Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
Κουτεντακης
Olympia Palace
Στεφανακης
Lato Boutique
liontomitsos
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α1 Κατηγορία

Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΙΩΝΣάββατο10/09/1617:00Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο10/09/1617:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΓΟΗΣάββατο10/09/1617:00Κρασαγάκης Χ., Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο10/09/1617:00Σπινάκης Ν.0-3 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή11/09/1617:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.5-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/09/1617:00Σπινάκης Ν., Ξυπάκης Γ., Βοριζανάκης Σ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή11/09/1617:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-1
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή11/09/1617:00Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Καρατζάς Γ.0-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή11/09/1617:00Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Τζανακάκης Ε.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/09/1617:00Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο17/09/1616:30Πατεμτζής Γ., Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.4-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο17/09/1616:30Σφακιανάκης Δ.3-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή18/09/1616:30Μουρτζάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/09/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Πατεράκης Μ., Ελευθεράκης Σ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή18/09/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή18/09/1616:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Χναράκης Δ.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή18/09/1616:30Μανδαλενάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή18/09/1616:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π.5-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΟΙΡΩΝΚυριακή18/09/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Αδαμάκης Ζ. Θ.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή18/09/1616:30Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο24/09/1616:30Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο24/09/1616:300-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/09/1616:30Βασάκης Γ. Ε., Τοπαλιδης Π., Χναράκης Δ.0-6
ΖΑΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή25/09/1616:30Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α.5-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/09/1616:30Κρασαγάκης Χ., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΛΜΥΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή25/09/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή25/09/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Συναδινάκης Κ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή25/09/1616:30Βισκαδούρος Μ., Γιαλαμάς Ν., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή25/09/1616:30Μανδαλενάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή25/09/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σπαθαράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο01/10/1616:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο01/10/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Λαλιώτης Γ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή02/10/1616:00Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-4
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή02/10/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή02/10/1616:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Καρατζάς Γ.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/10/1616:00Μουρτζάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή02/10/1616:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Ε. Μ.5-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΚυριακή02/10/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Συναδινάκης Κ.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή02/10/1616:00Κουράκης Ι., Τζανακάκης Ε., Σιγανού Γ.0-6
ΓΟΡΤΥΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή02/10/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Θέμελη Π.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο08/10/1616:00Κουναλάκης Γ., Μαυρουδής Δ., Καρατζάς Γ.6-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Μουρτζάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο08/10/1616:000-3 α.α.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο08/10/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.3-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΓΟΗΚυριακή09/10/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ξυπάκης Γ.2-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/10/1616:00Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.5-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/10/1616:00Σπινάκης Ν., Νικολακάκης Β., Κασαπάκης Α.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/10/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Στεφανίδης Σ., Καμπιτάκης Κ.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή09/10/1616:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη12/10/1616:00Σπινάκης Ν., Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ.0-1
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΤετάρτη12/10/1616:00Βισκαδούρος Μ., Κασαπάκης Κ., Κασαπάκης Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη12/10/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Νεραντζάκης Ν.2-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη12/10/1616:003-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη12/10/1616:00Μουρτζάκης Ι., Πατεράκης Μ., Γαρεφαλάκης Ε.0-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη12/10/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Τζανακάκης Ε.2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη12/10/1616:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καμπιτάκης Κ.0-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη12/10/1616:00Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ.3-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΤετάρτη12/10/1616:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Λαλιώτης Γ.4-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη12/10/1616:00Κουναλάκης Γ., Στεφανίδης Σ., Ελευθεράκης Σ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή16/10/1615:30Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΚυριακή16/10/1615:30Κρασαγάκης Χ., Τζανακάκης Ε., Λαλιώτης Γ.1-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΖΑΡΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή16/10/1615:300-3 α.α.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/10/1615:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)6-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή16/10/1615:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ.3-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή16/10/1615:30Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Παπαδάκης Μ.3-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή16/10/1615:30Σφακιανάκης Δ., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή16/10/1615:30Ζαχαριουδάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Γιαλαμάς Ν.2-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή16/10/1615:30Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε., Θέμελη Π.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή16/10/1615:30Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Κασαπάκης Α.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/1615:003-0 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/10/1615:00Κουναλάκης Γ., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή23/10/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή23/10/1615:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή23/10/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Λαλιώτης Γ.1-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή23/10/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Κώστας Κ.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή23/10/1615:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδακάκης Γ., Βασάκης Γ. Ε.1-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή23/10/1615:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Καμπιτάκης Κ.5-5
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή23/10/1615:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Τοπαλιδης Π.1-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή23/10/1615:15Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΡΟΥΒΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο29/10/1615:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο29/10/1615:00Σφακιανάκης Δ., Γιαλαμάς Ν., Παπαδάκης Φ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή30/10/1615:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή30/10/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Μ.1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή30/10/1615:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή30/10/1615:003-0 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00Φερετζάκης Ν., Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-5
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή30/10/1615:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή30/10/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Πατεράκης Μ., Σταυρακάκη Ν.3-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/10/1615:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο05/11/1615:000-3 α.α.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΟΙΡΕΣΕΓΟΗΚυριακή06/11/1615:00Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Κουναλάκης Γ., Κουράκης Ι., Ελευθεράκης Σ.0-4
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.1-1
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή06/11/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Φερετζάκης Ν., Κασαπάκης Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/11/1615:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή06/11/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ., Στεφανίδης Σ.0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή06/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λαλιώτης Γ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο12/11/1615:00Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Φερετζάκης Ν.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο12/11/1615:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή13/11/1615:00Μαυρουδής Δ., Σπινάκης Ν., Ελευθεράκης Σ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/11/1615:00Πατεμτζής Γ., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.3-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Μαστορίδης Δ.1-4
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.0-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/11/1615:30Λαλιώτης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο19/11/1615:00Πατεμτζής Γ., Σταυρακάκη Μ., Γιαλαμάς Ν.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/11/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Κώστας Κ.1-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/11/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Νεραντζάκης Ν.1-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΚυριακή20/11/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Στεφανίδης Σ., Καμπιτάκης Κ.0-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή20/11/1615:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.0-2
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή20/11/1615:00Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη23/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φερετζάκης Ν.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη23/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Συναδινάκης Κ.2-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη23/11/1615:00Κρασαγάκης Χ., Πολυχρονάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη23/11/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Κώστας Κ., Κασαπάκης Κ.0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη23/11/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Τζανακάκης Ε.3-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη23/11/1615:00Φουκάκης Γ., Λαλιώτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη23/11/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη23/11/1615:00Κουναλάκης Γ., Κασαπάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή27/11/1615:00Λαλιώτης Γ., Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ.2-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή27/11/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή27/11/1615:00Σφακιανάκης Δ., Σταυρακάκη Ν., Κυριακόπουλος Κ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Γιαλαμάς Ν.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/11/1615:00Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.0-3
Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή27/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Πλαίτης Γ.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ0-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο03/12/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Κασαπάκης Α., Νεραντζάκης Ν.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή04/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.3-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή04/12/1615:00Φερετζάκης Ν., Κώστας Κ., Μαυραντωνάκης Α.2-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/12/1615:00Σπινάκης Ν., Τρουλινός Κ., Δρακουλάκης Κ.1-7
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή04/12/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σταυρακάκη Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΑΛΙΑΣ Κυριακή04/12/1615:00Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Καμπιτάκης Κ.4-0
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή04/12/1615:00Κουναλάκης Γ., Νικολακάκης Β., Γιαλαμάς Ν.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/12/1615:00Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο10/12/1615:00Κρασαγάκης Χ., Σαμιωτάκης Ε., Μαστορίδης Δ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο10/12/1615:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.2-4
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Καμπιτάκης Κ.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/12/1615:00Παπαδάκης Φ., Τζανακάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε.3-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή11/12/1615:00Σφακιανάκης Δ., Τρουλινός Κ., Χριστουλάκης Ε.3-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή11/12/1615:00Μαυρουδής Δ., Κουράκης Ι., Κασαπάκης Α.0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.0-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή11/12/1615:00Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή18/12/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.4-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/12/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.0-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/12/1615:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή18/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Τοπαλιδης Π.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή18/12/1615:00Σπινάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Σταυρακάκη Μ.1-1
ΖΑΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή18/12/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή18/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Στεφανίδης Σ.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η0-3 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη21/12/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Συναδινάκης Κ., Μαστορίδης Δ.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΤετάρτη21/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Ι.5-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη21/12/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη21/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ.0-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη21/12/1615:00Λαλιώτης Γ., Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη21/12/1615:00Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.4-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη21/12/1615:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Α., Τοπαλιδης Π.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη21/12/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Λεονταράκης Θ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ0-3 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0-3 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο07/01/1715:00Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο07/01/1715:00Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Καρατζάς Γ.0-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη25/01/1715:00Μουρτζάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Νεραντζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη25/01/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)3-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη25/01/1715:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη25/01/1715:00Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη25/01/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο14/01/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/01/1715:00Πολυχρονάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε.2-4
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή15/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Κουράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.2-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/01/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή15/01/1715:00Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή15/01/1715:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ.0-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή15/01/1715:00Σφακιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)5-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/01/1715:00Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Νεραντζάκης Ν.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο21/01/1715:00Λαλιώτης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Θέμελη Π.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΖΑΡΟΥΚυριακή22/01/1715:00Σπινάκης Ν., Τρουλινός Κ., Σαμιωτάκης Ε.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ.3-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΓΟΗΚυριακή22/01/1715:00Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Μ.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/01/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδακάκης Γ.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/01/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη08/02/1715:15Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΑΛΙΑΣ Σάββατο28/01/1715:00Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο28/01/1715:00Πολυχρονάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Περτσελάκης Γ.5-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή29/01/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Σταυρακάκη Ν.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή29/01/1715:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Θέμελη Π.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Καμπιτάκης Κ., Νεραντζάκης Ν.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/01/1715:00Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή29/01/1715:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.0-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή29/01/1715:00Λαλιώτης Γ., Μαυρουδής Δ., Κασαπάκης Α.1-5


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ0-3 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο04/02/1715:15Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ., Λεονταράκης Θ.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή05/02/1715:15Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ.4-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή05/02/1715:15Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/02/1715:15Κουναλάκης Γ., Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/02/1715:15Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή05/02/1715:15Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Στεφανίδης Σ.0-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή05/02/1715:15Σπινάκης Ν., Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.8-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΚυριακή05/02/1715:15Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Μαυραντωνάκης Α.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ0-3 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή12/02/1715:30Λαλιώτης Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.2-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Κυριακή12/02/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή12/02/1715:30Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή12/02/1715:30Πολυχρονάκης Ι., Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή12/02/1715:30Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή12/02/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.0-4
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή12/02/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη22/02/1715:30Φουκάκης Γ., Κασαπάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΤετάρτη15/02/1715:30Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ., Σαμιωτάκης Ε.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη15/02/1715:30Πολυχρονάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη15/02/1715:30Φερετζάκης Ν., Ζερβάκης Ε. Γ., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη15/02/1715:30Παπαδάκης Φ., Κασαπάκης Α., Πλαίτης Γ.5-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη15/02/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Νεραντζάκης Ν.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη15/02/1715:30Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη15/02/1715:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π., Καρατζάς Γ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη15/02/1715:30Λαλιώτης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Μπαλίδης Α.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0-3 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο18/02/1715:30Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π.1-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Τζανακάκης Ε.3-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΑΛΙΑΣ Κυριακή19/02/1715:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή19/02/1715:30Φουκάκης Γ., Κασαπάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.3-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή19/02/1715:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.1-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/02/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Χριστουλάκης Ε.3-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή19/02/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καμπιτάκης Κ.3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ0-3 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο25/02/1715:30Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σταυρακάκη Μ.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/02/1715:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τοπαλιδης Π.0-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο25/02/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Τζανακάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο25/02/1715:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο25/02/1715:30Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χριστουλάκης Ε.1-5
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο25/02/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο25/02/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Αδαμάκης Α. Θ.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΣάββατο25/02/1715:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Φ., Ελευθεράκης Σ.2-4


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΟΜ 0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ0-3 α.α.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο04/03/1716:00Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.1-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή05/03/1716:00Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ., Κασαπάκης Α.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/03/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Μαστορίδης Δ.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή05/03/1716:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΓΑΛΙΑΣ Κυριακή05/03/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Γιαλαμάς Ν., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή05/03/1716:00Νικολακάκης Β., Σπινάκης Ν., Φερετζάκης Ν.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/03/1716:00Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Καμπιτάκης Κ.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/03/1716:00Φουκάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο11/03/1716:00Φουκάκης Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο11/03/1716:00Φερετζάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Βιτσαξάκης Α.0-2
ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή12/03/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή12/03/1716:00Κουναλάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Κασαπάκης Α.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή12/03/1716:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Θέμελη Π.1-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή12/03/1716:00Σταυρακάκη Ν., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή12/03/1716:00Κρασαγάκης Χ., Κώστας Κ., Αδαμάκης Α. Θ.2-0
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή12/03/1716:00Πολυχρονάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Ξυπάκης Γ.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ0-3 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/03/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/03/1716:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ.1-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΚυριακή19/03/1716:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)4-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Σταυρακάκη Μ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Συναδινάκης Κ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή19/03/1716:00Κουράκης Ι., Παπαδάκης Μ., Πλαίτης Γ.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή19/03/1716:00Σφακιανάκης Δ., Σταυρακάκη Ν., Τουρλουκάκη Χ.2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή19/03/1716:00Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α.2-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΚυριακή26/03/1716:30Φερετζάκης Ν., Μαυραντωνάκης Α., Περτσελάκης Γ.1-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή26/03/1716:30Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Παπαδακάκης Γ.4-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΛΙΑΣΚυριακή26/03/1716:30Φουκάκης Γ., Γιαλαμάς Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/03/1716:30Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Κυριακόπουλος Κ.2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή26/03/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή26/03/1716:30Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή02/04/1716:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Μοχιανάκης Α.1-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη05/04/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.4-1


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη29/03/1716:30Βισκαδούρος Μ., Ζερβάκης Ε. Γ., Μοχιανάκης Α.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη29/03/1716:30Λαλιώτης Γ., Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ.2-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη29/03/1716:30Σταυρακάκη Μ., Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)7-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΤετάρτη29/03/1716:30Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τρουλινός Κ.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη29/03/1716:30Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)4-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη29/03/1716:30Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κασαπάκης Α.1-1
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη12/04/1716:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζερβάκης Ε. Γ.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη26/04/1717:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-3


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΖΑΡΟΣ0-3 α.α.
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο01/04/1716:30Κώστας Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Περτσελάκης Γ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή02/04/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Στεφανίδης Σ.3-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή02/04/1716:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Μαστορίδης Δ.1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή02/04/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Θέμελη Π.2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή02/04/1716:30Σταυρακάκη Ν., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.4-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/04/1716:30Ζαχαριουδάκης Γ., Νικολακάκης Β., Βιτσαξάκης Α.1-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή02/04/1716:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.5-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΑΛΙΑΣ Κυριακή02/04/1716:30Ζερβάκης Ε. Γ., Κουράκης Ι., Δρακουλάκης Κ.0-4


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο08/04/1716:30Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Καρατζάς Γ.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο08/04/1716:30Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/04/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ.1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή09/04/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/04/1716:30Κασαπάκης Κ., Τρουλινός Κ., Βιτσαξάκης Α.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή09/04/1716:30Κώστας Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/04/1716:30Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή09/04/1716:45Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-4


35η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή23/04/1717:00Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.1-4
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/04/1717:00Κώστας Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π.2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή23/04/1717:00Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή23/04/1717:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.3-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή23/04/1717:00Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Δασκαλάκης Α.4-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή23/04/1717:00Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ., Ελευθεράκης Σ.2-0
ΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΖΑΡΟΥΚυριακή23/04/1717:00Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/04/1717:00Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή23/04/1717:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-3


36η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή30/04/1717:00Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Ν., Τσαμπουράκης Γ.0-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΙΑΣΚυριακή30/04/1717:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μερκουλίδης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή30/04/1717:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Φερετζάκης Ν.3-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή30/04/1717:00Κασαπάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή30/04/1717:00Κρασαγάκης Χ., Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/04/1717:00Σταυρακάκη Μ., Πλαίτης Γ., Κατσογιάννης Η.1-5
Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή30/04/1717:00Μαυραντωνάκης Ι., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/04/1717:00Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Περτσελάκης Γ.0-3


37η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ0-3 α.α.
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή07/05/1717:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζανακάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/05/1717:30Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ.0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή07/05/1717:30Φουκάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.7-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή07/05/1717:30Μανδαλενάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Κατσογιάννης Η.2-2
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή07/05/1717:30Σταυρακάκη Ν., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/05/1717:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.4-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/05/1717:30Σπινάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ.6-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή07/05/1717:30Μαυραντωνάκης Ι., Βιτσαξάκης Α., Κυριακίδης Ρ.1-4


38η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ3-0 α.α.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή14/05/1717:30Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Πλαίτης Γ.6-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/05/1717:30Κρασαγάκης Χ., Θέμελη Π., Τοπαλιδης Π.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή14/05/1717:30Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ., Φανουράκη Μ.5-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή14/05/1717:30Κουράκης Ι., Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α.3-3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή14/05/1717:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/05/1717:30Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Κυριακίδης Ρ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/05/1717:30Μανδαλενάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.6-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/05/1717:30Σπινάκης Ν., Μανδαλενάκης Ε., Περτσελάκης Γ.2-3