Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
liontomitsos
Κουτεντακης
Lato Boutique
Στεφανακης
Olympia Palace
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κύπελλο ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/09/1617:00Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ., Καμπιτάκης Κ.2-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/09/1617:00Συναδινάκης Κ.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή04/09/1617:00Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ.6-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή04/09/1617:00Χαραλαμπάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Τζώρτζογλου Φ.1-5
ΔΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΑΚυριακή04/09/1617:00Λαλιώτης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π.3-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή04/09/1617:00Κρασαγάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Μπαλίδης Α.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/09/1617:00Φουκάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.1-4
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΤετάρτη07/09/1617:00Πατεμτζής Γ., Τζανακάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.1-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΒΟΝΗΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο10/09/1616:30Πατεμτζής Γ., Στεφανίδης Σ., Πατεράκης Μ.2-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο10/09/1616:30Λαλιώτης Γ., Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.2-6
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο10/09/1616:30Φερετζάκης Ν., Κουρπάς Ν., Γενετζάκης Ε.3-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη14/09/1616:30Φερετζάκης Ν., Κασαπάκης Κ., Χριστουλάκης Ε.1-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη14/09/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Τζανακάκης Ε.0-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΒΟΡΡΩΝΤετάρτη14/09/1616:30Λαλιώτης Γ., Κασαπάκης Α., Δρακουλάκης Κ.0-7
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη14/09/1616:30Σταυρακάκη Ν., Μαστορίδης Δ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-5 παρ.
ΑΣΗΜΙ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη14/09/1616:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Τοπαλιδης Π.0-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΤετάρτη21/09/1616:00Λαλιώτης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη21/09/1616:00Κρασαγάκης Χ., Τοπαλιδης Π., Σιγανού Γ.2-1 παρ.
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΓΟΗΤετάρτη21/09/1616:00Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη21/09/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Τουρλουκάκη Χ.0-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη28/09/1615:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΓΟΗΤετάρτη28/09/1615:30Χαραλαμπάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.2-5
ΛΙΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη28/09/1615:30Μουρτζάκης Ι., Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α.2-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη28/09/1616:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη28/09/1616:30Φουκάκης Γ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν.1-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΙΤΩΝΤετάρτη05/10/1616:00Βισκαδούρος Μ., Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν.2-7
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη05/10/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν.2-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη05/10/1616:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΟΦΗΠΟΑΤετάρτη05/10/1616:00Κουναλάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Τοπαλιδης Π.0-1 παρ.
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΟΧΟΥΤετάρτη05/10/1616:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ.3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΤετάρτη19/10/1615:00Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Ελευθεράκης Σ.0-0 (πεν: 4-5)
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη19/10/1615:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Περτσελάκης Γ.0-0 (πεν: 3-2)
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Τετάρτη19/10/1615:00Κουναλάκης Γ., Τοπαλιδης Π., Νεραντζάκης Ν.1-3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη26/10/1615:00Σπινάκης Ν., Τρουλινός Κ., Φερετζάκης Ν.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΤετάρτη26/10/1615:00Κρασαγάκης Χ., Μπούρκερ Ν., Δρακουλάκης Κ.1-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη26/10/1615:00Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ.0-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη26/10/1615:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Τζανακάκης Ε.1-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη02/11/1614:30Ζαχαριουδάκης Γ., Καρατζάς Γ., Τοπαλιδης Π.5-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη02/11/1614:30Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-1
ΔΙΑΣ - ΟΦΗΠΟΑΤετάρτη09/11/1614:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Πλαίτης Γ.1-1 (πεν: 1-4)
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη09/11/1614:303-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΧΟΥΤετάρτη09/11/1614:30Βισκαδούρος Μ., Μοχιανάκης Α., Μπαλίδης Α.0-3
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη09/11/1614:30Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.0-3
ΠΟΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη09/11/1614:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ.3-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΡΩΜΑΝΟΣΒΑΚΤετάρτη09/11/1614:30Φουκάκης Γ., Κασαπάκης Α., Μπεκιράκης Ι.0-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη07/12/1614:30Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Αδαμάκης Α. Θ.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη07/12/1614:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε.2-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΦΗΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη07/12/1614:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Τζανακάκης Ε.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη07/12/1614:30Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-5
ΠΟΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη14/12/1614:30Μαυρουδής Δ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Φ.0-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη14/12/1614:30Λαλιώτης Γ., Μαστορίδης Δ., Τοπαλιδης Π.0-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΖΑΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη14/12/1614:30Μαυραντωνάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Νεραντζάκης Ν.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΤετάρτη14/12/1614:30Ζαχαριουδάκης Γ., Κασαπάκης Κ., Φερετζάκης Ν.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη11/01/1714:30Ζαχαριουδάκης Γ., Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι.4-1
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη11/01/1714:30Πολυχρονάκης Ι., Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε.1-0 παρ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη18/01/1714:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Μ.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη18/01/1714:30Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Νεραντζάκης Ν.4-5


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΖΑΡΟΥΤετάρτη08/02/1715:00Μουρτζάκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη08/02/1715:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Τρουλινός Κ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη22/02/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Σπινάκης Ν., Φερετζάκης Ν.2-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη22/02/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.5-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΖΑΡΟΣ (46ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ)ΕΡΓΟΤΕΛΗΔευτέρα27/03/1717:30Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.1-0 παρ.