Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Στεφανακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α1 Κατηγορία - Όμιλος Tίτλου

<< Α1 Κατηγορία - PLAY OUT - Β Φαση
Α1 Κατηγορία - Όμιλος Παραμονής >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή07/02/1615:15Λιανδράκης Φ., Μαυρουδής Δ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή07/02/1615:15Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Μαυραντωνάκης Ι., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Μ.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/02/1615:15Παπαδάκης Φ., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.2-5
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή07/02/1615:15Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΟΑΚυριακή14/02/1615:15Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-0
ΠΑΝΟΜ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή14/02/1615:15Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Συναδινάκης Κ.2-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή14/02/1615:15Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τζανακάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-1
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή14/02/1615:15Σπινάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Γρύλου Σ.3-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή14/02/1615:15Πολυχρονάκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο20/02/1615:30Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή21/02/1615:30Πολυχρονάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γρύλου Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)4-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΑΛΙΑΣ Κυριακή21/02/1615:30Ζαχαριουδάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Πατεράκης Μ.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/02/1615:30Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΕΛΙΑΣΚυριακή21/02/1615:30Κουράκης Ι., Τζανακάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο27/02/1615:30Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α.1-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή28/02/1615:30Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-2
Π.Ο.Α. - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΟΑΚυριακή28/02/1615:30Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-0
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή28/02/1615:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Α., Γιαλαμάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή28/02/1615:35Σπινάκης Ν., Γρύλου Σ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο05/03/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΣάββατο05/03/1616:00Κρασαγάκης Χ., Λεονταράκης Θ., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή06/03/1616:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή06/03/1616:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Μ.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Ο.Α.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/03/1616:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/03/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.3-1
Π.Ο.Α. - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΟΑΣάββατο12/03/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Σταυρακάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΣάββατο12/03/1616:00Κουράκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο12/03/1616:00Σπινάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.1-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο12/03/1616:00Πολυχρονάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Λαλιώτης Γ.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α.ΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή20/03/1616:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή20/03/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Γρύλου Σ., Λαλιώτης Γ.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Παπαδόπουλος Κ., Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ.1-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/03/1616:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδακάκης Γ., Καρατζάς Γ.5-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή20/03/1616:00Μαυρουδής Δ., Σταυρακάκη Μ., Μαστορίδης Δ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο26/03/1616:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/03/1616:30Πατεμτζής Γ., Λαλιώτης Γ., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή27/03/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Γρύλου Σ.4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/03/1616:30Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Λεονταράκης Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)3-1
Π.Ο.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΚυριακή27/03/1616:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή03/04/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή03/04/1616:30Παπαδόπουλος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ.3-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή03/04/1616:30Μαυρουδής Δ., Πατεράκης Μ., Συναδινάκης Κ.2-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο.Α.ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/04/1616:30Φερετζάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.0-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή03/04/1616:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Τοπαλιδης Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο09/04/1616:30Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Σαρρής Γ.0-0
Π.Ο.Α. - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΑΣάββατο09/04/1618:30Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Θέμελη Π.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/04/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή10/04/1616:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν.0-4
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/04/1616:30Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-1