ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
Proactive
Κουτεντακης
DP Studies
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ" - 21/10/2019 16:30

Σας γνωρίζουμε την αλλαγή του αγώνα Κυπέλλου ΕΠΣΗ ΦΗΜΗ και σας υπενθυμίζουμε  ότι το Γηπεδούχο  σωματείο, υπ ...

ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ ΦΗΜΗ - 21/10/2019 12:09

ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ                Σας Γνωρίζουμε την αλλαγή του  αγώνα Κυπέλλου ΕΠΣΗ ΦΗΜΗ και σας  υπενθυμίζουμε  ότι ...

ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ - 17/10/2019 13:07

Σας  Γνωρίζουμε την αλλαγή του αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι τα Γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούται στη φροντίδα γ ...

ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΕΠΣΗ Κ14 - 17/10/2019 12:55

Ο Ενωσιακός προπονητής κ. Γιάννης Χατζησεβαστός καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές για την Μικτή Ομάδα ΕΠΣΗ Κ14 (γεν. 2006-2007). Θ ...

ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 22/10/2019 - 17/10/2019 11:50

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΔΑΜΑΣΤΑ           ΘΕΜΑ: ΚΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ -  ΒΟΗΘΟΥ ...

ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ - 17/10/2019 11:39

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΟΦΑ     ΘΕΜΑ: ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ – ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ Κύριε Πρόεδρε, Σας γνωρίζ ...


Drink fimi epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
1-0
2.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-1
3.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/10/1915:30Ζαφείρης Α., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-0
4.ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/10/1915:30Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
0-1
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
0-2
6.ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπεκιράκης Ι.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
1-0
7.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
1-4
8.Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΚυριακή20/10/1915:30Ζιουτος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
2-5
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή20/10/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.2-2
10.ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ.4-1
11.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/10/1911:00Καρατζάς Γ., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.0-0
12.ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σκρεπέτος Σ.0-2
13.ΜΟΧΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΧΟΥΚυριακή20/10/1915:30Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαλιδάκης Σ.3-0
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30Τζανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.4-6
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή20/10/1912:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.4-0
16.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/10/1912:00Μπαλίδης Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.4-0
17.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α.3-1
18.ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ζαχαριά Μ.0-6
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή20/10/1911:00Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η. (.2-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο26/10/1915:00
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο26/10/1915:00
3.ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο26/10/1915:00
4.ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
5.ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΓΟΗΣάββατο26/10/1915:00
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΕΚΣάββατο26/10/1915:00
8.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/10/1915:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00
10.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/10/1915:00
11.ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/10/1915:00
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/10/1915:00
13.ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο26/10/1915:00
14.ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΤετάρτη23/10/1915:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.