Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Στεφανακης
liontomitsos
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/09/1516:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φουκάκης Γ., Στεφανίδης Σ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο26/09/1516:303-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή27/09/1511:00Περτσελάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καλπακίδης Χ.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή27/09/1516:30Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α.6-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή27/09/1516:30Λαλιώτης Γ., Βιτσαξάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.2-1
ΙΝΙ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή27/09/1516:30Πατεμτζής Γ., Φορτετσανάκης Μ., Χναράκης Δ.2-3
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή27/09/1516:30Ζερβάκης Ε. Γ., Κουρπάς Ν., Σαρόγλου Ε.0-9
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο03/10/1516:00Μαυραντωνάκης Ι., Σπινάκης Ν., Πατεράκης Μ.1-0
ΒΟΝΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο03/10/1516:00Ζαχαριουδάκης Γ., Χναράκης Δ., Παπαδάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-5
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο03/10/1516:00Κουράκης Ι., Σαρρής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/10/1511:000-3 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή04/10/1516:00Κυριακίδης Ρ., Χναράκης Δ., Καλπακίδης Χ.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή04/10/1516:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπαλίδης Α.3-0
ΠΟΡΟΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/10/1516:00Σφακιανάκης Δ., Φορτετσανάκης Μ., Παπαδάκης Γ.7-0
Ρεπό: ΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/10/1516:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΣάββατο10/10/1516:00Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο10/10/1516:00Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-1
ΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο10/10/1516:00Χριστουλάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σαμιωτάκης Ε.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή11/10/1516:00Περτσελάκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Κυριακόπουλος Μ.3-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή11/10/1516:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λαλιώτης Γ., Μπαλίδης Α.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή11/10/1516:00Χαραλαμπάκης Ε., Στρατάκη Μ., Τζώρτζογλου Φ.8-1
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο17/10/1515:30Σφακιανάκης Δ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο17/10/1516:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή18/10/1511:00Τζανακάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Παπαδακάκης Γ.1-0
ΠΟΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/10/1511:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ., Σαρόγλου Ε.0-1
ΙΝΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή18/10/1512:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρρής Γ., Χναράκης Δ.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή18/10/1515:30Σπινάκης Ν., Λαλιώτης Γ., Καλπακίδης Χ.2-1
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή18/10/1515:30Σαρρής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ.0-5
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/10/1515:00Ψαραδάκης Ι., Καραβασίλης Γ., Σιγανού Γ.0-1
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο24/10/1515:00Περτσελάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ., Κυριακίδης Ρ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο24/10/1515:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπούρκερ Ν., Τζώρτζογλου Φ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/10/1515:30Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Κ., Τοπαλιδης Π.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΙΝΙΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/10/1511:00Σταυρακάκη Μ., Σφακιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ.9-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή25/10/1515:00Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Χναράκης Δ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή25/10/1515:00Σφακιανάκης Δ., Σταυρακάκη Μ., Καμπιτάκης Κ.9-0
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο31/10/1515:00Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μπαλίδης Α.1-0
ΙΝΙ - ΜΟΧΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο31/10/1515:00Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-4
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο31/10/1515:00Μαυρουδής Δ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Καλπακίδης Χ.2-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο31/10/1515:00Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α., Καραβασίλης Γ.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΟΝΗΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή01/11/1511:00Σαρρής Γ., Σαρόγλου Ε., Καλπακίδης Χ.3-0
ΠΟΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/11/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Παπαδάκης Γ., Στρατάκη Μ.0-1
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή01/11/1515:00Μαστορίδης Δ., Χναράκης Δ., Μπλαβάκης Ε.1-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/11/1515:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδακάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.4-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο07/11/1515:00Λαλιώτης Γ., Τζώρτζογλου Φ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-0
ΜΟΧΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΧΟΥΣάββατο07/11/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Μπούρκερ Ν., Θέμελη Π.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο07/11/1515:00Ξυπάκης Γ., Φορτετσανάκης Μ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/11/1515:30Αδαμάκης Α. Θ., Γρύλου Σ., Χαιρέτης Γ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή08/11/1511:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ελευθεράκης Σ., Κυριακόπουλος Κ.3-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή08/11/1511:00Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)4-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο14/11/1515:00Φερετζάκης Ν., Μπούρκερ Ν., Καραβασίλης Γ.3-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο14/11/1515:00Σπινάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο14/11/1515:00Σαρρής Γ., Πλαίτης Γ., Καλπακίδης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)4-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο14/11/1515:00Παπαδάκης Φ., Κυριακίδης Ρ., Τζώρτζογλου Φ.2-2
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή15/11/1513:00Περτσελάκης Γ., Λαλιώτης Γ., Καμπιτάκης Κ.0-2
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΒΟΝΗΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή15/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Γ., Μπαλίδης Α.1-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/11/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-1
Ρεπό: ΠΟΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/11/1515:00Κυριακίδης Ρ., Λεονταράκης Θ., Λαδομένος Μ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο21/11/1515:00Τζανακάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μπούρκερ Ν.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/11/1511:00Αδαμάκης Α. Θ., Μοχιανάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΝΙΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή22/11/1515:00Κυριακίδης Ρ., Κουρπάς Ν., Μπαλίδης Α.5-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή22/11/1515:00Φερετζάκης Ν., Καμπιτάκης Κ., Δρακάκης Α.0-6
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/11/1515:00Ξυπάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Καραβασίλης Γ.0-0
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/11/1518:30Ζερβάκης Ε. Γ., Λαδομένος Μ., Τοπαλιδης Π.2-5
Ρεπό: dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΒΟΝΗΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο28/11/1515:00Πατεράκης Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδακάκης Γ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΟΧΟΥΣάββατο28/11/1515:00Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/11/1515:00Τζανακάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Χαιρέτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)0-1
ΙΝΙ - ΠΟΡΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή29/11/1512:00Σφακιανάκης Δ., Κυριακίδης Ρ., Σαρόγλου Ε.1-6
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή29/11/1512:00Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.3-1
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή29/11/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Φορτετσανάκης Μ., Μοχιανάκης Α.0-8
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/11/1515:00Πατεράκης Μ., Στρατάκη Μ., Μπαλίδης Α.4-2
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο05/12/1515:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)5-1
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/12/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Χναράκης Δ., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο05/12/1515:00Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Καλπακίδης Χ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)4-2
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή06/12/1515:00Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α.0-3
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/12/1515:00Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή06/12/1515:00Κουράκης Ι., Φορτετσανάκης Μ., Παπαδάκης Γ.2-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΙΝΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/12/1515:00Σαρρής Γ., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο12/12/1515:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Χναράκης Δ., Καλπακίδης Χ.2-3
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΡΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο12/12/1515:00Σταυρακάκη Μ., Σαρόγλου Ε., Παπαδάκης Γ.3-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/12/1515:00Στεφανίδης Σ., Ελευθεράκης Σ., Πλαίτης Γ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο12/12/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Τοπαλιδης Π., Φορτετσανάκης Μ.0-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00Πατεράκης Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.3-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή13/12/1515:00Σαρρής Γ., Σιγανού Γ., Μπούρκερ Ν.4-4
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο19/12/1515:00Βασάκης Γ. Ε., Πλαίτης Γ., Κουρπάς Ν.4-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/12/1511:00Δασκαλάκης Α., Φορτετσανάκης Μ., Κουρπάς Ν.2-5
ΙΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/12/1511:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Σαρόγλου Ε.0-7
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΟΧΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή20/12/1515:000-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/12/1515:00Σαρρής Γ., Παπαδάκης Γ., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή20/12/1515:00Αδαμάκης Α. Θ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΕΛΙΑΣΚυριακή20/12/1515:00Σπινάκης Ν., Παπαδόπουλος Ι., Σαβουιδάκης Σ.4-2
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΟΧΟΥΣάββατο09/01/1615:00Τζανακάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Παπαδόπουλος Ι.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο09/01/1615:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Λαδομένος Μ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο09/01/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Κουρπάς Ν., Μοχιανάκης Α.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή10/01/1611:00Τζανακάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/01/1611:00Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.7-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή10/01/1615:00Πατεράκης Μ., Παπαδόπουλος Ι., Μπαλίδης Α.2-8
Ρεπό: ΒΟΝΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΒΟΝΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο16/01/1615:00Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Ρεμιδιανάκης Δ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο16/01/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σαρόγλου Ε., Κουρπάς Ν.0-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΛΙΑΣΚυριακή17/01/1611:00Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Μπαλίδης Α.5-4
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή17/01/1615:00Ρεμιδιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.2-3
ΠΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00Φορτετσανάκης Μ., Βοριζανάκης Σ., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)2-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/01/1615:00Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α., Μπαλίδης Α.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο23/01/1615:00Ρεμιδιανάκης Δ., Βιτσαξάκης Α., Πειρασμάκης Γ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/01/1615:00Κουράκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο23/01/1615:00Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή24/01/1615:00Σαρρής Γ., Τοπαλιδης Π., Παπαδάκης Γ.3-2
ΒΟΝΗ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/01/1615:00Λαλιώτης Γ., Κασαπάκης Α., Καλπακίδης Χ.6-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή24/01/1615:003-0 α.α.
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΟΡΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/01/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κανδεράκης Θ., Χαιρέτης Γ.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο30/01/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Βοριζανάκης Σ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο30/01/1615:00Βισκαδούρος Μ., Χναράκης Δ., Καμπιτάκης Κ.1-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/01/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπούρκερ Ν., Σαβουιδάκης Σ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή31/01/1611:00Μανδαλενάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)6-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή31/01/1611:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Λαδομένος Μ., Καραβασίλης Γ.1-5
Ρεπό: ΙΝΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο06/02/1615:15Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Κ., Σαρόγλου Ε.3-0
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο06/02/1615:15Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καραβασίλης Γ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο06/02/1615:15Σπινάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.1-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο06/02/1615:15Πατεράκης Μ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή07/02/1612:30Μαυρουδής Δ., Λιανδράκης Φ., Μερκουλίδης Ν.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/02/1612:30Ξυπάκης Γ., Καλπακίδης Χ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-1
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/02/1615:15Αδαμάκης Α. Θ., Λαδομένος Μ., Κυριακόπουλος Κ.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/02/1615:15Στεφανίδης Σ., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο13/02/1615:15Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή14/02/1615:15Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ., Κουρπάς Ν.1-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή14/02/1615:15Ρεμιδιανάκης Δ., Κασαπάκης Κ., Καμπιτάκης Κ.5-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΙΝΙΕΛΙΑΣΚυριακή14/02/1615:15Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Α., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)9-0
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΒΟΝΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο20/02/1615:30Κασαπάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Βοριζανάκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο20/02/1615:30Τζανακάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κουρπάς Ν.4-1
ΙΝΙ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο20/02/1615:300-3 α.α.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/02/1615:30Συναδινάκης Κ., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.4-1
ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/02/1611:00Σταυρακάκη Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή21/02/1615:30Βασάκης Γ. Ε., Κανδεράκης Θ., Σαβουιδάκης Σ.2-2
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/02/1615:30Πατεμτζής Γ., Τοπαλιδης Π., Κασαπάκης Α.2-4
ΜΟΧΟΣ - ΙΝΙΜΟΧΟΥΣάββατο27/02/1615:303-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο27/02/1615:30Σαρρής Γ., Μπούρκερ Ν., Καμπιτάκης Κ.6-1
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/02/1615:30Ξυπάκης Γ., Καραβασίλης Γ., Παπαδάκης Γ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΡΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή28/02/1615:30Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΙΑΣΚυριακή28/02/1615:30Μαυρουδής Δ., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.0-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/03/1616:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπεκιράκης Ι., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο05/03/1616:00Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ.3-2
ΙΝΙ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο05/03/1616:000-3 α.α.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/03/1616:00Παπαδάκης Φ., Σαβουιδάκης Σ., Παπαδάκης Γ.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΧΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/03/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Πλαίτης Γ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή06/03/1616:00Σφακιανάκης Δ., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ.2-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο19/03/1616:00Κασαπάκης Κ., Γιαλαμάς Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο19/03/1616:00Ρεμιδιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ., Σαρόγλου Ε.2-4
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/03/1616:00Παπαδάκης Φ., Τοπαλιδης Π., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο19/03/1616:00Αδαμάκης Α. Θ., Λεονταράκης Θ., Πειρασμάκης Γ.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΙΝΙΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή20/03/1616:003-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/03/1616:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Λαδομένος Μ., Μπούρκερ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΟΡΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο26/03/1616:30Πατεράκης Μ., Κυριακόπουλος Κ., Πειρασμάκης Γ.5-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο26/03/1616:30Κρασαγάκης Χ., Κουράκης Ι., Καμπιτάκης Κ.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΜΟΧΟΥΣάββατο26/03/1616:30Συναδινάκης Κ., Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Γ.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/03/1611:00Αδαμάκης Α. Θ., Κουρπάς Ν., Συναδινάκης Κ.1-1
ΙΝΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή27/03/1613:300-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή27/03/1616:30Τζανακάκης Ε., Φορτετσανάκης Μ., Τζώρτζογλου Φ.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/03/1616:30Σταυρακάκη Ν., Παπαδάκης Γ., Σαρόγλου Ε.2-4
Ρεπό: dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΒΟΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/04/1616:30Σταυρακάκη Μ., Παπαδάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΟΧΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο02/04/1616:30Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Γρύλου Σ.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΛΙΑΣΣάββατο02/04/1616:30Κουράκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π.1-2
ΠΟΡΟΣ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/04/1616:303-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή03/04/1616:30Πατεμτζής Γ., Κασαπάκης Κ., Κανδεράκης Θ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή03/04/1616:30Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ., Μπεκιράκης Ι.3-0
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/04/1614:00Κασαπάκης Κ., Κουράκης Ι., Στρατάκη Μ.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο09/04/1616:30Δασκαλάκης Ι., Φορτετσανάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.0-8
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο09/04/1616:30Φερετζάκης Ν., Σαβουιδάκης Σ., Βιτσαξάκης Α.3-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/04/1616:30Μανδαλενάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Κυριακίδης Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή10/04/1611:00Περτσελάκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή10/04/1616:30Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Πλαίτης Γ.4-3
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ0-3 α.α.
ΙΝΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο16/04/1617:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο16/04/1617:00Μανδαλενάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Α.5-1
ΠΟΡΟΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/04/1617:00Σπινάκης Ν., Λαλιώτης Γ., Τζώρτζογλου Φ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο16/04/1617:00Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο16/04/1617:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Βοριζανάκης Σ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο16/04/1617:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γιαλαμάς Ν., Χαιρέτης Γ.2-4
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο23/04/1617:00Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ., Καμπιτάκης Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΙΝΙΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο23/04/1617:003-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/04/1617:00Μαστορίδης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουρπάς Ν.0-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/04/1617:00Μαυραντωνάκης Ι., Ξυπάκης Γ., Ελευθεράκης Σ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο23/04/1617:00Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ.4-0
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο23/04/1617:00Αδαμάκης Α. Θ., Κυριακίδης Ρ., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)5-2
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ0-3 α.α.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο07/05/1617:30Μαυραντωνάκης Ι., Λαλιώτης Γ., Θέμελη Π.1-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/05/1617:30Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σιγανού Γ.1-0
ΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο07/05/1617:300-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο07/05/1617:30Βισκαδούρος Μ., Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Κ.7-1
ΠΟΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/05/1617:30Μουρτζάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Μαστορίδης Δ.1-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο07/05/1617:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Στρατάκη Μ., Φανουράκη Μ.4-4
Ρεπό: ΒΟΝΗ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/05/1617:30Κασαπάκης Κ., Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/05/1617:30Μαυραντωνάκης Ι., Τζώρτζογλου Φ., Σταυράκης Γ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΙΝΙΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο14/05/1617:303-0 α.α.
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/05/1617:30Αδαμάκης Α. Θ., Χναράκης Δ., Καμπιτάκης Κ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο14/05/1617:30Περτσελάκης Γ., Χαιρέτης Γ., Φανουράκη Μ.2-2
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο14/05/1617:30Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-3
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ