Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
coffee island
Proactive
tranzistor

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΛΙΝΤΟΣάββατο29/10/2219:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή30/10/2215:30Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή30/10/2215:30Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-1
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή30/10/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/10/2219:00Κυριακόπουλος Κ., Ζιούτος Κ., Τζατζαράκης Δ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή06/11/2212:00Αξιώτης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Φανουράκη Μ.3-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/11/2212:00Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ., Μπιτζιλή Μ.2-2
ΠΟΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΚυριακή06/11/2215:00Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ., Καλαϊτζής Γ.1-5
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΚυριακή06/11/2218:30Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Τάσης Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΛΙΝΤΟΣάββατο12/11/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή13/11/2211:30Ζιούτος Κ., Χανιωτάκης Χ., Φανουράκη Μ.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/11/2215:00Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Θέμελη Π.1-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή13/11/2218:00Τζατζαράκης Δ., Ζουρμπάκης Α., Καλαϊτζής Γ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Ξυπάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Θέμελη Π.2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο19/11/2218:00Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΑΚυριακή20/11/2218:00Κατσογιάννης Η., Ζουρμπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2218:30Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Μπιτζιλή Μ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/11/2215:00Αξιώτης Ε., Καρατζάς Γ., Ψαλιδάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΟΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/11/2211:00Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν., Παρασύρης Γ.2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή27/11/2211:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Κανταρτζόγλου Δ.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/11/2211:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΚυριακή27/11/2215:00Μάτσας Κ., Ζουρμπάκης Α., Βάγιας Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΣάββατο03/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Παρασύρης Γ., Θέμελη Π.2-0
ΠΟΗ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Θέμελη Π.0-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή04/12/2218:30Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/12/2211:30Αξιώτης Ε., Τζανιδάκης Α., Πετούσης Ι.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00Δρακωνάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Γαρεφαλάκης Κ.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2216:00Χανιωτάκης Χ., Τζατζαράκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙΠΟΑΚυριακή11/12/2219:30Αναβλήθηκε


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΤετάρτη14/12/2215:00
ΑΣΗΜΙ - ΠΟΗΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη14/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη14/12/2215:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη14/12/2215:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΤετάρτη14/12/2218:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/12/2211:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή18/12/2215:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/12/2215:00
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή18/12/2215:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΟΗ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΗ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΣΗΜΙ
ΠΟΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΗ
ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΙΝΤΟ
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΗ
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΛΙΝΤΟ
ΠΟΗ - ΑΣΗΜΙ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗ
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ