ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Atlantis Hotel
liontomitsos
Στεφανακης
DP Studies
Lato Boutique
Olympia Palace
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία

<< Α1 Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/09/1716:30Παπαδάκης Φ., Γενετζάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο16/09/1716:30Πατεμτζής Γ., Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/09/1716:30Σταυρακάκη Ν., Καζόγλου Χ., Σαρόγλου Ε.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/09/1716:30Βασάκης Γ. Ε., Χριστουλάκης Ε., Ζαφείρης Α.6-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή17/09/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Κώστας Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή17/09/1716:30Μαυρουδής Δ., Βοριζανάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/09/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Τζώρτζογλου Φ.3-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΣάββατο23/09/1716:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βλαχάκης Ε.2-2
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/09/1716:30Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Α., Σταυράκης Γ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/09/1716:30Σταυρακάκη Ν., Πλαίτης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.4-2
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή24/09/1716:30Σφακιανάκης Δ., Κώστας Κ., Φανουράκη Μ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βοριζανάκης Σ.1-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΓΑΛΙΑΣ Κυριακή24/09/1716:30Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Μάτσας Κ.3-2
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο30/09/1716:00Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/09/1716:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/09/1716:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.5-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζαφείρης Α., Γρηγοράκης Ι.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/10/1716:00Σταυρακάκη Ν., Σταυράκης Γ., Μάτσας Κ.5-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/10/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Κώστας Κ., Γενετζάκης Ε., Σιγανού Γ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή01/10/1716:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο07/10/1716:00Κυριακίδης Ρ., Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α.1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο07/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ., Μάτσας Κ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/10/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α.2-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή08/10/1716:00Φερετζάκης Ν., Γρηγοράκης Ι., Σταυράκης Γ.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή08/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/10/1716:00Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Ζαφείρης Α.2-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή08/10/1716:00Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Α., Μοχιανάκης Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο14/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μοχιανάκης Α.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο14/10/1715:30Φουκάκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/10/1715:30Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ.7-2
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Κώστας Κ., Τζανακάκης Ε., Σιγανού Γ.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Σπινάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΠΟΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/10/1715:30Περτσελάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Ψαρράς Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/10/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.4-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/10/1715:30Σταυρακάκη Μ., Καζόγλου Χ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/10/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α.1-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο21/10/1715:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30Κρασαγάκης Χ., Χναράκης Δ., Κατσογιάννης Η.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/10/1715:30Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε.4-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή22/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή22/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.5-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή22/10/1715:30Σταυρακάκη Ν., Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο28/10/1715:00
Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο28/10/1715:00
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/10/1715:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή29/10/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/10/1715:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/10/1715:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο04/11/1715:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο04/11/1715:00
ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο04/11/1715:00
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/11/1715:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή05/11/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/11/1715:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο11/11/1715:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή12/11/1700:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΛΙΑΣ Κυριακή12/11/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/11/1715:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή12/11/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο18/11/1715:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο18/11/1715:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/11/1715:00
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00
ΑΣΗΜΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΟΥΒΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή19/11/1715:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/11/1715:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή19/11/1715:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΣάββατο25/11/1715:00
ΡΑΥΚΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο25/11/1715:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή26/11/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή26/11/1715:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή26/11/1715:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/1715:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/12/1715:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο02/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή03/12/1715:00
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή03/12/1715:00
ΑΣΗΜΙ - ΡΑΥΚΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή03/12/1715:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/1715:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο09/12/1715:00
ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/12/1715:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/12/1715:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή10/12/1715:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/12/1715:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή10/12/1715:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/12/1715:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/12/1715:00
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο16/12/1715:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή17/12/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΑΛΙΑΣ Κυριακή17/12/1715:00
ΑΣΗΜΙ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/01/1815:00
ΡΑΥΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή07/01/1815:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/01/1815:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή07/01/1815:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/01/1815:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΑΣΗΜΙ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΡΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΔΙΑΣ - ΠΟΡΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙ
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΠΟΡΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙ
ΔΙΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΟΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΙΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΠΟΡΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣ
ΠΟΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΣΗΜΙ
ΡΟΥΒΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.Η
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΔΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΣΗΜΙ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΠΟΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΣΗΜΙ