Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
liontomitsos
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α1 Κατηγορία - Όμιλος Παραμονής

<< Α1 Κατηγορία - Όμιλος Tίτλου
Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΛΜΥΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο06/02/1615:15Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Στεφανίδης Σ.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή07/02/1615:15Μουρτζάκης Ι., Καρατζάς Γ., Γρύλου Σ.2-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή07/02/1615:15Κρασαγάκης Χ., Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.1-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή07/02/1615:15Κουράκης Ι., Στεφανίδης Σ., Περτσελάκης Γ.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή07/02/1615:15Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Πατεράκης Μ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο13/02/1615:15Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/02/1615:15Χανιωτάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή14/02/1615:15Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.3-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/02/1615:15Λιανδράκης Φ., Σταυρακάκη Μ., Σαρρής Γ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/02/1615:15Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Στεφανίδης Σ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο20/02/1615:30Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή21/02/1615:30Βισκαδούρος Μ., Ξυπάκης Γ., Στεφανίδης Σ.0-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή21/02/1615:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Μερκουλίδης Ν.1-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΓΟΡΤΥΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή21/02/1615:30Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Ν., Καρατζάς Γ.1-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή21/02/1615:30Χανιωτάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ., Μαυρουδής Δ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή28/02/1615:30Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή28/02/1615:30Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Κανδεράκης Θ.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΜΟΙΡΩΝΚυριακή28/02/1615:30Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Στεφανίδης Σ.1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή28/02/1615:30Φουκάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Συναδινάκης Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή28/02/1615:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Πατεράκης Μ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή06/03/1613:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ξυπάκης Γ.4-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΟΙΡΕΣΕΓΟΗΚυριακή06/03/1616:00Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή06/03/1616:00Χανιωτάκης Χ., Γρύλου Σ., Κανδεράκης Θ.1-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή06/03/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.0-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή06/03/1616:00Κουκουλάκης Μ., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Ν.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο12/03/1616:00Κρασαγάκης Χ., Στεφανίδης Σ., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/03/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδόπουλος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο12/03/1616:00Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Αδαμάκης Α. Θ.4-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο12/03/1616:00Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Συναδινάκης Κ.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο12/03/1616:00Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Κανδεράκης Θ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή20/03/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ., Τουρλουκάκη Χ.3-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή20/03/1616:00Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Πατεράκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή20/03/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Σταυρακάκη Ν.3-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή20/03/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Περτσελάκης Γ.4-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή20/03/1616:00Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Τοπαλιδης Π.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή27/03/1616:30Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Γιαλαμάς Ν.3-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/03/1616:30Παπαδόπουλος Κ., Τρουλινός Κ., Κανδεράκης Θ.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή27/03/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή27/03/1616:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/03/1616:30Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Αδαμάκης Α. Θ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΖΑΡΟΥΚυριακή03/04/1616:30Σπινάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Στεφανίδης Σ.3-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΚυριακή03/04/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΜΟΙΡΕΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή03/04/1616:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Τρουλινός Κ.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή03/04/1616:30Βισκαδούρος Μ., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.4-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή03/04/1616:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο09/04/1616:30Σταυρακάκη Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.0-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή10/04/1616:30Κουράκης Ι., Σταυρακάκη Ν., Πατεράκης Μ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή10/04/1616:30Παπαδόπουλος Κ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/04/1616:30Κουκουλάκης Μ., Παπαδάκης Μ., Σπινάκης Ν.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή10/04/1616:30Πολυχρονάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.3-1