ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
DP Studies
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία - Όμιλος Παραμονής
Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/09/1517:30Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Χανιωτάκης Χ.0-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο12/09/1517:30Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο12/09/1517:30Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Φερετζάκης Ν.0-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/09/1517:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/09/1517:30Πατεμτζής Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Σταυρακάκη Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο26/09/1516:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.3-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/09/1516:30Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χαραλαμπάκης Ε.0-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή27/09/1516:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓΑΛΙΑΣ Κυριακή27/09/1516:30Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Κυριακίδης Ρ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή27/09/1516:30Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή04/10/1516:00Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή04/10/1516:00Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή04/10/1516:00Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Ξυπάκης Γ.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή04/10/1516:00Μαυραντωνάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή04/10/1516:00Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σταυρακάκη Μ.1-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/10/1516:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή11/10/1516:00Μαυραντωνάκης Ι., Φουκάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κυριακίδης Ρ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή11/10/1516:00Μουρτζάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Σταυρακάκη Ν.1-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή11/10/1516:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή18/10/1515:30Μανδαλενάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ.5-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή18/10/1515:30Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή18/10/1515:30Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Ζερβάκης Ε. Γ.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή18/10/1515:30Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Νικολακάκης Β.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/10/1515:30Κουράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Παπαδακάκης Γ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/10/1515:00Κουκουλάκης Μ., Νικολακάκης Β., Βασάκης Γ. Ε.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/10/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Φερετζάκης Ν.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή25/10/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή25/10/1515:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Πατεράκης Μ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/10/1515:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπινάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή01/11/1515:00Κρασαγάκης Χ., Κασαπάκης Α., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή01/11/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή01/11/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ.4-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή01/11/1515:00Μουρτζάκης Ι., Σπινάκης Ν., Θέμελη Π.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο07/11/1515:00Κουράκης Ι., Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή08/11/1515:00Λιανδράκης Φ., Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/11/1515:00Νικολακάκης Β., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή08/11/1515:00Κουράκης Ι., Τζανακάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ.6-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή08/11/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/11/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/11/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε.0-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Λεονταράκης Θ., Σαρρής Γ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Βασάκης Γ. Ε., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή15/11/1515:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο21/11/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)7-0
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/11/1515:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Μ.2-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Κυριακή22/11/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/11/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/11/1515:00Φουκάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή29/11/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/11/1515:00Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή29/11/1515:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.0-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή29/11/1515:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Φ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/11/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Τοπαλιδης Π., Στεφανίδης Σ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή06/12/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Λεονταράκης Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή06/12/1515:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/12/1515:00Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/12/1515:00Πατεμτζής Γ., Μαστορίδης Δ., Παπαδακάκης Γ.4-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/12/1515:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Χαιρέτης Γ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο12/12/1515:00Κουναλάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00Πατεμτζής Γ., Λαλιώτης Γ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/12/1515:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/12/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή13/12/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Γρύλου Σ., Τρουλινός Κ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή20/12/1515:00Φερετζάκης Ν., Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/12/1515:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Κ.0-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή20/12/1515:00Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Θέμελη Π.2-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή20/12/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)3-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή20/12/1515:00Ζαχαριουδάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Γρύλου Σ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο09/01/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.3-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή10/01/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ.3-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή10/01/1615:00Νικολακάκης Β., Τζανακάκης Ε., Σταυρακάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή10/01/1615:00Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π., Σταυρακάκη Ν.3-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΛΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/01/1615:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/01/1615:00Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/01/1615:00Παπαδάκης Φ., Κασαπάκης Κ., Τοπαλιδης Π.2-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/01/1615:00Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/01/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/01/1615:00Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ.4-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/01/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Τρουλινός Κ., Τζανακάκης Ε.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή24/01/1615:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.1-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Κυριακή24/01/1615:00Λιανδράκης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Πατεράκης Μ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή31/01/1615:00Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Ν., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Γιαλαμάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Γρύλου Σ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή31/01/1615:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή31/01/1615:00Κουράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Τουρλουκάκη Χ.1-2