Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Γήπεδο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 49 από 55 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΝΩΣΣΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: x μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα: ΜΙΝΩΙΚΗ, ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Δεύτερη έδρα: ΓΑΡΙΠΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ., ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ, ΠΗΓΑΣΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α1 ΚατηγορίαΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΚυριακή07/01/1815:001-1
2.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣάββατο13/01/1809:00
3.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΚΑΝΤΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣάββατο13/01/1810:00
4.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο13/01/1811:00
5.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΟ.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο13/01/1812:00
6.Α2 ΚατηγορίαΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/01/1815:001-3
7.Α1 ΚατηγορίαΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΚυριακή14/01/1815:003-0
8.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΙΑΣάββατο20/01/1809:00
9.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣάββατο20/01/1810:00
10.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο20/01/1811:00
11.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο20/01/1812:00
12.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00
13.Κύπελλο ΕΠΣΗΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη24/01/1814:30
14.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣάββατο27/01/1809:00
15.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο27/01/1810:00
16.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΟ.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο27/01/1811:00
17.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΑΝΤΙΑΣάββατο27/01/1812:00
18.Α1 ΚατηγορίαΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο27/01/1815:00
19.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣάββατο03/02/1810:00
20.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΟ.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο03/02/1811:00
21.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΚΑΝΤΙΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο03/02/1812:00
22.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο03/02/1813:00
23.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο10/02/1809:00
24.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/02/1810:00
25.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΓΟΡΤΥΣ - ΚΑΝΤΙΑΣάββατο10/02/1811:00
26.Παιδικό 2005-2006 Γ΄ ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο10/02/1812:00