Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
Proactive
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 2164 από 14620 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: Ε.Γ.Ο.Η


Στατιστικά

Ε.Γ.Ο.Η, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000345'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Ε.Γ.Ο.Η, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001143'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
572'---

Ε.Γ.Ο.Η, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
40002159'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
540'---

Ε.Γ.Ο.Η, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00212377'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--1189'2377'

Ε.Γ.Ο.Η, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001222'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗΕ.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣ14-09-191-290'
2.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η21-09-191-190'
3.Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η25-09-192-1 παρ.90'
4.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗΕ.Γ.Ο.Η - ΒΟΝΗ28-09-190-175'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΦΑΜ - Ε.Γ.Ο.Η04-11-182-390'
6.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣ17-11-184-290'
7.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Ε.Γ.Ο.Η24-11-182-6Γκολ!90'
8.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ02-12-185-072'
9.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Ε.Γ.Ο.Η09-12-181-690'
10.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΔΑΦΝΕΣ15-12-183-090'
11.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η13-01-192-290'
12.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΧΕΙΜΑΡΟΣ 19-01-194-028'
13.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜ24-02-192-153'
14.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η16-03-190-490'
15.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ23-03-194-090'
16.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η31-03-190-490'
17.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΠΑΛΙΑΝΗ 200806-04-193-0Γκολ!90'
18.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΦΝΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η21-04-192-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
19.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ17-09-170-190'
20.Α2 ΚατηγορίαΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η24-09-170-490'
21.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ01-10-172-290'
22.Κύπελλο ΕΠΣΗΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η04-10-173-4Γκολ!90'
23.Α2 ΚατηγορίαΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η08-10-171-388'
24.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ14-10-173-090'
25.Α2 ΚατηγορίαΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.Η21-10-171-188'
26.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ28-10-170-290'
27.Α2 ΚατηγορίαΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η05-11-172-290'
28.Α2 ΚατηγορίαΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η19-11-170-190'
29.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΠΟΡΟΣ25-11-171-389'
30.Α2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η03-12-171-187'
31.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ10-12-170-086'
32.Α2 ΚατηγορίαΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η16-12-174-190'
33.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ14-01-184-072'
34.Α2 ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η11-02-180-390'
35.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ11-03-180-3 α.α.-
36.Α2 ΚατηγορίαΟ.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η18-03-185-230'
37.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙ24-03-182-189'
38.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣ31-03-184-1Γκολ!90'
39.Α2 ΚατηγορίαΠΟΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η14-04-182-090'
40.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ21-04-182-3Γκολ!90'
41.Α2 ΚατηγορίαΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.Η28-04-187-090'
42.Α2 ΚατηγορίαΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η12-05-181-2Γκολ!90'
43.Α2 Κατηγορία - PLAY OUTΕ.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ03-06-180-190'
44.Α2 Κατηγορία - PLAY OUT - Β ΦασηΕ.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ10-06-181-292'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
45.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΗΡΟΔΟΤΟΣ10-09-160-471'
46.Α1 ΚατηγορίαΠ.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ε.Γ.Ο.Η17-09-164-068'
47.Α1 ΚατηγορίαΓΟΡΤΥΣ - Ε.Γ.Ο.Η02-10-162-090'
48.Κύπελλο ΕΠΣΗΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.Η05-10-161-264'
49.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΓΙΟΥΧΤΑΣ09-10-162-390'
50.Α1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η12-10-162-390'
51.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗ16-10-161-490'
52.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ 23-10-161-0Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 88'
53.Α1 ΚατηγορίαΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η30-10-163-145'
54.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΜΟΙΡΕΣ06-11-160-290'
55.Α1 ΚατηγορίαΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η13-11-163-190'
56.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΡΩΜΑΝΟΣ20-11-160-161'
57.Α1 ΚατηγορίαΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η23-11-163-2-
58.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ27-11-162-2-
59.Α1 ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η04-12-164-090'
60.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΖΑΡΟΣ11-12-160-190'
61.Α1 ΚατηγορίαΑ.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η18-12-161-190'
62.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ07-01-171-090'
63.Α1 ΚατηγορίαΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η15-01-175-090'
64.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ22-01-172-329'
65.Α1 ΚατηγορίαΑΛΜΥΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η29-01-172-090'
66.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣ05-02-170-145'
67.Α1 ΚατηγορίαΓΙΟΥΧΤΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η12-02-175-0-
68.Α1 ΚατηγορίαΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.Η19-02-173-045'
69.Α1 ΚατηγορίαΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.Η25-02-172-045'
70.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ05-03-171-265'
71.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣ19-03-174-290'
72.Α1 ΚατηγορίαΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η26-03-172-185'
73.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ29-03-172-190'
74.Α1 ΚατηγορίαΟ.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η02-04-171-045'
75.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ09-04-170-490'
76.Α1 ΚατηγορίαΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η23-04-173-090'
77.Α1 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ30-04-171-290'
78.Α1 ΚατηγορίαΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η14-05-176-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
79.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ13-09-150-345'
80.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η27-09-154-288'
81.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΓΙΟΥΧΤΑΣ04-10-151-1-
82.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠ.Ο.Α. - Ε.Γ.Ο.Η10-10-151-0-
83.Κύπελλο ΕΠΣΗΚΟΡΑΚΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η14-10-150-2-
84.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΖΑΡΟΣ18-10-151-086'
85.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.Η24-10-153-090'
86.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.Η01-11-151-165'
87.Κύπελλο ΕΠΣΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η04-11-152-145'
88.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣ08-11-152-190'
89.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣ FC15-11-150-090'
90.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η22-11-155-228'
91.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ29-11-152-262'
92.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η20-12-151-0-
93.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ 10-01-161-281'
94.Α1 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕ.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗ17-01-161-074'
95.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η13-02-162-021'
96.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΕ.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ21-02-161-0-
97.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΓΟΡΤΥΣ - Ε.Γ.Ο.Η28-02-161-265'
98.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΕ.Γ.Ο.Η - ΜΟΙΡΕΣ06-03-161-160'
99.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΑΛΜΥΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η12-03-162-113'
100.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΕ.Γ.Ο.Η - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ20-03-160-176'
101.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.Η27-03-161-2-
102.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΕ.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣ03-04-161-1-
103.Α1 Κατηγορία - Όμιλος ΠαραμονήςΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η10-04-162-053'
104.Α1 Κατηγορία - PLAY OUTΕ.Γ.Ο.Η - ΑΛΜΥΡΟΣ17-04-164-1-
105.Α1 Κατηγορία - PLAY OUT - Β ΦασηΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η24-04-165-190'