Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
fifty
diakriton
Proactive
DP Studies
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΣΙΤΩΝΣάββατο23/09/2317:00Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν., Δουκιαντζάκης Ν.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/09/2319:00Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η., Κέφης Δ.3-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΠΟΑΣάββατο23/09/2320:00Δρακωνάκης Ε., Τζατζαράκης Δ., Γιγουρτσής Γ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/09/2311:00Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Μασέλη Φ.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο14/10/2316:00Βισκαδούρος Α., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΣάββατο30/09/2316:00Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ., Πετούσης Ι.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΣΗΜΙΑΣΙΤΩΝΣάββατο30/09/2317:00Τζανιδάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/10/2311:00Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.1-5
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή01/10/2316:00Χανιωτάκης Χ., Αξιώτης Ε., Περτσελάκης Γ.1-6
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή01/10/2316:00Σφακιανάκης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/10/2317:00Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Κλάδος Γ.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο21/10/2317:30Χανιωτάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Βισκαδούρος Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)4-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή22/10/2315:30Σκρεπετός Σ., Μπλαβάκης Ε., Περτσελάκης Γ.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή22/10/2315:30Ανδριανάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)4-0
ΑΣΗΜΙ - ΓΑΡΙΠΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή22/10/2316:00Γαρεφαλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο28/10/2315:30Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ., Κέφης Δ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/10/2318:30Αξιώτης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Μπατζακάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)0-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/10/2319:00Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ., Φακουρέλης Φ.1-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/2312:30Μάτσας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Παρασύρης Γ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή29/10/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Ζουρμπάκης Α., Θέμελη Π.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΣάββατο04/11/2315:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή05/11/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Ζουρμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.4-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/11/2315:00Τζανιδάκης Α., Γιγουρτσής Γ., Πετούσης Ι.3-3
ΑΣΗΜΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/2315:00Σαββούδης Β., Ανδριανάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή05/11/2318:30Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκης Ν., Κλάδος Γ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο11/11/2315:00Μπιμπάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο11/11/2318:00Χριστουλάκης Ε., Πετρίδης Ι., Μασέλη Φ.1-3
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΗΜΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή12/11/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α.0-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή12/11/2318:30Γαρεφαλάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Πετρίδης Ι.5-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή12/11/2318:30Σταυράκης Γ., Μπαλίδης Α., Γιγουρτσής Γ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΣάββατο18/11/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν., Πετούσης Ι.0-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή19/11/2315:15Σαββούδης Β., Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/11/2315:30Σφακιανάκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/11/2318:00Αξιώτης Ε., Κουναλάκης Χ., Ροδίντσης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)4-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/11/2318:00Ανδριανάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Παπαδάκης Φ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο25/11/2315:30Μαυραντωνάκης Ν., Μασέλη Φ., Μπατζακάκης Ν.4-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο25/11/2317:00Γαρεφαλάκης Κ., Δουκιαντζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο25/11/2318:45Σταυράκης Γ., Πετούσης Ι., Κέφης Δ.1-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή26/11/2315:00Χανιωτάκης Χ., Παρασύρης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)3-0
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00Βισκαδούρος Μ., Αξιώτης Ε., Μανιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/12/2318:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Γιγουρτσής Γ.1-0
ΓΑΡΙΠΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/12/2318:30Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ.0-4
ΑΣΗΜΙ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00Ανδριανάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μπατζακάκης Ν.2-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή03/12/2315:00Σφακιανάκης Δ., Ζουρμπάκης Α., Θέμελη Π.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΚυριακή03/12/2315:00Δρακωνάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙΠΟΑΚυριακή10/12/2314:00Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/12/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Μ., Ανδριανάκης Ι.4-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή10/12/2315:00Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Κλάδος Γ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/12/2318:30Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν., Φακουρέλης Φ.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη14/02/2418:30Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κλάδος Γ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/12/2318:30Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α., Σταυράκης Γ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/12/2311:15Μάτσας Κ., Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.3-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΚυριακή17/12/2315:00Μπαλίδης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.2-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/12/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Φ.1-0
ΑΣΗΜΙ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00Μπιμπάκης Α., Κλάδος Γ., Περτσελάκης Γ.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο13/01/2417:00Βισκαδούρος Α., Αξιώτης Ε., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/01/2411:00Αξιώτης Ε., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β.0-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/01/2415:00Ανδριανάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Μαρκάκης Α.2-4
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΙΤΩΝΚυριακή14/01/2415:00Σφακιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Πετρίδης Ι.4-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΣΗΜΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη14/02/2419:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δερμιτζάκης Ν.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή21/01/2415:00Σταυράκης Γ., Κουναλάκης Χ., Περτσελάκης Γ.4-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή21/01/2415:00Ανδριανάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.2-3
ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Σφακιανάκης Δ., Μαρκάκης Α., Χναράκης Δ.4-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΚυριακή21/01/2418:30Βισκαδούρος Μ., Δρακωνάκης Ε., Πετρίδης Ι.1-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή21/01/2418:30Ζουρμπάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κανταρτζόγλου Δ.5-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/01/2415:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/2418:30Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)0-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή28/01/2415:00Μπαλίδης Α., Μπατζακάκης Ν., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΠΟΑΚυριακή28/01/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή28/01/2418:30Αξιώτης Ε., Χανιωτάκης Χ., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)4-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο03/02/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Κουναλάκης Χ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/02/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Θέμελη Π.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή04/02/2415:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ.4-1
ΑΣΗΜΙ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/02/2415:00Μάτσας Κ., Μανιώτης Δ., Μπλαβάκης Β.1-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή04/02/2418:30Σταυράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/2418:30Βισκαδούρος Α., Βασάκης Γ. Ε., Ξυπάκης Γ.4-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΚυριακή11/02/2415:00Αξιώτης Ε., Δερμιτζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε.5-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή11/02/2415:00Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-3
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή11/02/2415:00Δρακωνάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κανταρτζόγλου Δ.2-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή11/02/2415:30Γαρεφαλάκης Κ., Σαββούδης Β., Μπλαβάκης Β.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΠΟΑΣάββατο17/02/2415:00Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/02/2411:30Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.3-7
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΚυριακή18/02/2415:30Βασάκης Γ. Ε., Ψαλιδάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ.0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/02/2418:30Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ., Κέφης Δ.0-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή18/02/2418:30Μπιμπάκης Α., Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/02/2415:30Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν., Κέφης Δ.1-6
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο24/02/2417:00Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΣάββατο24/02/2417:30Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή25/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/02/2418:30Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ., Φακουρέλης Φ.4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/03/2415:30Σφακιανάκης Δ., Παρασύρης Γ., Βισκαδούρος Μ.6-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο02/03/2415:30Δασκαλάκης Α., Ροδίντσης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή03/03/2415:30Ζαφείρης Α., Κουναλάκης Χ., Βασιλάκης Α.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/03/2415:30Σαββούδης Β., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/03/2419:00Γαρεφαλάκης Κ., Σαββούδης Β., Ξυπάκης Γ.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΗΜΙ - ΑΣΙΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΣΙΤΕΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΙΤΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΗΜΙ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΗΜΙ - ΓΑΡΙΠΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑ