Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
DP Studies
Κουτεντακης
Lato Boutique
Olympia Palace
liontomitsos
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Γήπεδο Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 55 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: x μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΧΑΡΑΥΓΗ
Δεύτερη έδρα: ΗΡΟΔΟΤΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α2 ΚατηγορίαΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΣάββατο07/01/1715:003-1
2.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο14/01/1709:000-9
3.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΣάββατο14/01/1710:003-0 α.α.
4.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗΣάββατο14/01/1711:007-1
5.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο14/01/1712:000-3
6.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΠ.Ο.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο14/01/1713:001-3
7.Α2 ΚατηγορίαΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.Σάββατο14/01/1715:003-1
8.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΚυριακή15/01/1709:0016-3
9.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΚυριακή15/01/1710:001-3
10.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/01/1710:004-4
11.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΑΝΤΙΑΚυριακή15/01/1711:000-4
12.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή15/01/1711:005-4
13.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ. - ΟΦΗΚυριακή15/01/1711:006-2
14.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΚυριακή15/01/1712:002-6
15.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΚυριακή15/01/1712:002-4
16.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚυριακή15/01/1713:001-7
17.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚυριακή15/01/1715:001-1
18.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΣάββατο21/01/1709:003-0 α.α.
19.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΗΣάββατο21/01/1710:000-3 α.α.
20.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΣάββατο21/01/1711:00
21.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο21/01/1712:00
22.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.Σάββατο21/01/1713:00
23.Γ΄ ΚατηγορίαΠ.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΣάββατο21/01/1715:000-2
24.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΚΑΝΤΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΚυριακή22/01/1710:00
25.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή22/01/1710:00
26.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ.Κυριακή22/01/1710:00
27.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚυριακή22/01/1711:00
28.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΙΝΤΟΚυριακή22/01/1711:00
29.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή22/01/1711:00
30.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚυριακή22/01/1712:00
31.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/01/1712:00
32.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΑΛΜΥΡΟΣ - ΟΦΗΚυριακή22/01/1712:00
33.Α2 ΚατηγορίαΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚυριακή22/01/1715:00
34.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΟΦΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο28/01/1709:00
35.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣάββατο28/01/1710:00
36.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΣάββατο28/01/1711:00
37.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο28/01/1712:00
38.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.Σάββατο28/01/1713:00
39.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΣάββατο28/01/1715:00
40.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή29/01/1710:00
41.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΚΑΝΤΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚυριακή29/01/1711:00
42.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚυριακή29/01/1711:00
43.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΚυριακή29/01/1711:00
44.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΚυριακή29/01/1712:00
45.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΚυριακή29/01/1712:00
46.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚυριακή29/01/1712:00
47.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚυριακή29/01/1713:00
48.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΜΟΙΡΕΣ - ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/01/1713:00
49.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΣάββατο04/02/1709:00
50.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΣάββατο04/02/1710:00
51.Παιδικό 2004-2005 Γ2 ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗΣάββατο04/02/1711:00
52.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο04/02/1712:00
53.Παιδικό 2004-2005 Γ1 ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΣάββατο04/02/1713:00
54.Γ΄ ΚατηγορίαΠ.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΟΚΑΣάββατο04/02/1715:15
55.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή05/02/1710:00
56.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΟΦΗ - ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή05/02/1710:00
57.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚυριακή05/02/1711:00
58.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΛΙΝΤΟΚυριακή05/02/1711:00
59.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚυριακή05/02/1711:00
60.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΚυριακή05/02/1712:00
61.Παιδικό 2006-2007 Γ2 ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΙΡΕΣΚυριακή05/02/1712:00
62.Παιδικό 2010-2011 Γ΄ ΌμιλοςΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ.Κυριακή05/02/1712:00
63.Παιδικό 2006-2007 Γ1 ΌμιλοςΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΝΤΙΑΚυριακή05/02/1713:00
64.Α2 ΚατηγορίαΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή05/02/1715:15
65.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΣάββατο11/02/1715:30