ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
liontomitsos
DP Studies
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α2 Κατηγορία

<< Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία - PLAY OFF >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΓΟΗΣάββατο12/09/1517:30Μαυρουδής Δ., Κρασαγάκης Χ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)0-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΦΝΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο12/09/1517:30Λαλιώτης Γ.3-0 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο12/09/1517:30Σφακιανάκης Δ.3-0 α.α.
ΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο12/09/1517:30Σπινάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/09/1517:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Σταυρακάκη Ν.5-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή13/09/1517:30Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Ψαραδάκης Ι.0-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/09/1517:30Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Γ., Κασαπάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/09/1517:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π., Ελευθεράκης Σ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/09/1516:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Ελευθεράκης Σ., Βασάκης Γ. Ε.1-5
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/09/1516:300-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο26/09/1516:30Χανιωτάκης Χ., Χναράκης Δ., Τοπαλιδης Π.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΑΚυριακή27/09/1516:30Βασάκης Γ. Ε., Πατεράκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)5-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/09/1516:300-3 α.α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή27/09/1516:30Φερετζάκης Ν., Κουναλάκης Γ., Σαρρής Γ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/09/1516:30Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/09/1516:30Μαυραντωνάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Κασαπάκης Κ.9-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΣάββατο03/10/1516:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΣάββατο03/10/1516:00Χαραλαμπάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Κασαπάκης Α.0-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο03/10/1516:00Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)4-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο03/10/1516:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουρπάς Ν.0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή04/10/1516:003-0 α.α.
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή04/10/1516:003-0 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή04/10/1516:00Σπινάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Ψαραδάκης Ι.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή04/10/1516:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π., Λαλιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/10/1516:000-3 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο10/10/1516:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Σπινάκης Ν.3-0
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΚυριακή11/10/1513:30Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Μπούρκερ Ν.0-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή11/10/1516:000-3 α.α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή11/10/1516:00Νικολακάκης Β., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.0-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00Σταυρακάκη Μ., Μαστορίδης Δ., Χαιρέτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/10/1516:00Πατεμτζής Γ., Φορτετσανάκης Μ., Θέμελη Π.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/10/1516:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο17/10/1515:30Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/10/1515:30Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακίδης Ρ.4-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/10/1515:30Κρασαγάκης Χ., Ζαχαριουδάκης Γ., Τοπαλιδης Π.0-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο17/10/1515:30Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΛΙΝΤΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο17/10/1515:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Χαιρέτης Γ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΚυριακή18/10/1515:30Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ., Κασαπάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή18/10/1515:30Σταυρακάκη Μ., Κασαπάκης Α., Τοπαλιδης Π.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/10/1515:00Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/10/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ., Βιτσαξάκης Α.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο24/10/1515:00Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο24/10/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΒΟΡΡΩΝΣάββατο24/10/1515:00Χανιωτάκης Χ., Πλαίτης Γ., Λαλιώτης Γ.4-2
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΚυριακή25/10/1515:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Γ., Ελευθεράκης Σ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΙΑΣΠΟΑΣάββατο31/10/1515:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)4-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο31/10/1515:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Κασαπάκης Κ.2-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο31/10/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Φορτετσανάκης Μ.2-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο31/10/1515:00Φερετζάκης Ν., Ψαραδάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Νικολακάκης Β., Φορτετσανάκης Μ., Καμπιτάκης Κ.1-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/11/1515:00Λιανδράκης Φ., Σαρόγλου Ε., Πλαίτης Γ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΛΙΝΤΟΣάββατο07/11/1515:00Σταυρακάκη Μ., Νικολακάκης Β., Πλαίτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο07/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδάκης Μ.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/11/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.5-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Ψαραδάκης Ι., Μοχιανάκης Α.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/11/1515:00Σπινάκης Ν., Χαιρέτης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή08/11/1515:00Παπαδάκης Φ., Καμπιτάκης Κ., Κυριακίδης Ρ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΙΝΤΟ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο14/11/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΛΙΑΣΣάββατο14/11/1515:00Μαυρουδής Δ., Φορτετσανάκης Μ., Κασαπάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)5-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο14/11/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Κουρπάς Ν., Ελευθεράκης Σ.1-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή15/11/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Γρύλου Σ.2-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χαιρέτης Γ.0-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή15/11/1515:00Φερετζάκης Ν., Πατεράκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΛΙΑΣΣάββατο21/11/1515:00Σταυρακάκη Ν., Φορτετσανάκης Μ., Καμπιτάκης Κ.3-1
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή22/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π., Χαιρέτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/11/1515:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ.3-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή22/11/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αδαμάκης Α. Θ., Τοπαλιδης Π.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή22/11/1515:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Πλαίτης Γ.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ0-3 α.α.
ΔΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΣάββατο28/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Σπινάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/11/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κυριακόπουλος Κ.1-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00Μαυρουδής Δ., Σιγανού Γ., Τοπαλιδης Π.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/11/1515:00Φερετζάκης Ν., Χαιρέτης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή29/11/1515:00Σταυρακάκη Μ., Συναδινάκης Κ., Κουρπάς Ν.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ0-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/12/1515:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.3-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή06/12/1515:00Βισκαδούρος Μ., Τοπαλιδης Π., Κασαπάκης Κ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή06/12/1515:00Παπαδάκης Φ., Μοχιανάκης Α., Μπούρκερ Ν.3-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή06/12/1515:00Σπινάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/12/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Πατεράκης Μ., Θέμελη Π.3-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή06/12/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πλαίτης Γ.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/12/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-3
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/12/1515:00Σπινάκης Ν., Χαιρέτης Γ., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/12/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.2-2
ΔΙΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΑΚυριακή13/12/1515:00Σταυρακάκη Ν., Τοπαλιδης Π., Λαδομένος Μ.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/12/1515:00Μαυρουδής Δ., Γιαλαμάς Ν., Βιτσαξάκης Α.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00Μουρτζάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κασαπάκης Κ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ0-3 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/12/1515:00Μαυρουδής Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Βιτσαξάκης Α.1-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΙΑΣΑΕΚΣάββατο19/12/1515:00Κουναλάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σαρρής Γ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο19/12/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ.2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΚυριακή20/12/1515:00Παπαδάκης Φ., Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ.1-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/12/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κασαπάκης Α., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/12/1515:00Σφακιανάκης Δ., Κουρπάς Ν., Ελευθεράκης Σ.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΛΙΝΤΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΛΙΝΤΟΣάββατο09/01/1615:00Μαυρουδής Δ., Τρουλινός Κ., Πλαίτης Γ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΓΟΗΣάββατο09/01/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/01/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Κουρπάς Ν., Τοπαλιδης Π.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/01/1615:00Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Χναράκης Δ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/01/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κασαπάκης Α., Λαδομένος Μ.3-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή10/01/1615:00Παπαδάκης Φ., Κυριακίδης Ρ., Συναδινάκης Κ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΛΙΝΤΟ0-3 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/01/1615:00Φερετζάκης Ν., Λεονταράκης Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΣάββατο16/01/1615:00Κουράκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/01/1615:00Μαυρουδής Δ., Λαδομένος Μ., Παπαδόπουλος Ι.0-7
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΕΚΚυριακή17/01/1615:00Σαρρής Γ., Πειρασμάκης Γ., Σαρόγλου Ε.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΙΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή17/01/1615:00Μουρτζάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Μοχιανάκης Α.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/01/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α.5-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο23/01/1615:00Σταυρακάκη Μ., Λαδομένος Μ., Τοπαλιδης Π.1-4
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/01/1615:00Φερετζάκης Ν., Ρεμιδιανάκης Δ., Γρύλου Σ.2-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή24/01/1615:00Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κουρπάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/01/1615:00Χανιωτάκης Χ., Γιαλαμάς Ν., Καμπιτάκης Κ.2-0
ΔΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΚυριακή24/01/1615:00Σταυρακάκη Ν., Παπαδόπουλος Ι., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ0-3 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΕΚΣάββατο30/01/1615:00Κρασαγάκης Χ., Λαλιώτης Γ., Παπαδόπουλος Ι.0-1
ΔΙΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΟΑΣάββατο30/01/1615:00Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Σαρρής Γ.6-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή31/01/1615:00Μαυρουδής Δ., Κανδεράκης Θ., Κασαπάκης Κ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Χναράκης Δ.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή31/01/1615:00Λιανδράκης Φ., Χαιρέτης Γ., Φορτετσανάκης Μ.0-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή31/01/1615:45Πολυχρονάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο06/02/1615:15Ζαχαριουδάκης Γ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.5-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/02/1615:15Βισκαδούρος Μ., Τουρλουκάκη Χ., Μπούρκερ Ν.1-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο06/02/1615:15Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ., Πλαίτης Γ.1-4
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή07/02/1615:15Βασάκης Γ. Ε., Μοχιανάκης Α., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή07/02/1615:15Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κανδεράκης Θ., Ελευθεράκης Σ.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή07/02/1615:15Χανιωτάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Α.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/02/1615:15Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/02/1615:15Σπινάκης Ν., Λαλιώτης Γ., Χαιρέτης Γ.1-0
ΔΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο13/02/1615:15Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α.0-0
ΛΙΝΤΟ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο13/02/1615:15Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Θέμελη Π.7-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή14/02/1615:15Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακίδης Ρ., Παπαδάκης Γ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/02/1615:15Σταυρακάκη Ν., Βιτσαξάκης Α., Χναράκης Δ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/02/1615:15Φερετζάκης Ν., Παπαδόπουλος Ι., Θέμελη Π.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΕΚΣάββατο20/02/1615:30Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Θέμελη Π.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/02/1615:30Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ.5-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο20/02/1615:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Γιαλαμάς Ν., Τοπαλιδης Π.2-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο20/02/1615:30Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΚυριακή21/02/1615:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)4-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/02/1615:30Παπαδάκης Φ., Κασαπάκης Α., Πλαίτης Γ.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΠΟΑΣάββατο27/02/1615:30Σταυρακάκη Μ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-0
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο27/02/1615:30Πολυχρονάκης Ι., Λεονταράκης Θ., Λαδομένος Μ.1-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή28/02/1615:30Χανιωτάκης Χ., Χαιρέτης Γ., Παπαδόπουλος Ι.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/02/1615:30Πατεμτζής Γ., Κυριακίδης Ρ., Χναράκης Δ.3-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή28/02/1615:30Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Τοπαλιδης Π.2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή28/02/1615:30Παπαδάκης Φ., Ελευθεράκης Σ., Κώστας Κ.4-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο05/03/1616:00Φερετζάκης Ν., Τζανακάκης Ε., Πλαίτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/03/1616:00Μαυρουδής Δ., Βιτσαξάκης Α., Βοριζανάκης Σ.2-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο05/03/1616:00Σπινάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Λαλιώτης Γ.3-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή06/03/1616:00Παπαδόπουλος Ι., Θέμελη Π., Φορτετσανάκης Μ.4-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή06/03/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΕΚΚυριακή06/03/1616:00Βισκαδούρος Μ., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ.1-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΛΗΨΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/03/1613:30Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Μοχιανάκης Α.4-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/03/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Κασαπάκης Α., Πλαίτης Γ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο12/03/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καμπιτάκης Κ.3-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΓΟΗΣάββατο12/03/1616:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Κυριακίδης Ρ.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/03/1616:00Φερετζάκης Ν., Κασαπάκης Κ., Τοπαλιδης Π.6-0
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΣάββατο12/03/1618:30Πατεμτζής Γ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ0-3 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/03/1616:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Στεφανίδης Σ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο19/03/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Κανδεράκης Θ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-4
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο19/03/1616:00Σταυρακάκη Μ., Ελευθεράκης Σ., Παπαδόπουλος Ι.0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή20/03/1616:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κυριακόπουλος Κ., Φορτετσανάκης Μ.2-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Σπινάκης Ν., Χναράκης Δ., Κασαπάκης Α.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/03/1616:00Φερετζάκης Ν., Κώστας Κ., Βοριζανάκης Σ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/03/1616:30Σπινάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Κασαπάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΟΑΣάββατο26/03/1616:30Σφακιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βοριζανάκης Σ.3-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/03/1616:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαστορίδης Δ., Κασαπάκης Α.5-1
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή27/03/1616:30Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/03/1616:30Μαυρουδής Δ., Κυριακίδης Ρ., Χαιρέτης Γ.0-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή27/03/1616:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδόπουλος Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.0-3 α.α.
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο02/04/1616:30Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Λαλιώτης Γ.2-1
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΣάββατο02/04/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε.0-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/04/1616:30Κουναλάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Κυριακόπουλος Κ.1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/04/1616:30Πατεμτζής Γ., Τζανακάκης Ε., Λεονταράκης Θ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο02/04/1616:30Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ., Βοριζανάκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο02/04/1616:30Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Χαιρέτης Γ.1-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ0-3 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ0-3 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΣάββατο09/04/1616:30Κώστας Κ., Κουρπάς Ν., Βοριζανάκης Σ.1-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο09/04/1616:30Σπινάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/04/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο09/04/1616:30Μαυρουδής Δ., Παπαδόπουλος Ι., Γρύλου Σ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΕΚΣάββατο09/04/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΣάββατο09/04/1616:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Στεφανίδης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ3-0 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ3-0 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή17/04/1617:00Μαυραντωνάκης Ι., Πλαίτης Γ., Σαβουιδάκης Σ.3-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΝΑΛΗΨΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/04/1617:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.4-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/04/1617:00Πατεμτζής Γ., Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν.1-0
ΔΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΚυριακή17/04/1617:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ.1-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/04/1617:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.1-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/04/1617:00Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Κασαπάκης Κ.0-4


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΙΑΣ0-3 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/04/1617:00Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΛΙΝΤΟΑΕΚΚυριακή24/04/1617:00Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Δασκαλάκης Ι.4-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΚυριακή24/04/1617:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Γιαλαμάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/04/1617:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πλαίτης Γ.1-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή24/04/1617:00Σπινάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.6-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/04/1617:00Πατεμτζής Γ., Κώστας Κ., Θέμελη Π.4-2