ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL

<< PLAY OFF
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/09/1817:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή09/09/1817:00Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή09/09/1817:00Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.0-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/09/1817:00Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/09/1817:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/09/1817:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.3-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή09/09/1817:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο15/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/09/1816:30Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΕΚΚυριακή16/09/1816:30Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή16/09/1816:30Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ.2-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή16/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή16/09/1816:30Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.4-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο22/09/1816:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο22/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.2-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ.2-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/09/1816:30Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή23/09/1816:30Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή23/09/1816:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/09/1816:00Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/09/1816:00Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή30/09/1816:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Χναράκης Δ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή30/09/1816:00Σφακιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Στεφανίδης Σ.0-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΕΚΚυριακή30/09/1816:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή30/09/1816:00Πατεμτζής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή30/09/1816:00Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Βισκαδούρος Α.0-0
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή30/09/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γρηγοράκης Ι.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΟΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο06/10/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.3-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαστορίδης Δ.1-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή07/10/1816:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.0-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΖΑΡΟΥΚυριακή07/10/1816:00Νικολακάκης Β., Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή07/10/1816:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/10/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΣάββατο13/10/1815:30Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/10/1815:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/10/1815:30Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή14/10/1815:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΕΚΚυριακή14/10/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο20/10/1815:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-3
ΠΟΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/10/1815:30Χαραλαμπάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/10/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΖΑΡΟΥΚυριακή21/10/1815:30Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Ψαρράς Κ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/10/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΟΧΟΥΚυριακή21/10/1815:30Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή21/10/1815:30Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο27/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.3-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/10/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή28/10/1815:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή28/10/1815:00Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.2-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/10/1815:00Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή28/10/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Γρηγοράκης Ι.4-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΟΡΟΣΑΕΚΚυριακή28/10/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ.0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο03/11/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι.3-3
ΠΟΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/11/1815:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε.0-4
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή04/11/1815:00Κώστας Κ., Δρακουλάκης Κ., Κασαπάκης Α.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/11/1815:00Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΕΚΚυριακή04/11/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)3-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/11/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή11/11/1815:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Καούρας Γ.4-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00Νικολακάκης Β., Φερετζάκης Ν., Γενετζάκης Ε.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή11/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.1-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή11/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-0 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/11/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χναράκης Δ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-0
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00Κουναλάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή18/11/1815:00Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή18/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-1
ΠΟΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΚυριακή18/11/1815:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)5-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή18/11/1815:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/11/1815:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Ι.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή25/11/1815:00Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή25/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Βισκαδούρος Α.0-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΟΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή25/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι.2-3
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΖΑΡΟΥΚυριακή25/11/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α., Καούρας Γ.4-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή25/11/1815:00Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Βοριζανάκης Σ.4-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή25/11/1815:00Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Δρακωνάκης Ε.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΠΟΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/12/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ.3-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΕΚΣάββατο01/12/1815:00Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/12/1815:00Γρηγοράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.3-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή02/12/1815:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/12/1815:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή02/12/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Ι.4-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή02/12/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σαμιωτάκης Ε.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή09/12/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.1-1
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή09/12/1815:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.4-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή09/12/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μερκουλίδης Ν.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή09/12/1815:00Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/12/1815:00Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή16/12/1815:00Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-5
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/12/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Νικολακάκης Β., Τζώρτζογλου Φ.4-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/12/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή16/12/1815:00Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ.2-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Κώστας Κ., Μαυρουδής Ι., Συναδινάκης Κ.0-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή16/12/1815:00Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο05/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε.3-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/01/1915:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/01/1913:00Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/01/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Καρατζάς Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή06/01/1915:00Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Συναδινάκης Κ.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.0-2
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή06/01/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χριστουλάκης Ε.0-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή06/01/1915:15Δασκαλάκης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.3-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΣάββατο12/01/1915:15Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/01/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.3-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/01/1915:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.4-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/01/1915:00Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.0-3
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή13/01/1915:00Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή13/01/1915:00Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ., Καούρας Γ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο19/01/1915:00Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α.2-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο19/01/1915:00Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α.2-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/01/1915:15Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή20/01/1915:00Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.4-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/01/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α., Μπαλίδης Α.0-3
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή20/01/1915:00Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη30/01/1915:00Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΣάββατο26/01/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/01/1915:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α.1-7
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΟΡΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή27/01/1915:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00Νικολακάκης Β., Καούρας Γ., Μάτσας Κ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00Δασκαλάκης Ι., Μισάι Δ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/02/1915:00Γρηγοράκης Ι., Μαυρουδής Δ., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/02/1915:00Κώστας Κ., Μαυρουδής Ι., Βισκαδούρος Α.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή03/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή03/02/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η.3-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή03/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Καρατζάς Γ., Τζώρτζογλου Φ.2-0
ΠΟΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/02/1915:30Κρασαγάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Ψαρράς Κ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο09/02/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/02/1915:00Γρηγοράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή10/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Ελευθεράκης Σ.1-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΡΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή10/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Βισκαδούρος Α.3-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή10/02/1915:00Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/02/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μοχιανάκης Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή10/02/1916:00Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Καρατζάς Γ.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή17/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.2-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μερκουλίδης Ν.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή17/02/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/02/1915:00Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν.3-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/02/1915:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/02/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη20/02/1915:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο23/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΛΙΑΣΣάββατο23/02/1915:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/02/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Δρακουλάκης Κ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή24/02/1915:00Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Καρατζάς Γ.3-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μαυραντωνάκης Α.0-4
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/02/1915:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΠΟΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/02/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/03/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή03/03/1915:00Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/03/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.3-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή03/03/1915:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Θέμελη Π.1-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή03/03/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Μισάι Δ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/03/1915:00Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/03/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή03/03/1918:00Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο09/03/1915:30Αδαμάκης Α. Θ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.3-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο09/03/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο09/03/1915:30Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο09/03/1915:30Κώστας Κ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΙΑΣΣάββατο09/03/1915:30Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Μαστορίδης Δ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΣάββατο09/03/1915:30Φερετζάκης Ν., Νικολακάκης Β., Μισάι Δ.3-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο09/03/1915:30Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.3-2
ΠΟΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/03/1916:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.6-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/03/1915:30Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/03/1915:30Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή17/03/1915:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ.1-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή17/03/1915:30Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/03/1915:30Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη27/03/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.3-0 α.α.


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/03/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α.0-2
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/03/1916:00Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή24/03/1916:00Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0
ΠΟΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/03/1916:00Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Α.3-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣΑΕΚΚυριακή24/03/1916:00Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/03/1916:00Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/03/1916:00Ξυπάκης Γ., Γρηγοράκης Ι., Χναράκης Δ.3-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/03/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο30/03/1916:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.1-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο30/03/1916:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο30/03/1916:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Ι.1-4
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο30/03/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/03/1916:00Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.4-3
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΣάββατο30/03/1916:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο30/03/1916:00Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Κασαπάκης Α.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο30/03/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/04/1917:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.3-1
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/04/1917:00Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Γρηγοράκης Ι.7-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΕΚΚυριακή07/04/1917:00Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Αδαμάκης Α. Θ.3-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή07/04/1917:00Ζερβάκης Ε. Γ., Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.3-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/04/1917:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή07/04/1917:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/04/1917:00Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/04/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μοχιανάκης Α.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/04/1915:00Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Α. Θ.3-2
ΠΟΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/04/1917:00Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ.4-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΙΑΣΣάββατο13/04/1917:00Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο13/04/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο13/04/1917:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.3-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο13/04/1917:00Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε.0-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο13/04/1917:00Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.3-1
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΣάββατο13/04/1917:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.6-1