Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
fifty
DP Studies
Proactive
coffee island
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

Α2 ΕΠΣΗ (3ος Γύρος) - 1ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο22/10/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ.1-3
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/10/2215:30Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΣάββατο22/10/2215:30Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σαββούδης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-5
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Καρατζάς Γ., Αξιώτης Ε.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή23/10/2215:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Σκρεπετός Σ.1-5
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή23/10/2215:30Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-6
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή23/10/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Παπαδάκης Φ.0-5
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή23/10/2215:30Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-2
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΣάββατο29/10/2215:30Μαυραντωνάκης Ν., Αξιώτης Ε., Θέμελη Π.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/10/2215:30Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Παρασύρης Γ.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο29/10/2217:00Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-2
Π.Ο.Α. - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο29/10/2217:30Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Χριστουλάκης Ε.4-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή30/10/2215:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ξυπάκης Γ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/10/2215:30Ζιούτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τζατζαράκης Δ.5-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/10/2215:30Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΚυριακή30/10/2215:30Σαββούδης Β., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη02/11/2215:30Ζιούτος Κ., Σκρεπετός Σ., Κανταρτζόγλου Δ.4-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη02/11/2215:30Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.0-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη02/11/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε., Βασιλάκης Α.1-1
ΒΟΝΗ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη02/11/2215:30Σαββούδης Β., Μάτσας Κ., Τζατζαράκης Δ.0-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Ο.Α.ΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη02/11/2216:00Μπιμπάκης Α., Κατσογιάννης Η., Βάγιας Κ.2-4
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη02/11/2216:00Μπαλίδης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΤετάρτη02/11/2218:30Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΑΣΙΤΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΙΤΩΝΤετάρτη30/11/2216:30Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-2
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/11/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Καρατζάς Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο05/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Βισκαδούρος Α.2-5
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΣάββατο05/11/2215:30Σαββούδης Β., Κλαμπατσέας Χ., Παρασύρης Γ.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΕΛΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαββούδης Β.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή06/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή06/11/2215:00Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α.1-1
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/11/2215:00Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή06/11/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.2-3
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο12/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΙΑΣΚυριακή13/11/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.1-1
Π.Ο.Α. - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΚυριακή13/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/11/2215:00Μάτσας Κ., Μασέλη Φ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/11/2215:00Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α., Βάγιας Κ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή13/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ., Χριστουλάκης Ε.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή13/11/2215:00Ζιούτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.4-0
ΒΟΝΗ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Κέφης Δ., Μπιτζιλή Μ.2-1
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.2-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο19/11/2215:00Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο19/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/2215:30Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2215:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Μπιτζιλή Μ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΚυριακή20/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.0-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α.0-3
Ρεπό: Π.Ο.Α.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο26/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π.1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο26/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Ξυπάκης Γ., Βασιλάκης Α.0-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο26/11/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή27/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.6-0
Π.Ο.Α. - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΚυριακή27/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπιμπάκης Α., Βισκαδούρος Α.6-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Α., Μασέλη Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή27/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)0-0
ΒΟΝΗ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.1-3
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΣάββατο03/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/12/2215:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Πετρίδης Ι.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο03/12/2215:00Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΒΟΝΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-5
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο03/12/2216:00Μπαλίδης Α., Τζατζαράκης Δ., Αξιώτης Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΣάββατο03/12/2218:00Κυριακόπουλος Κ., Χανιωτάκης Χ., Μπιτζιλή Μ.0-5
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/12/2215:00Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Παπαδάκης Φ.0-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή04/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Φανουράκη Μ., Μπιτζιλή Μ.3-0
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μπατζακάκης Ν.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη07/12/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Ξυπάκης Γ.7-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΤετάρτη07/12/2215:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.5-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.5-2
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.5-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη07/12/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Μαυρεδάκης Ν., Πετρίδης Ι.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη07/12/2215:30Παπαδάκης Φ., Τάσης Κ., Βάγιας Κ.1-1
Π.Ο.Α. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΤετάρτη07/12/2218:00Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε.8-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Αξιώτης Ε., Ψαλιδάκης Α.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο10/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΣάββατο10/12/2215:30Μπαλίδης Α., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΚυριακή11/12/2214:30Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/12/2215:00Ζιούτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή11/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή11/12/2215:00Μαυρουδής Δ., Βασιλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΒΟΝΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Παρασύρης Γ.1-0
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/12/2215:00Μαυρουδής Δ., Ψαλιδάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο17/12/2216:00Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Μασέλη Φ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΟΥΒΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή18/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Β., Παρασύρης Γ.2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή18/12/2215:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή18/12/2215:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Αδαμάκη Ε.1-0
Π.Ο.Α. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΚυριακή18/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΒΟΝΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/12/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Εγγλέζος Δ.1-5
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Εγγλέζος Δ.4-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Παπαδάκης Φ., Βασιλάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη21/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μπιτζιλή Μ., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη21/12/2215:00Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μακράκης Δ.2-1
Π.Ο.Α. - ΒΟΝΗΠΟΑΤετάρτη21/12/2215:00Σαββούδης Β., Μπλαβάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.6-0
ΑΣΙΤΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΙΤΩΝΤετάρτη21/12/2216:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη21/12/2216:30Τζανιδάκης Α., Τζατζαράκης Δ., Θέμελη Π.0-1
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΣάββατο07/01/2315:00Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΟΙΡΩΝΣάββατο07/01/2315:00Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.4-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/01/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΚυριακή08/01/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπιτζιλή Μ., Βισκαδούρος Α.3-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή08/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.1-1
ΒΟΝΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ.2-5
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή08/01/2316:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α.3-0
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.1-0
Π.Ο.Α. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο14/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Παρασύρης Γ.2-0
ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΑΛΙΩΝΚυριακή15/01/2315:00Μπαλίδης Α., Μασέλη Φ., Ξυπάκης Γ.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή15/01/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Μανιώτης Δ.1-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή15/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μαυρεδάκης Ν.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΒΟΝΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.3-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σκρεπετός Σ.1-3
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Αδαμάκη Ε.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΟΙΡΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη18/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη18/01/2315:00Σαββούδης Β., Βισκαδούρος Α., Μαυρεδάκης Ν.1-5
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη18/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.2-2
ΒΟΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη18/01/2315:00Μπαλίδης Α., Μπιτζιλή Μ., Καλαϊτζής Γ.0-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΤετάρτη18/01/2318:30Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.2-0
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΣάββατο21/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο21/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Αξιώτης Ε.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/01/2315:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/01/2315:00Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Μακράκης Δ.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή22/01/2315:00Μπιμπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή22/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ.0-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή22/01/2315:15Σαββούδης Β., Κανταρτζόγλου Δ., Καλαϊτζής Γ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο28/01/2315:00Μπαλίδης Α., Ψαλιδάκης Α., Ξυπάκης Γ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Μανιώτης Δ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/01/2316:00Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Σταυράκης Γ.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή29/01/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μανιώτης Δ., Παρασύρης Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.ΜΑΛΙΩΝΚυριακή29/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΚυριακή29/01/2315:30Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Αξιώτης Ε.1-3
Ρεπό: ΒΟΝΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο04/02/2315:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Παρασύρης Γ.2-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/02/2315:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο04/02/2318:30Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/02/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Τζατζαράκης Δ.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη08/02/2318:30Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη08/03/2315:30Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη15/03/2316:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.11-0
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο11/02/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Καλαϊτζής Γ.0-0
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο11/02/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/02/2315:00Σαββούδης Β., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή12/02/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Παρασύρης Γ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή12/02/2315:00Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Μανδαλενάκης Ε.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/02/2315:00Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.2-7
ΒΟΝΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/02/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.1-2
ΑΣΙΤΕΣ - Π.Ο.Α.ΑΣΙΤΩΝΚυριακή12/02/2315:30Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Μπιτζιλή Μ.0-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΤετάρτη15/02/2315:30Σαββούδης Β., Παπαδάκης Μ., Αξιώτης Ε.3-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΤετάρτη15/02/2315:30Σφακιανάκης Δ., Βασιλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.3-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη15/02/2315:30Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.4-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη15/02/2315:30Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΒΟΝΗΜΟΙΡΩΝΤετάρτη15/02/2315:30Μάτσας Κ., Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ.3-4
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη15/02/2316:15Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Εγγλέζος Δ.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΤετάρτη15/02/2318:30Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΠέμπτη13/04/2317:00Μαυραντωνάκης Ν., Βισκαδούρος Α., Δασκαλάκης Ι.4-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο18/02/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ., Χανιωτάκης Χ.0-0
Π.Ο.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο18/02/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρεδάκης Ν., Ξυπάκης Γ.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο18/02/2317:00Παπαδάκης Φ., Παρασύρης Γ., Σκρεπετός Σ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/02/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη Φ.2-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/02/2315:00Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Δασκαλάκης Α.0-6
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή19/02/2315:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/02/2315:00Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ.1-4
ΒΟΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/02/2315:00Σαββούδης Β., Κατσογιάννης Η., Βασάκης Γ. Ε.4-1
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο25/02/2316:00Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Ξυπάκης Γ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Π.Ο.Α.ΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο25/02/2316:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.2-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/02/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο25/02/2316:00Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Μαυρεδάκης Ν.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο25/02/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Μανιώτης Δ., Σταυράκης Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΒΟΝΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο25/02/2316:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Χανιωτάκης Χ.3-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/02/2316:15Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Εγγλέζος Δ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο25/02/2319:00Γαρεφαλάκης Κ., Καλαϊτζής Γ., Μασέλη Φ.1-2
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο04/03/2315:30Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο04/03/2315:30Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α.1-0
ΒΟΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/03/2315:30Σαββούδης Β., Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ.6-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο04/03/2317:00Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ., Τζατζαράκης Δ.0-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/03/2315:30Πατεμτζής Γ., Μασέλη Φ., Σκρεπετός Σ.2-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/03/2315:30Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή05/03/2315:30Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Αξιώτης Ε.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή05/03/2315:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-3
Ρεπό: Π.Ο.Α.

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο11/03/2315:30Μαυρουδής Δ., Σταυράκης Γ., Τζατζαράκης Δ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο11/03/2315:30Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Ξυπάκης Γ.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Ο.Α.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/03/2315:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/03/2315:30Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης Χ., Ανδριανάκης Ι.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΚυριακή12/03/2315:30Σφακιανάκης Δ., Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή12/03/2315:30Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/03/2315:30Πατεμτζής Γ., Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-7
ΡΟΥΒΑΣ - ΒΟΝΗΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη19/04/2317:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Παρασύρης Γ.3-0
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο18/03/2315:30Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΒΟΝΗ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/03/2315:30Πατεμτζής Γ., Μασέλη Φ., Καλαϊτζής Γ.3-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο18/03/2317:00Σφακιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή19/03/2315:30Βασάκης Γ. Ε., Ψαλιδάκης Α., Σφακιανάκης Δ.3-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή19/03/2315:30Βισκαδούρος Μ., Μάτσας Κ., Παπαδάκης Φ.3-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/03/2315:30Μπαλίδης Α., Κέφης Δ., Θέμελη Π.3-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/03/2315:30Σαμιωτάκης Ε., Βασιλάκης Α., Χανιωτάκης Χ.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή19/03/2315:45Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Γαρεφαλάκης Κ.2-2
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη22/03/2316:00Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ., Κουναλάκης Χ.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΙΡΩΝΤετάρτη22/03/2316:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ.0-3
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη22/03/2316:00Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ.0-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη22/03/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Καλαϊτζής Γ., Σκρεπετός Σ.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη22/03/2316:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗΑΣΙΤΩΝΤετάρτη22/03/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη22/03/2318:30Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΤετάρτη03/05/2318:30Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η., Δερμιτζάκης Ν.3-4
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/03/2316:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΒΟΝΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο25/03/2316:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Παπαδάκης Φ.3-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή26/03/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Παρασύρης Γ.5-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή26/03/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.5-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή26/03/2316:00Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.1-0
Π.Ο.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΚυριακή26/03/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.4-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή26/03/2316:00Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη Φ.5-3
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/03/2316:30Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Μπιτζιλή Μ.3-1
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο01/04/2316:30Κρασαγάκης Χ., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.1-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο01/04/2316:30Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Μαυρεδάκης Ν.0-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΒΟΝΗΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο01/04/2317:00Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή02/04/2316:30Χανιωτάκης Χ., Ζιούτος Κ., Βασάκης Γ. Ε.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή02/04/2316:30Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ.1-8
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή02/04/2316:30Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Βασιλάκης Α.0-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή02/04/2316:30Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Παρασύρης Γ.1-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/04/2316:30Σαββούδης Β., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.2-5
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη05/04/2316:00Σκρεπετός Σ., Βασιλάκης Α., Πετρίδης Ι.8-3
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη05/04/2316:30Σαμιωτάκης Ε., Μαυρεδάκης Ν., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη05/04/2316:30Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σταυράκης Γ.3-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη05/04/2316:30Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Χανιωτάκης Χ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΙΤΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη05/04/2317:00Σφακιανάκης Δ., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.6-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΤετάρτη05/04/2317:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Γιγουρτσής Γ.1-1
ΒΟΝΗ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη05/04/2317:00Παπαδάκης Φ., Εγγλέζος Δ., Γαρεφαλάκης Κ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΤετάρτη05/04/2319:00Ζιούτος Κ., Αξιώτης Ε., Ανδριανάκης Ι.1-0
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο08/04/2317:00Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κέφης Δ.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο08/04/2317:00Βισκαδούρος Μ., Κατσογιάννης Η., Δασκαλάκης Ι.3-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο08/04/2317:00Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Βασάκης Γ. Ε.1-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΙΡΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/04/2317:00Χανιωτάκης Χ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή09/04/2317:00Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης Α.4-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/04/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.0-3 α.α.
Π.Ο.Α. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΚυριακή09/04/2317:00Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΒΟΝΗΕΛΙΑΣΚυριακή09/04/2317:00Αξιώτης Ε., Ανδριανάκης Ι., Μασέλη Φ.4-1
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΝΟΜ ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/04/2317:00Αξιώτης Ε., Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.2-1
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/04/2317:00Ανδριανάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ.5-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή23/04/2317:00Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/04/2317:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μασέλη Φ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή23/04/2317:00Πατεμτζής Γ., Βασιλάκης Α., Παρασύρης Γ.1-1
ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή23/04/2317:00Βισκαδούρος Μ., Τζανιδάκης Α., Φανουράκη Μ.2-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή23/04/2318:15Βασάκης Γ. Ε., Καλαϊτζής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή23/04/2320:15Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Τζατζαράκης Δ.0-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη26/04/2317:30Αξιώτης Ε., Παρασύρης Γ., Ανδριανάκης Ι.4-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη26/04/2317:30Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΙΤΩΝΤετάρτη26/04/2317:30Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη26/04/2317:30Βασάκης Γ. Ε., Κλαμπατσέας Χ., Καλαϊτζής Γ.0-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη26/04/2317:30Βισκαδούρος Μ., Σκρεπετός Σ., Δουκιαντζάκης Ν.2-1
Π.Ο.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΤετάρτη26/04/2317:30Σαμιωτάκης Ε., Βασιλάκης Α., Τζανιδάκης Α.7-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη26/04/2317:30Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Φακουρέλης Φ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΒΟΝΗΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη26/04/2317:303-0 α.α.
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο29/04/2317:00Βισκαδούρος Μ., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο29/04/2317:00Ζαφείρης Α., Πετρίδης Ι., Θέμελη Π.4-7
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο29/04/2317:00Δασκαλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΣάββατο29/04/2317:00Μπαλίδης Α., Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε.6-1
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/04/2317:00Βασάκης Γ. Ε., Ψαλιδάκης Α., Παπαδάκης Φ.1-4
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/04/2318:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Ο.Α.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή30/04/2318:00Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.2-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή30/04/2318:00Χανιωτάκης Χ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.2-3
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΣάββατο06/05/2316:30Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ.4-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο06/05/2317:30Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Παρασύρης Γ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο06/05/2317:30Χανιωτάκης Χ., Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α.4-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο06/05/2317:30Ζιούτος Κ., Βασιλάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν.5-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο06/05/2317:30Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ.2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο06/05/2317:30Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Β., Χριστουλάκης Ε.4-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/05/2317:30Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Πετούσης Ι.5-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη10/05/2318:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ.4-1
Ρεπό: ΒΟΝΗ