ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Atlantis Hotel
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης
Olympia Palace
DP Studies
Lato Boutique

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1 Κατηγορία

Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΛΙΝΤΟΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο16/09/1716:30Λαλιώτης Γ., Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/09/1716:30Φουκάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Καζόγλου Χ.3-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Χναράκης Δ.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/09/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή17/09/1716:30Κουράκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ.4-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή17/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/09/1716:30Φερετζάκης Ν., Πλαίτης Γ., Μοχιανάκης Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΚυριακή17/09/1716:30Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο23/09/1716:30Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τοπαλιδης Π.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.0-0
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο23/09/1716:30Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΑΣάββατο23/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΛΙΝΤΟΑΕΚΚυριακή24/09/1716:30Βασάκης Γ. Ε., Κουράκης Ι., Κυριακίδης Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΚυριακή24/09/1716:30Κουναλάκης Γ., Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή24/09/1716:30Παπαδάκης Φ., Μαυραντωνάκης Α., Θέμελη Π.2-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/09/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Πατεράκης Μ., Δρακουλάκης Κ.3-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΚυριακή24/09/1716:30Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Ε.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΕΚΚυριακή01/10/1716:00Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-0
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΚυριακή01/10/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή01/10/1716:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή01/10/1716:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Χναράκης Δ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/10/1716:00Φερετζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Τζώρτζογλου Φ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή01/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Νεραντζάκης Ν.3-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή01/10/1716:00Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ.0-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο07/10/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο07/10/1716:00Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο07/10/1716:00Ζαχαριουδάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή08/10/1716:00Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.1-1
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΖΑΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/10/1716:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακίδης Ρ.3-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Μαστορίδης Δ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή08/10/1716:00Μανδαλενάκης Ε., Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/10/1716:00Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Παπαδακάκης Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο14/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/10/1715:30Πατεμτζής Γ., Βασάκης Γ. Ε., Τρουλινός Κ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή15/10/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΚυριακή15/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Κουράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή15/10/1715:30Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Στεφανίδης Σ.1-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/10/1715:30Φουκάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Πλαίτης Γ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζώρτζογλου Φ.3-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/10/1715:30Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο21/10/1715:30Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Καούρας Γ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή22/10/1715:30Χαραλαμπάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε.3-1
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΧΟΥΚυριακή22/10/1715:30Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Καζόγλου Χ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή22/10/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.0-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/10/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.0-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή22/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Φ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/10/1715:30Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο28/10/1715:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/10/1715:00
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή29/10/1715:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/10/1715:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΕΚΚυριακή29/10/1715:00
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΠΟΑΚυριακή29/10/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή29/10/1715:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΖΑΡΟΣΠΟΑΣάββατο04/11/1715:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00
ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή05/11/1715:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/11/1715:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή05/11/1715:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/11/1715:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/11/1715:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/11/1715:00
ΛΙΝΤΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο11/11/1715:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή12/11/1715:00
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΓΟΗΚυριακή12/11/1715:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/11/1715:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΕΚΚυριακή12/11/1715:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΑΣάββατο18/11/1715:00
ΠΑΝΟΜ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΜΑΛΙΩΝΚυριακή19/11/1715:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή19/11/1715:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή19/11/1715:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή19/11/1715:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/11/1715:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή19/11/1715:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΚυριακή26/11/1715:00
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/11/1715:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή26/11/1715:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΓΟΗΚυριακή26/11/1715:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/11/1715:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή03/12/1715:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή03/12/1715:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/12/1715:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/12/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή03/12/1715:00
ΛΙΝΤΟ - ΖΑΡΟΣΠΟΑΚυριακή03/12/1715:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΕΚΚυριακή03/12/1715:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/12/1715:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο09/12/1715:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή10/12/1715:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή10/12/1715:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΚυριακή10/12/1715:00
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή10/12/1715:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή10/12/1715:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/12/1715:00
ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή10/12/1715:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΣάββατο16/12/1715:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή17/12/1715:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή17/12/1715:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΕΚΚυριακή17/12/1715:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΚυριακή17/12/1715:00
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή17/12/1715:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή07/01/1815:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή07/01/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή07/01/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/01/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΚυριακή07/01/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή07/01/1815:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή07/01/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΟΑΣάββατο13/01/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/01/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή14/01/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΕΚΚυριακή14/01/1815:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/01/1815:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΓΟΗΚυριακή14/01/1815:00
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή14/01/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή21/01/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή21/01/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή21/01/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΚυριακή21/01/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή21/01/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/01/1816:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟ
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΟΡΤΥΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΛΙΝΤΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΖΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΖΑΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΛΙΝΤΟ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΖΑΡΟΣ - ΛΙΝΤΟ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ - ΛΙΝΤΟ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΛΙΝΤΟ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ