Νικολακάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.6-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή23/09/1816:30Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο29/09/1816:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο29/09/1816:00Γρηγοράκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Γαρεφαλάκης Ε.7-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/09/1816:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΓΟΗΚυριακή30/09/1816:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ., Κατσογιάννης Η.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή30/09/1816:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-4
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/09/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Σιγανού Γ.0-1
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Φερετζάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Φανουράκη Μ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο06/10/1816:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ., Σιγανού Γ.0-9
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/10/1816:00Ζιουτος Κ., Ζαφείρης Α., Καούρας Γ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο06/10/1816:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η.7-0
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο06/10/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.0-4
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/10/1816:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Ι.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή07/10/1816:00Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Μοχιανάκης Α.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή07/10/1816:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Μαυρουδής Ι.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/10/1815:30Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΟΑΣάββατο13/10/1815:30Σφακιανάκης Δ., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο13/10/1815:30Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο13/10/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΗΜΙΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο13/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή14/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.0-5
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.1-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/10/1815:30Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο20/10/1815:30Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.7-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή21/10/1815:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή21/10/1815:30Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.6-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)6-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή21/10/1815:30Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Τζώρτζογλου Φ.0-2
ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κώστας Κ., Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή21/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Μπλαβάκης Ε.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/10/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΙΑΣΣάββατο27/10/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-10
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο27/10/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ.2-1
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.7-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΚυριακή28/10/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Κασαπάκης Α., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή28/10/1815:00Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο03/11/1815:00Ζιουτος Κ., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο03/11/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο03/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή04/11/1815:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή04/11/1815:00Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.4-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/11/1815:00Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μοχιανάκης Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο10/11/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π., Σαρόγλου Ε.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο10/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή11/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή11/11/1815:00Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυραντωνάκης Ν.4-2
ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.8-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη05/12/1815:00Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣΠΟΑΣάββατο17/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή18/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κασαπάκης Α.2-0
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ν., Καζόγλου Χ.1-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ.3-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή18/11/1815:00Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή18/11/1815:00Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/11/1818:00Δασκαλάκης Α., Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη19/12/1815:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο24/11/1815:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/11/1815:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Μαυρουδής Ι.0-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή25/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Σαρόγλου Ε.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή25/11/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Θέμελη Π.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή25/11/1815:00Ζιουτος Κ., Μαθιουδάκης Β., Σιγανού Γ.3-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο01/12/1815:00Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μισάι Δ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο01/12/1815:00Κουναλάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/12/1815:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.8-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή02/12/1815:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακουλάκης Κ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή02/12/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-5
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή02/12/1815:00Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας Χ.0-3
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/12/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.2-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/12/1815:00Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο08/12/1815:00Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/12/1815:15Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.7-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/12/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.2-2
ΑΣΗΜΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.5-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή09/12/1815:00Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο15/12/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/12/1815:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο15/12/1815:00Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.0-9
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο15/12/1815:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Χιωτέλης Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.1-7
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή16/12/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.0-4
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Μαστορίδης Δ., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας Χ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο05/01/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/01/1915:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.2-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/01/1915:00Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο05/01/1915:00Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης Χ.3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.0-8
ΑΣΗΜΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-5
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/01/1915:00Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο12/01/1915:00Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/01/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ.3-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/01/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ν.6-0
ΔΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.3-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/01/1915:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.0-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/01/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μισάι Δ.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Μάτσας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.7-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/01/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00Δασκαλάκης Ι., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο19/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Χανιωτάκης Χ.3-0 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή20/01/1915:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.1-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/01/1915:00Κώστας Κ., Μοχιανάκης Α., Μαυρουδής Ι.3-0
ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή20/01/1915:00Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.2-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/01/1915:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο26/01/1915:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/01/1915:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)7-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο26/01/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΙΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή27/01/1915:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.3-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/01/1915:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.5-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε.3-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή27/01/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο02/02/1915:00Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο02/02/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Συναδινάκης Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο02/02/1918:00Μάτσας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κασαπάκης Α.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/02/1915:00Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Σιγανού Γ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή03/02/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/02/1915:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Μαθιουδάκης Β.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00Σπινάκης Ν., Μπαλίδης Α., Μοχιανάκης Α.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/02/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)5-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/02/1915:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.1-4
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π.2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή10/02/1915:00Ζιουτος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ.8-0
ΑΣΗΜΙ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Μπαλίδης Α., Συναδινάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.3-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/02/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΤετάρτη06/03/1915:00Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο16/02/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Μάτσας Κ., Σιγανού Γ., Σαρόγλου Ε.0-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/02/1915:00Ζαφείρης Α., Κασαπάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-3
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή17/02/1915:00Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Μισάι Δ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΡΓΟΤΕΛΗΔευτέρα18/02/1916:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη20/02/1915:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Φανουράκη Μ., Μπαλίδης Α.7-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ3-0 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο23/02/1915:00Μπαλίδης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/02/1915:00Ζιουτος Κ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/02/1912:00Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.3-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/02/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.4-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Μαστορίδης Δ.1-0
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/02/1915:00Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΗΜΙ0-3 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο02/03/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ.4-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/03/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/03/1915:00Κώστας Κ., Θέμελη Π., Κλαμπατσέας Χ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο02/03/1915:00Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)4-0
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή03/03/1915:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή03/03/1915:00Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή03/03/1918:30Κρασαγάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καούρας Γ.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ3-0 α.α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο09/03/1915:30Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Κλαμπατσέας Χ.6-1
ΛΙΝΤΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΟΑΣάββατο09/03/1915:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο09/03/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Φανουράκη Μ.0-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/03/1915:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π., Καζόγλου Χ.4-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/03/1915:30Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ., Χανιωτάκης Χ.1-5
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο09/03/1915:30Σφακιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Σίσκος Τ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο09/03/1918:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Σταυράκης Γ.1-6


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0-3 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΣάββατο16/03/1915:30Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/03/1915:30Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/03/1915:30Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή17/03/1915:30Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.2-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.5-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/03/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.2-3
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ3-0 α.α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΗΜΙΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο23/03/1916:00Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.3-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/03/1916:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Χανιωτάκης Χ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο23/03/1916:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο23/03/1916:00Μπαλίδης Α., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.0-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/03/1916:00Φερετζάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-3
ΔΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.4-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0-3 α.α.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/03/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.1-3
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή31/03/1916:00Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Τουρλουκάκη Χ.4-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή31/03/1916:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ.5-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή31/03/1916:00Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.4-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/03/1916:00Ζερβάκης Ε. Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ0-3 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο06/04/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Χανιωτάκης Χ.0-6
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο06/04/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο06/04/1917:00Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μισάι Δ.0-6
ΔΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00Παπαδάκης Φ., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ.1-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/04/1917:00Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο06/04/1917:30Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.2-3


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΕΚΚυριακή14/04/1917:00Γρηγοράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Ι.0-3 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/04/1917:00Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.6-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή14/04/1917:00Ρεμιδιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ.3-0
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή14/04/1917:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.1-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/04/1917:00Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α., Ξυπάκης Γ.2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή14/04/1917:00Ζερβάκης Ε. Γ., Σιγανού Γ., Θέμελη Π.3-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή14/04/1917:00Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.1-2