ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κύπελλο ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο05/09/1517:00Χαραλαμπάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1 (πεν: 3-4)
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΑΥΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/09/1517:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Δ.2-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο05/09/1517:00Πατεμτζής Γ., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Μ.0-4
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο05/09/1517:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Δασκαλάκης Α.1-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή06/09/1517:00Βασάκης Γ. Ε.3-0 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή06/09/1517:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/09/1517:00Κρασαγάκης Χ., Σαρρής Γ., Χναράκης Δ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη09/09/1517:00Βασάκης Γ. Ε., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΦΗΘ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΤετάρτη09/09/1517:00Κρασαγάκης Χ., Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ.0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη16/09/1516:30Φερετζάκης Ν., Τρουλινός Κ., Ξυπάκης Γ.0-6
ΒΟΝΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη16/09/1516:30Λαλιώτης Γ., Ψαραδάκης Ι., Παπαδάκης Γ.0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη16/09/1516:30Κυριακίδης Ρ.3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΤετάρτη16/09/1518:00Σφακιανάκης Δ., Πατεράκης Μ., Ελευθεράκης Σ.0-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣ FCΕΓΟΗΤετάρτη23/09/1516:00Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Σπινάκης Ν.1-0 παρ.
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη23/09/1516:00Χαραλαμπάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1 παρ.
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΤετάρτη23/09/1516:00Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Κυριακίδης Ρ.0-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΤετάρτη23/09/1516:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-1 (πεν: 2-4)
ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη23/09/1518:00Λαλιώτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Τοπαλιδης Π.1-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΤετάρτη30/09/1515:30Λαλιώτης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΤετάρτη30/09/1515:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κασαπάκης Κ., Ψαραδάκης Ι.1-3
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΩΡΙΕΑΣΒΑΚΤετάρτη07/10/1515:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σαρρής Γ.1-0 παρ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη07/10/1515:30Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Δ.2-1 παρ.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΤετάρτη07/10/1515:30Κρασαγάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Κυριακίδης Ρ.0-6
ΜΟΧΟΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΟΧΟΥΤετάρτη07/10/1515:30Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τοπαλιδης Π.3-0 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΒΟΡΡΩΝΤετάρτη07/10/1515:30Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α., Πλαίτης Γ.3-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΙΡΩΝΤετάρτη07/10/1515:30Πατεράκης Μ., Φορτετσανάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.0-1
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΤετάρτη07/10/1518:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-6
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη14/10/1515:00Κρασαγάκης Χ., Φορτετσανάκης Μ., Κυριακίδης Ρ.2-6
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη14/10/1515:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.2-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΒΟΡΡΩΝΤετάρτη14/10/1515:00Πατεράκης Μ., Τοπαλιδης Π., Μπαλίδης Α.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη14/10/1515:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη14/10/1515:00Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Μ., Λαλιώτης Γ.0-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη21/10/1514:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λαλιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη21/10/1514:30, Κασαπάκης Α., Κασαπάκης Κ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΤετάρτη21/10/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Πατεράκης Μ.3-0
Ο.Φ.Η. 94 - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΤετάρτη28/10/1517:00Μουρτζάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.0-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη04/11/1514:30Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη04/11/1514:30Κρασαγάκης Χ., Παπαδακάκης Γ., Πατεράκης Μ.0-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη04/11/1514:30Φουκάκης Γ., Λαλιώτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη04/11/1518:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη11/11/1514:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΟΧΟΥΤετάρτη11/11/1515:30Μαυρουδής Δ., Πατεράκης Μ., Παπαδακάκης Γ.0-3
ΟΦΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΘ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΤετάρτη11/11/1518:00Φουκάκης Γ., Λαλιώτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΟΑΤετάρτη11/11/1518:00Χαραλαμπάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-2 (πεν: 4-3)
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη18/11/1514:30Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Παπαδάκης Φ.1-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη18/11/1514:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη18/11/1514:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη18/11/1514:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη02/12/1514:30Πολυχρονάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Παπαδόπουλος Ι.0-0 (πεν: 3-1)
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΤετάρτη02/12/1514:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Τρουλινός Κ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη02/12/1514:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΤετάρτη09/12/1514:30Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)1-3
ΟΦΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΤετάρτη09/12/1514:30Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Πατεμτζής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη09/12/1514:30Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη09/12/1514:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΟΑΤετάρτη09/12/1518:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - Π.Ο.Α.ΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη13/01/1614:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.2-3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη20/01/1614:30Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη20/01/1614:30Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΟΦΗΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη27/01/1614:30Κρασαγάκης Χ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη03/02/1615:15Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Σταυρακάκη Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη03/02/1615:15Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδακάκης Γ.1-2
Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΤετάρτη10/02/1614:30Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη10/02/1614:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.4-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ (45ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ)ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη17/02/1615:45Πατεμτζής Γ., Λιανδράκης Φ., Παπαδάκης Μ.2-1 παρ.