Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
diakriton
DP Studies
fifty
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΒΟΝΗΕΛΙΑΣΣάββατο25/09/2117:00Ζιούτος Κ., Δρακουλάκης Κ., Βισκαδούρος Α.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο25/09/2119:00Κλαμπατσέας Χ., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή26/09/2117:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή26/09/2117:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Παπαδάκης Φ.4-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή26/09/2117:00Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μασέλη Φ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή26/09/2117:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μανιώτης Δ.0-0
ΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή26/09/2117:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Γενετζάκης Ε.4-0
ΑΣΙΤΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή26/09/2117:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο02/10/2116:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ.1-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΒΟΝΗΕΓΟΗΣάββατο02/10/2116:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Χαραλαμπάκης Ε.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΚυριακή03/10/2116:00Μανιώτης Δ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή03/10/2116:00Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.0-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΣΙΤΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή03/10/2116:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.5-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/10/2116:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.2-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη06/10/2116:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.0-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη10/11/2115:30Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο09/10/2116:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Μπιμπάκης Α.0-2
ΒΟΝΗ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο09/10/2116:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/10/2116:00Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)6-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή10/10/2116:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Ξυπάκης Γ.3-1
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή10/10/2116:00Ζαφείρης Α., Μπαλίδης Α., Αξιώτης Ε.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή10/10/2116:00Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή10/10/2116:00Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-1
Ε.Γ.Ο.Η - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΓΟΗΚυριακή10/10/2116:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.1-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ., Βασιλάκης Α.0-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/10/2116:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Μασέλη Φ.1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο16/10/2116:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.1-5
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Ζιούτος Κ., Μανιώτης Δ., Βισκαδούρος Α.4-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΙΡΕΣΕΓΟΗΚυριακή17/10/2116:00Σαμιωτάκης Ε., Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή17/10/2116:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.3-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΒΟΝΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή17/10/2116:00Ζαφείρης Α., Μαυραντωνάκης Α., Μάτσας Κ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη20/10/2116:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΑΛΙΩΝΤετάρτη20/10/2116:00Ζιούτος Κ., Δασκαλάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β.2-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΤετάρτη20/10/2116:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε.1-4
ΒΟΝΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη20/10/2116:00Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Σκρεπετός Σ.3-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΙΑΣΤετάρτη20/10/2116:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Μαυραντωνάκης Ι.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΤετάρτη20/10/2116:00Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπιμπάκης Α.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη20/10/2116:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.1-4
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη20/10/2118:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/10/2115:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.1-3
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΚυριακή24/10/2115:00Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/10/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΚυριακή24/10/2115:00Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/10/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.1-7
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΛΙΑΣΚυριακή24/10/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ι.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/10/2115:00Κρασαγάκης Χ., Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.0-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή24/10/2115:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο30/10/2115:00Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μασέλη Φ.0-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο30/10/2115:00Κρασαγάκης Χ., Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ.3-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο30/10/2115:00Ζαφείρης Α., Σκριτζοβάλης Β., Αξιώτης Ε.0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο30/10/2115:30Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Μαστορίδης Δ.5-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή31/10/2115:00Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.2-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή31/10/2115:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.9-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή31/10/2115:00Πατεμτζής Γ., Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή31/10/2115:00Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο06/11/2115:00Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.1-5
ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΟΙΡΩΝΣάββατο06/11/2115:30Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.1-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο06/11/2117:30Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μασέλη Φ.1-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο06/11/2117:30Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.2-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή07/11/2115:00Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β.2-4
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή07/11/2115:00Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.2-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή07/11/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΒΟΝΗΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο13/11/2115:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.6-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο13/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.0-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/11/2115:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.7-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΚυριακή14/11/2115:00Μαυρουδής Δ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.0-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή14/11/2115:00Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/11/2115:30Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή14/11/2115:30Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΛΙΑΣΣάββατο20/11/2115:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Φ.8-0
ΒΟΝΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00Μαυρουδής Δ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.0-4
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο20/11/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο20/11/2115:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/11/2115:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ.0-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή21/11/2115:00Πατεμτζής Γ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή21/11/2115:15Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο27/11/2115:00Ζιούτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.1-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο27/11/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Τζώρτζογλου Φ., Σαρόγλου Ε.4-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο27/11/2117:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.1-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.5-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ.2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή28/11/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΚυριακή28/11/2115:15Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή28/11/2115:30Ζαφείρης Α., Σκριτζοβάλης Β., Μπιμπάκης Α.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΣάββατο04/12/2115:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ., Κέφης Δ.2-0
ΑΣΙΤΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΙΤΩΝΣάββατο04/12/2115:00Σφακιανάκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Βασιλάκης Α.2-0
ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/12/2115:00Ζαφείρης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σαρόγλου Ε.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο04/12/2115:30Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΚυριακή05/12/2115:00Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή05/12/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.2-0
ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο11/12/2115:00Δρακωνάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο11/12/2115:00Βισκαδούρος Μ., Ζαφείρης Α., Μασέλη Φ.3-7
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΕΓΟΗΣάββατο11/12/2115:00Χαραλαμπάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/12/2115:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Σαρόγλου Ε.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή12/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/12/2115:00Ζαφείρης Α., Μαυραντωνάκης Α., Ζιούτος Κ.0-4
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή12/12/2115:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή12/12/2115:00Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο18/12/2115:00Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Παπαδάκης Φ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο18/12/2115:00Μαυραντωνάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κ., Φανουράκη Μ.6-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΙΑΣΣάββατο18/12/2115:003-0 α.α.
ΒΟΝΗ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο18/12/2115:00Βισκαδούρος Μ., Μασέλη Φ., Περτσελάκης Γ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/12/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.0-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή19/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κατσογιάννης Η.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή19/12/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/12/2115:00Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Σαρόγλου Ε.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη22/12/2115:00Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α., Σαρόγλου Ε.5-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη22/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΓΟΗΤετάρτη22/12/2115:00Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.0-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη22/12/2115:000-3 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΙΡΩΝΤετάρτη22/12/2115:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ., Μουλακάκης Κ.1-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη22/12/2115:00Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.0-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗΑΣΙΤΩΝΤετάρτη22/12/2115:30Μαυραντωνάκης Ν., Βισκαδούρος Α., Σταυράκης Γ.3-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη22/12/2117:30Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βασιλάκης Α.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο15/01/2215:003-0 α.α.
ΒΟΝΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο15/01/2215:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α.1-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/01/2215:30Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΚυριακή16/01/2215:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή16/01/2215:00Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ.1-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή16/01/2215:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή16/01/2215:00Ζαφείρης Α., Μαυραντωνάκης Α., Μάτσας Κ.0-4
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΙΤΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή16/01/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο22/01/2215:00Σφακιανάκης Δ., Τζώρτζογλου Φ., Μασέλη Φ.1-2
ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.6-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΣάββατο22/01/2215:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη02/02/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Βισκαδούρος Α.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη23/02/2215:30Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Τζανάκη Μ.3-0
ΑΣΙΤΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΙΤΩΝΤετάρτη09/03/2216:15Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΓΟΗΤετάρτη16/03/2216:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/01/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.4-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο29/01/2215:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.0-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή30/01/2215:00Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Μασέλη Φ.1-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή30/01/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Δρακουλάκης Κ.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή30/01/2215:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή30/01/2215:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/01/2215:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε.3-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο05/02/2215:00Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή06/02/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Φανουράκη Μ., Μανιώτης Δ.1-1
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00Μπαλίδης Α., Σκριτζοβάλης Β., Τζώρτζογλου Φ.2-3
ΑΣΙΤΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή06/02/2215:00Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή06/02/2215:00Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή06/02/2215:00Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Ξυπάκης Γ.0-3
ΒΟΝΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη23/02/2216:00Σφακιανάκης Δ., Μπιμπάκης Α., Σαρόγλου Ε.2-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ 0-3 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΣάββατο12/02/2215:00Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/02/2215:00Πατεμτζής Γ., Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ.3-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΟΝΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/02/2215:00Μαυρουδής Δ., Χριστουλάκης Ε., Μασέλη Φ.3-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή13/02/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/02/2215:00Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή13/02/2215:00Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Α., Μανιώτης Δ.5-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΤετάρτη23/03/2216:30Δασκαλάκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Καζόγλου Χ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο19/02/2215:00Ζαφείρης Α., Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο19/02/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.6-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/02/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή20/02/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/02/2215:00Μαυρουδής Δ., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.6-0
Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΓΟΗΚυριακή20/02/2215:00Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.0-5
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/02/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ0-3 α.α.
ΠΑΝΟΜ - ΒΟΝΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο26/02/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β., Μασέλη Φ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/02/2215:00Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΙΤΩΝΚυριακή27/02/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Κέφης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/02/2215:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΚυριακή27/02/2215:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Παπαδάκης Φ.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/02/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Περτσελάκης Γ.0-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΕΚΚυριακή27/02/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΒΟΝΗΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο05/03/2215:00Βισκαδούρος Μ., Τζώρτζογλου Φ., Κέφης Δ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/03/2215:00Χαραλαμπάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Ρεμιδιανάκης Δ.1-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο05/03/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Β., Ρεμεδιάκης Γ.5-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο05/03/2216:00Ζαφείρης Α., Σκρεπετός Σ., Ψαλιδάκης Α.1-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΟΙΡΕΣΕΓΟΗΤετάρτη30/03/2217:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-7
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη13/04/2217:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.5-5
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή17/04/2217:00Δασκαλάκης Ι., Κομκοτός Ι., Μαζοκοπάκης Ζ.3-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο12/03/2215:30Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-4
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/03/2215:00Ζαφείρης Α., Μαζοκοπάκης Ζ., Ρεμεδιάκης Γ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή13/03/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή13/03/2215:00Βισκαδούρος Μ., Κέφης Δ., Θέμελη Π.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/03/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Μασέλη Φ.3-2
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή13/03/2215:30Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Σκριτζοβάλης Β.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΤετάρτη30/03/2216:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/03/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/03/2216:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α.1-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΚυριακή20/03/2216:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β.0-7
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΒΟΝΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/03/2216:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.0-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/03/2216:00Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Καρατζάς Γ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή20/03/2216:00Γαρεφαλάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπιτζιλή Μ.3-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη13/04/2217:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.5-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ0-3 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΣάββατο26/03/2216:00Ζιούτος Κ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.3-0
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο26/03/2216:00Βασάκης Γ. Ε., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.2-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή27/03/2216:00Δασκαλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Αξιώτης Ε.0-5
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή27/03/2216:00Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ.0-0
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/03/2216:00Μάτσας Κ., Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/03/2216:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή17/04/2217:00Μπαλίδης Α., Κοσμαδάκης Σ., Τζανάκη Μ.3-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣ0-3 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο02/04/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Κομκοτός Ι.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/04/2216:00Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/04/2216:00Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β., Φανουράκη Μ.0-7
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή03/04/2216:00Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α.3-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΒΟΝΗΕΛΙΑΣΚυριακή03/04/2216:00Ζιούτος Κ., Κοσμαδάκης Σ., Αξιώτης Ε.3-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΙΤΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή03/04/2216:00Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Ρεμεδιάκης Γ.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή03/04/2217:00Δασκαλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.4-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη06/04/2217:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη06/04/2217:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κομκοτός Ι.6-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΤετάρτη06/04/2217:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.1-6
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη06/04/2217:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.5-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΤετάρτη06/04/2217:00Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.4-3
ΒΟΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη06/04/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Χναράκης Δ.4-1
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη06/04/2217:00Βισκαδούρος Μ., Μπιμπάκης Α., Τζατζαράκης Δ.0-4


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ0-3 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΒΟΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο09/04/2217:30Μπαλίδης Α., Μπιμπάκης Α., Αξιώτης Ε.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/04/2217:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Β., Κατσογιάννης Η.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή10/04/2217:00Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή10/04/2217:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/04/2217:00Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.3-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΓΟΗΚυριακή10/04/2217:00Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή10/04/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β.0-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΡΙΤΩΝΙΑ3-0 α.α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη27/04/2217:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κομκοτός Ι.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη27/04/2217:00Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη27/04/2217:00Μαυραντωνάκης Ι., Μάτσας Κ., Κοσμαδάκης Σ.4-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη27/04/2217:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.5-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη27/04/2217:00Βισκαδούρος Μ., Μπιμπάκης Α., Κυριακίδης Α.3-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΤετάρτη27/04/2217:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Ανδριανάκης Ι.4-4
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη27/04/2217:00Τζανιδάκης Α., Σταυράκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ.4-0