Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
DP Studies
tranzistor
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Με έγγραφο προς τις ΕΠΣ, η Διεύθυνση Ποδοσφαίρου ενημέρωσε ότι, για την προστασία της υγείας των ποδοσφαιριστών σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου, για την επάνοδο στις αθλητικές δραστηριότητες αθλητή που νόσησε με COVID-19, χρειάζεται γνωμάτευση καρδιολόγου ότι μπορεί να αθληθεί κανονικά και έκδοση νέας Κάρτας Υγείας Αθλητή από ειδικευμένο καρδιολόγο.
pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΗ - 23/5/2022 19:47

Ο πρόεδρος Νίκος Τζώρτζογλου και σύσσωμο το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣΗ εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή του ...

ΟΡΙΣΜΟΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ - 23/5/2022 18:44

Σας Γνωρίζουμε τον ορισμό του εξ αναβολής αγώνα ΠΟΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ και σας υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο ...

ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΒΆ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΟΣ ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΡΑΖ - 23/5/2022 14:01

Με απόφασή της, η Επιτροπή Πρωταθλήματος ΕΠΣΗ προχωρά στην αναμόρφωση του προγράμματος 1ου Ομίλου Β’ Κατηγορίας. Οι α ...

ΝΕΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ Κ17 ΕΠΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - 23/5/2022 13:51

Ο ενωσιακός προπονητής της Μικτής Κ17 ΕΠΣΗ κ. Γιάννης Χατζησεβαστός προγραμμάτισε νέα προπόνηση για αύριο Τρίτη 24/05 και ώρα 14:15 (ώρα ...

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΟ ΛΙΝΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ Κ15 ΕΠΣΗ - 22/5/2022 21:15

Με ανεβασμένη ψυχολογία μετά τις πρόκριση στους "8" του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, η Μικτή Κ15 ΕΠΣΗ δίνει ραντεβού αύρι ...

ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣΗ ΣΤΗΝ 3η ΦΑΣΗ - 20/5/2022 19:36

Οι Μικτές Ομάδες της ΕΠΣΗ έκαναν ξανά το ηρακλειώτικο ποδόσφαιρο υπερήφανο με τις προκρίσεις τους στην 3η φάση του Πα ...


Drink fimi κορυφη epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο21/05/2218:00Αναβλήθηκε
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΚυριακή22/05/2218:00Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-1
3.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή22/05/2218:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής: Λαμπράκης Γιάννης)
4-1
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή22/05/2217:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
0-3 α.α.
5.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/05/2218:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-3
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή22/05/2218:00Βασάκης Γ. Ε., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
2-2
7.ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή22/05/2218:00Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης Ζ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
2-3
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΗΜΙ - ΟΦΑΜΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή22/05/2218:003-0 α.α.
9.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή22/05/2218:00Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Λουμπάκης Γιώργος)
3-0 α.α.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο21/05/2218:00Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Δερμιτζάκης Ν.0-4
11.Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο21/05/2218:00Κρασαγάκης Χ., Μασέλη Φ., Πετρίδης Ι.4-2
12.ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/05/2211:30Τζατζαράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μακράκης Δ.2-2
13.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/05/2218:00Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Παρασύρης Γ.1-2
14.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή22/05/2220:00Σκριτζοβάλης Β., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.1-3
15.ΠΟΗ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/05/2220:00Καλαϊτζής Γ., Περτσελάκης Γ., Κοσμαδάκης Σ.2-1
YOUTH LEAGUE "Ασκληπιός Διάγνωσις"
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ. - ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ "Θ.Ι.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο21/05/2214:007-0
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ.ΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο21/05/2216:30Ψαλιδάκης ¶., Κλάδος Γ., Μπατζακάκης Ν.4-3
18.CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ.ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή22/05/2215:00Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Κυριάκου Μ.5-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

electro
musa stamatakis bluelagoon
VOX

Προσεχείς Αγώνες

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΟΧΟΥΤετάρτη25/05/2218:00
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη25/05/2218:00
3.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη25/05/2218:00
4.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/05/2218:00
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή29/05/2218:00
6.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/05/2218:00
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη25/05/2218:00
8.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη25/05/2218:00
9.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή29/05/2218:00
10.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/05/2218:00
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΟΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη25/05/2220:00
12.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/05/2218:00
13.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο28/05/2218:00
14.ΔΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο28/05/2218:00
15.ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο28/05/2218:00
16.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΓΟΗΣάββατο28/05/2218:00
17.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΣάββατο28/05/2218:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.