Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
liontomitsos
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/09/1517:30Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή13/09/1517:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή13/09/1517:30Κουκουλάκης Μ., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.2-0
Π.Ο.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΚυριακή13/09/1517:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή13/09/1517:30Βισκαδούρος Μ., Πατεράκης Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ FC - Π.Ο.Α.ΑΣΙΤΩΝΣάββατο26/09/1516:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Φερετζάκης Ν.1-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο26/09/1516:30Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Ε.0-5
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/09/1516:30Κουκουλάκης Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Νικολακάκης Β.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/09/1516:30Παπαδόπουλος Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χανιωτάκης Χ.4-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή27/09/1516:30Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣ FCΜΑΛΙΩΝΣάββατο03/10/1516:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΑΥΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή04/10/1516:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)4-0
ΖΑΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή04/10/1516:00Ζαχαριουδάκης Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Σταυρακάκη Ν.0-6
Π.Ο.Α. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΚυριακή04/10/1516:00Κουράκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Ελευθεράκης Σ.5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΓΟΗΚυριακή04/10/1516:00Κρασαγάκης Χ., Φερετζάκης Ν., Πατεράκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/10/1516:00Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Τζανακάκης Ε.3-0
Π.Ο.Α. - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΑΣάββατο10/10/1516:00Χαραλαμπάκης Ε., Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΡΑΥΚΟΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο10/10/1516:00Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Δ.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή11/10/1516:00Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Σαρρής Γ.3-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή11/10/1516:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο17/10/1515:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Μαυραντωνάκης Ι.1-5
ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.ΜΑΛΙΩΝΣάββατο17/10/1515:30Κουναλάκης Γ., Κουράκης Ι., Σταυρακάκη Μ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή18/10/1515:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή18/10/1515:30Χανιωτάκης Χ., Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.3-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή18/10/1515:30Μαυραντωνάκης Ι., Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΡΑΥΚΟΣΠΟΑΣάββατο24/10/1515:00Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)8-0
ΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο24/10/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Σαρρής Γ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή25/10/1515:00Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Ξυπάκης Γ.0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή25/10/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Παπαδακάκης Γ.3-1
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή25/10/1515:00Χανιωτάκης Χ., Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο31/10/1515:00Κουράκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Σταυρακάκη Μ.1-2
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΖΑΡΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή01/11/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Πατεράκης Μ.2-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Σαρρής Γ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή01/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Λαλιώτης Γ.0-1
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή01/11/1515:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Παπαδακάκης Γ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΟΑΣάββατο07/11/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Ζαχαριουδάκης Γ., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή08/11/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-4
ΖΑΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή08/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Μαστορίδης Δ.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή08/11/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σαρρής Γ., Πατεράκης Μ.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΟΥΒΑΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη25/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Τζανακάκης Ε.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/11/1515:00Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δασκαλάκης Α.1-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο14/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Θέμελη Π.1-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ.1-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣ FCΕΓΟΗΚυριακή15/11/1515:00Πατεμτζής Γ., Τζανακάκης Ε., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-0
ΖΑΡΟΣ - Π.Ο.Α.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/11/1515:00Λιανδράκης Φ., Μαυρουδής Δ., Σταυρακάκη Ν.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο21/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Ι.1-3
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο21/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Χαραλαμπάκης Ε., Γρύλου Σ.0-1
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή22/11/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Γρύλου Σ.5-2
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/11/1515:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Σαρρής Γ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή22/11/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο28/11/1515:00Πατεμτζής Γ., Μουρτζάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.0-1
Π.Ο.Α. - ΑΣΙΤΕΣ FCΠΟΑΚυριακή29/11/1515:00Σπινάκης Ν., Λεονταράκης Θ., Δασκαλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)3-0
ΖΑΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή29/11/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Σαρρής Γ., Περτσελάκης Γ.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή29/11/1515:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή29/11/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/12/1515:00Χανιωτάκης Χ., Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.1-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/12/1515:00Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Σταυρακάκη Μ.0-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΠΑΝΟΜ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή06/12/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Γρύλου Σ., Συναδινάκης Κ.3-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΖΑΡΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή06/12/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.3-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή06/12/1515:00Κουκουλάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α., Παπαδάκης Μ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο12/12/1515:00Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Παπαδακάκης Γ.1-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο12/12/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Α.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδακάκης Γ.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή13/12/1515:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ.2-0
Ε.Γ.Ο.Η - Π.Ο.Α.ΕΓΟΗΚυριακή13/12/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Νικολακάκης Β., Τζανακάκης Ε.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/12/1515:00Σπινάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή20/12/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε.0-0
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΚυριακή20/12/1515:00Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.1-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΡΟΥΒΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή20/12/1515:00Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ., Πατεράκης Μ.2-2
ΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΖΑΡΟΥΚυριακή20/12/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/01/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή10/01/1615:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Λαλιώτης Γ.2-2
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή10/01/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/01/1615:00Μουρτζάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή10/01/1615:00Κουναλάκης Γ., Σπινάκης Ν., Γρύλου Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΡΑΥΚΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο16/01/1615:00Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.6-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/01/1615:00Μουρτζάκης Ι., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΖΑΡΟΥΚυριακή17/01/1615:00Σπινάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Καρατζάς Γ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΚυριακή17/01/1615:00Χανιωτάκης Χ., Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π.1-0
Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή17/01/1615:00Κουκουλάκης Μ., Τρουλινός Κ., Λιανδράκης Φ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/01/1615:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ.1-0
ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/01/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Φερετζάκης Ν., Ξυπάκης Γ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣ FCΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/01/1615:00Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)1-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή24/01/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Κυριακίδης Ρ.0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Ο.Α.ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή24/01/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ FC - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή31/01/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Σταυρακάκη Μ.3-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00Κουκουλάκης Μ., Κυριακίδης Ρ., Παπαδάκης Μ.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή31/01/1615:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λεονταράκης Θ.3-2
Π.Ο.Α. - ΖΑΡΟΣΠΟΑΚυριακή31/01/1615:00Χανιωτάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή31/01/1615:00Σπινάκης Ν., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Α.4-0