Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
Olympia Palace
liontomitsos
Lato Boutique
Κουτεντακης
Στεφανακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Κύπελλο ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΟΙΡΕΣ0-8
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΙΝΩΙΚΗ0-6
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ 0-5
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α.0-1
ΛΙΝΤΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ0-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ4-2
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ4-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ1-2
ΟΦΑΜ - ΔΙΑΣ1-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ0-4
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/09/1716:300-0 (πεν: 4-3)
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη13/09/1716:303-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη13/09/1716:300-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη13/09/1716:300-3
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο16/09/1716:00Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/09/1716:00Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Μπεκιράκης Ι.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΤετάρτη20/09/1716:30Κυριακίδης Ρ., Πατεράκης Μ., Δρακουλάκης Κ.0-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο23/09/1716:00Περτσελάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Δρακωνάκης Ε.3-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/09/1716:00Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Γενετζάκης Ε.2-1 παρ.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή24/09/1716:00Ζαφείρης Α., Χναράκης Δ., Επιτροπάκη Ε.1-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή24/09/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σπαθαράκης Γ., Μπεκιράκης Ι.1-4
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή24/09/1716:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π.3-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΣΗΜΙΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη27/09/1716:00Κυριακίδης Ρ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη27/09/1716:00Κώστας Κ., Νεραντζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ.4-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη27/09/1716:00Κρασαγάκης Χ., Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η.3-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΟΦΗΑΕΚΤετάρτη27/09/1716:00Καρατζάς Γ., Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ.2-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΤετάρτη04/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Μοχιανάκης Α.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη04/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Πλαίτης Γ., Δρακουλάκης Κ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη04/10/1715:30Κώστας Κ., Ψαρράς Κ., Σιγανού Γ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΤετάρτη04/10/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Μπαλίδης Α.3-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΤετάρτη18/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ζαφείρης Α.0-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη25/10/1715:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη25/10/1715:00
ΡΑΥΚΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη25/10/1715:00
ΠΟΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη25/10/1715:00
ΔΙΑΣ (Με το νικητή του αγώνα Δειλινά-Ασήμι)Τετάρτη01/11/1700:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ Τετάρτη01/11/1700:00
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - Π.Ο.Α.Τετάρτη01/11/1700:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣΤετάρτη01/11/1700:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη08/11/1700:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣΤετάρτη08/11/1700:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΙΝΩΙΚΗΤετάρτη08/11/1700:00
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΤετάρτη08/11/1700:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤετάρτη15/11/1700:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΤετάρτη15/11/1700:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΤετάρτη15/11/1700:00
ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤετάρτη15/11/1700:00