ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies
Κουτεντακης
Στεφανακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΣάββατο22/09/1816:30Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυραντωνάκης Ν.2-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΦΑΜΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.0-5
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/09/1811:00Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Δρακωνάκης Ε.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΚυριακή23/09/1811:00Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΙΤΩΝΚυριακή23/09/1813:00Μαστορίδης Δ., Γρηγοράκης Ι., Φανουράκη Μ.3-1
Ρεπό: ΡΑΥΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΣάββατο29/09/1816:00Σπινάκης Ν., Μαυρουδής Ι., Φανουράκη Μ.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο29/09/1816:00Βισκαδούρος Μ., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο29/09/1816:00Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/09/1812:00Ζιουτος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ.2-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή30/09/1813:00Κυριακίδης Ρ., Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α.0-3
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΤετάρτη24/10/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Χριστουλάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-3
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΣάββατο06/10/1816:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π.1-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο06/10/1816:00Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.7-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.1-6
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΟΦΑΜΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή07/10/1813:00Τσαμπουράκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗΚυριακή07/10/1816:00Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.3-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Γρηγοράκης Ι., Σιγανού Γ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.2-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο13/10/1815:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.4-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/10/1811:00Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.5-1
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή14/10/1813:00Κυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Ι.2-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/10/1815:30Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή14/10/1815:30Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.3-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.0-2
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΡΑΥΚΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο20/10/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.2-3
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΣάββατο20/10/1815:30Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βλαχάκης Ε.2-3
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο20/10/1815:30Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Μοχιανάκης Α.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο20/10/1815:30Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Σιγανού Γ.3-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗΚυριακή21/10/1815:30Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή21/10/1815:30Ξυπάκης Γ., Μαθιουδάκης Β., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.4-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο27/10/1815:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Περτσελάκης Γ.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο27/10/1815:00Γρηγοράκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακωνάκης Ε.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΓΟΗΚυριακή28/10/1811:00Μανδαλενάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Μπεκιράκης Ι.5-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή28/10/1815:00Ελευθεράκης Σ., Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.3-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.0-5
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή28/10/1815:00Κυριακίδης Ρ., Μαυρουδής Δ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.2-2
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/11/1815:00Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.3-4
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΣάββατο03/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.1-5
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α., Δρακωνάκης Ε.2-0
ΟΦΑΜ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΚυριακή04/11/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.2-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή04/11/1815:00Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.2-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ.1-1
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο10/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.3-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΣΙΤΩΝΣάββατο10/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.2-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.0-6
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜΕΓΟΗΚυριακή11/11/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.1-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή11/11/1815:00Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-2
Ρεπό: Ε.Γ.Ο.Η

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο17/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Μαθιουδάκης Β., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.4-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο17/11/1815:00Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.1-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/11/1815:00Ψαρράς Κ., Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ.3-2
ΟΦΑΜ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΚυριακή18/11/1811:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΔΑΦΝΩΝΚυριακή18/11/1812:00Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Ψαρράς Κ.0-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Κυριακίδης Ρ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.3-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο24/11/1815:00Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ., Μισάι Δ.2-6
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΟΦΑΜΕΓΟΗΣάββατο24/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/11/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή25/11/1811:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.0-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή25/11/1812:00Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-5
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή25/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-3
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΣάββατο01/12/1815:00Ρεμιδιανάκης Δ., Λεονταράκης Θ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.2-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο01/12/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ., Μπαλίδης Α.0-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο01/12/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)4-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΚυριακή02/12/1811:00Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ., Θέμελη Π.5-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή02/12/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.2-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΟΦΑΜΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Κώστας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.1-1
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.1-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΙΤΩΝΣάββατο08/12/1815:00Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.6-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο08/12/1815:00Ψαρράς Κ., Μαθιουδάκης Β., Λεονταράκης Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο08/12/1815:00Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.0-4
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή09/12/1815:00Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.1-6
ΔΑΦΝΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή09/12/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.2-2
Ρεπό: ΟΦΑΜ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΣάββατο15/12/1815:00
ΡΑΥΚΟΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο15/12/1815:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΙΤΩΝΣάββατο15/12/1815:00
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή16/12/1815:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΣάββατο05/01/1915:00
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΙΤΕΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΟΦΑΜ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
Ρεπό: ΡΑΥΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΦΑΜ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΑΥΚΟΣ
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΟΦΑΜ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.Η
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΦΑΜ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - Ε.Γ.Ο.Η
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΦΝΕΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΟΦΑΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΣΙΤΕΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Ρεπό: Ε.Γ.Ο.Η

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΟΦΑΜ
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΑΦΝΕΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΟΦΑΜ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΑΦΝΕΣ
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΦΑΜ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΙΤΕΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΡΑΥΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ρεπό: ΟΦΑΜ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΔΑΦΝΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΟΦΑΜ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΙΤΕΣ
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ