Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
liontomitsos
Κτήμα Δρυγιανάκη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΣΗ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΨΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ - 22/2/2019 19:52

Η ΕΠΣ Ηρακλείου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης και θέλοντας για μια ακόμη φορά να προλάβει αποφάσεις και νόμ ...

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ – ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Κ16 (2003-04) ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΙΣ 28.02.2019 - 22/2/2019 15:33

Από την ΕΠΟ καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές 1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3.ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 4.ΘΕΟ ...

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ – ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 (2005) ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΙΣ 28.02.2019 - 22/2/2019 15:18

Από την ΕΠΟ καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές 1.ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3.ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑ ...

ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΕΛΕΤΗΣ ΛΗΞΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - 21/2/2019 10:34

ΠΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι λόγω πρόβλεψης δυσμενών καιρικών συν ...

ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ - 20/2/2019 19:19

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ. ΘΕΜΑ: ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Κύριε Πρόεδρε, Σας γνωρίζουμε ότ ...

ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 26/02/2019 - 20/2/2019 18:38

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΘΕΜΑ: ΚΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Η., κ ...


Drink fimi epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
0-1
2.ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο23/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
0-1
3.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΛΙΑΣΣάββατο23/02/1915:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-1
4.ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/02/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
5.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή24/02/1915:00Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
6.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
7.ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/02/1915:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
8.ΠΟΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/02/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο23/02/1915:00Μπαλίδης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
1-1
10.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/02/1915:00Ζιουτος Κ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
2-2
11.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/02/1912:00Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
12.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/02/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
13.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
14.ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/02/1915:00Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο23/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
0-0
17.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο23/02/1918:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ.0-2
18.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/02/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
19.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/02/1911:00Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.
20.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.
21.ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή24/02/1916:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/02/1915:00Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι., Σιγανού Γ.4-3
23.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/02/1915:30Μάτσας Κ., Κρασαγάκης Χ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
0-2
24.ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο23/02/1916:00Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Καζόγλου Χ.1-3
25.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΓΟΗΚυριακή24/02/1911:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
26.Ε.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜΕΓΟΗΚυριακή24/02/1915:00Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
27.ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΙΤΩΝΚυριακή24/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
Γ΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο23/02/1915:00Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.0-3
29.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/02/1915:00Σταυράκης Γ., Μαστορίδης Δ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.3-0
30.ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/02/1911:00Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Κλαμπατσέας Χ.
31.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/02/1911:00Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
32.ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή24/02/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
33.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή24/02/1915:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη27/02/1915:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.