ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
Κουτεντακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο14/09/1917:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο14/09/1917:30Κώστας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαρράς Κ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο14/09/1917:30Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/09/1917:00Μαυρουδής Δ., Ξυπάκης Γ., Περτσελάκης Γ.1-6
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/09/1917:00Παπαδάκης Φ., Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/09/1917:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο21/09/1916:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΑΣάββατο21/09/1916:30
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/09/1916:30
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/09/1916:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/09/1916:30
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/09/1916:30
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/09/1916:30
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/09/1916:30
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/09/1916:30


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΒΟΝΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΒΟΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.Η
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΒΟΝΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΒΟΝΗ
ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.Η
ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΔΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ε.Γ.Ο.Η
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΒΟΝΗ
ΔΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΣΗΜΙ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΡΟΥΒΑΣ - ΒΟΝΗ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΛΙΝΤΟ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΒΟΝΗ - ΑΣΗΜΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙ
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΔΙΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΒΟΝΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΙΑΣ - ΒΟΝΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.Η
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΒΟΝΗ
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΒΟΝΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.Η


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΒΟΝΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΙΤΕΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΟΥΒΑΣ - ΛΙΝΤΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΙΤΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΒΟΝΗ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗ
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣΗΜΙ - ΑΣΙΤΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.Η
ΒΟΝΗ - ΡΟΥΒΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΣΗΜΙ - ΒΟΝΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΛΙΝΤΟ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΒΟΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΒΟΝΗ - ΛΙΝΤΟ