ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
liontomitsos
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο26/09/1516:30Κρασαγάκης Χ., Κυριακίδης Ρ., Βιτσαξάκης Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΣάββατο26/09/1516:30Νικολακάκης Β., Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ.1-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο26/09/1516:30Κουράκης Ι., Πατεράκης Μ., Χριστουλάκης Ε.0-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/09/1511:00Κυριακίδης Ρ., Πλαίτης Γ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)2-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή27/09/1516:30Σπινάκης Ν., Τοπαλιδης Π., Παπαδάκης Γ.3-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/09/1516:30Κυριακίδης Ρ., Ψαραδάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή27/09/1516:30Λιανδράκης Φ., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.3-2
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο03/10/1516:00Ελευθεράκης Σ., Πλαίτης Γ., Ψαραδάκης Ι.2-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΜΟΙΡΩΝΣάββατο03/10/1516:00Φερετζάκης Ν., Πειρασμάκης Γ., Στρατάκη Μ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/10/1516:00Λαλιώτης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Τοπαλιδης Π.5-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή04/10/1511:00Νικολακάκης Β., Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π.5-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΚυριακή04/10/1513:30Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Τζώρτζογλου Φ.1-0
ΑΣΗΜΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/10/1516:00Περτσελάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Κουρπάς Ν.5-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή04/10/1516:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α., Σαρόγλου Ε.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΣάββατο10/10/1516:00Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Κ., Μαστορίδης Δ.1-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο10/10/1516:00Στεφανίδης Σ., Χαιρέτης Γ., Μπούρκερ Ν.2-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΛΙΝΤΟΣάββατο10/10/1516:00Σαρρής Γ., Τοπαλιδης Π., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΥΡΓΟΥΕΓΟΗΚυριακή11/10/1511:00Σταυρακάκη Ν., Μαυραντωνάκης Ι., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)4-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/10/1511:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Γ., Τοπαλιδης Π.0-4
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΗΜΙΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή11/10/1516:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Τοπαλιδης Π., Σαβουιδάκης Σ.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/10/1516:00Τζανακάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ.1-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΥΡΓΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/10/1515:30Ξυπάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ., Σαμιωτάκης Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή18/10/1510:30Ζερβάκης Ε. Γ., Βισκαδούρος Μ., Μπούρκερ Ν.7-3
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή18/10/1513:00Στεφανίδης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.2-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή18/10/1515:30Περτσελάκης Γ., Κουρπάς Ν., Παπαδάκης Γ.2-0
ΑΣΗΜΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/10/1515:30Χριστουλάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Βιτσαξάκης Α.4-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/10/1515:30Πατεράκης Μ., Κυριακόπουλος Μ., Μπαλίδης Α.2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή18/10/1515:30Σταυρακάκη Ν., Ψαραδάκης Ι., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)3-0
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΓΟΗΚυριακή25/10/1511:00Σταυρακάκη Ν., Πλαίτης Γ., Κασαπάκης Α.0-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/10/1511:00Σαρρής Γ., Παπαδακάκης Γ., Καλπακίδης Χ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/10/1515:00Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)8-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή25/10/1515:00Σαρρής Γ., Χαιρέτης Γ., Πλαίτης Γ.1-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή25/10/1515:00Στεφανίδης Σ., Κουρπάς Ν., Σαμιωτάκης Ε.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή25/10/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κυριακόπουλος Μ., Μπαλίδης Α.0-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/10/1515:00Λαλιώτης Γ., Κασαπάκης Α., Πειρασμάκης Γ.3-1
Ρεπό: ΠΥΡΓΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΣάββατο31/10/1515:00Δασκαλάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπούρκερ Ν.3-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο31/10/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-6
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή01/11/1511:00Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ., Τζώρτζογλου Φ.1-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή01/11/1511:00Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουρπάς Ν., Μπούρκερ Ν.2-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Ψαραδάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Πειρασμάκης Γ.3-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή01/11/1515:00Τζανακάκης Ε., Μπαλίδης Α., Σαβουιδάκης Σ.2-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο07/11/1515:00Σαρρής Γ., Δρακάκης Α., Κουρπάς Ν.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή08/11/1510:00Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε., Κασαπάκης Α.4-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/11/1511:00Τζανακάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.3-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή08/11/1512:30Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π., Καραβασίλης Γ.0-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Μπαλίδης Α., Στρατάκη Μ.2-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή08/11/1515:00Σταυρακάκη Ν., Κασαπάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε.4-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/11/1515:00Πολυχρονάκης Ι., Γρύλου Σ., Πειρασμάκης Γ.4-2
Ρεπό: ΑΣΗΜΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΣάββατο14/11/1515:00Ψαραδάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΛΙΝΤΟΣάββατο14/11/1515:00Στεφανίδης Σ., Στρατάκη Μ., Πειρασμάκης Γ.4-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/11/1511:00Σταυρακάκη Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΥΡΓΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή15/11/1511:00Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Μπλαβάκης Ε.0-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή15/11/1515:00Αδαμάκης Α. Θ., Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε.1-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/11/1515:00Ξυπάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ., Μοχιανάκης Α.2-2
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/11/1515:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Στρατάκη Μ., Κυριακόπουλος Κ.7-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή22/11/1511:00Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Παπαδάκης Γ.0-1
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή22/11/1515:00Μαστορίδης Δ., Πολυχρονάκης Ι., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-2
ΑΣΗΜΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή22/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ., Σαμιωτάκης Ε.3-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή22/11/1515:00Χριστουλάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Σαβουιδάκης Σ.2-3
ΠΥΡΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/11/1515:00Στεφανίδης Σ., Σαρόγλου Ε., Καλπακίδης Χ.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή22/11/1518:30Πολυχρονάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Τζώρτζογλου Φ.6-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΣάββατο28/11/1515:00Δασκαλάκης Α., Πλαίτης Γ., Λαδομένος Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο28/11/1515:00Σαρρής Γ., Κουρπάς Ν., Μοχιανάκης Α.0-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/11/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαβουιδάκης Σ., Παπαδάκης Γ.1-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο28/11/1515:00Ελευθεράκης Σ., Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή29/11/1511:00Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.2-3
ΠΥΡΓΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή29/11/1511:00Ξυπάκης Γ., Πειρασμάκης Γ., Καραβασίλης Γ.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή29/11/1515:00Σταυρακάκη Ν., Κασαπάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.0-0
Ρεπό: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο05/12/1515:00Τζανακάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Καραβασίλης Γ.2-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή06/12/1511:00Συναδινάκης Κ., Τοπαλιδης Π., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/12/1511:00Κυριακίδης Ρ., Λεονταράκης Θ., Σαμιωτάκης Ε.7-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/12/1511:00Νικολακάκης Β., Κουρπάς Ν., Σιγανού Γ.4-3
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/12/1515:00Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Σαρόγλου Ε.8-0
ΑΣΗΜΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/12/1515:00Ξυπάκης Γ., Παπαδόπουλος Ι., Κουρπάς Ν.2-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΥΡΓΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή06/12/1515:00Σαρρής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Τζώρτζογλου Φ.3-2
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/12/1515:00Πατεμτζής Γ., Γρύλου Σ., Καραβασίλης Γ.2-3
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/12/1510:00Λαλιώτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Κουρπάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή13/12/1511:00Τζανακάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Θέμελη Π.2-4
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/12/1515:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00Στεφανίδης Σ., Παπαδάκης Γ., Πειρασμάκης Γ.3-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή13/12/1515:00Μαστορίδης Δ., Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ.2-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/12/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Παπαδόπουλος Ι., Σαμιωτάκης Ε.1-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/12/1515:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μοχιανάκης Α., Μπαλίδης Α.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΛΙΝΤΟΣάββατο19/12/1515:00Στεφανίδης Σ., Μπλαβάκης Ε., Παπαδόπουλος Ι.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΣάββατο19/12/1515:00Πατεράκης Μ., Τρουλινός Κ., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)1-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΥΡΓΟΥΕΓΟΗΚυριακή20/12/1511:00Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή20/12/1515:00Συναδινάκης Κ., Τοπαλιδης Π., Καλπακίδης Χ.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/12/1515:00Περτσελάκης Γ., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.3-0 α.α.
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/12/1515:00Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α., Λαλιώτης Γ.3-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή10/01/1610:00Λαλιώτης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή10/01/1612:30Σπινάκης Ν., Κουναλάκης Γ., Γρύλου Σ.1-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή10/01/1615:00Ζερβάκης Ε. Γ., Καλπακίδης Χ., Σαρόγλου Ε.3-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00Σαρρής Γ., Βιτσαξάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.5-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή10/01/1615:00Περτσελάκης Γ., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.0-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή10/01/1615:00Ξυπάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ., Τζώρτζογλου Φ.2-3
ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/01/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Φορτετσανάκης Μ., Στρατάκη Μ.2-4
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΣάββατο16/01/1615:00Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Παπαδόπουλος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΥΡΓΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/01/1610:00Κυριακίδης Ρ., Φορτετσανάκης Μ., Πειρασμάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/01/1611:00Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.3-1
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή17/01/1612:00Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Ε.0-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00Περτσελάκης Γ., Πλαίτης Γ., Σαβουιδάκης Σ.2-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/01/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΦΝΩΝΤετάρτη27/01/1615:00Αδαμάκης Α. Θ., Μπούρκερ Ν., Κυριακίδης Ρ.0-2
Ρεπό: ΤΥΛΙΣΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή24/01/1611:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή24/01/1612:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σπινάκης Ν., Κουρπάς Ν.6-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00Παπαδάκης Φ., Φορτετσανάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.2-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή24/01/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Πλαίτης Γ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή24/01/1615:00Σφακιανάκης Δ., Σαβουιδάκης Σ., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/01/1615:00Ξυπάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Τζώρτζογλου Φ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/01/1615:00Συναδινάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.2-0
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/01/1615:00Δασκαλάκης Α., Λαδομένος Μ., Στρατάκη Μ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΓΟΗΣάββατο30/01/1615:00Συναδινάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδακάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΥΡΓΟΥΕΓΟΗΚυριακή31/01/1611:00Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Πειρασμάκης Γ.1-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00Σαρρής Γ., Κουρπάς Ν., Καλπακίδης Χ.1-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή31/01/1615:00Τζανακάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.2-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/01/1615:00Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α., Μπαλίδης Α.0-5
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή31/01/1618:00Ξυπάκης Γ., Πλαίτης Γ., Τοπαλιδης Π.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/02/1615:15Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Μπαλίδης Α.1-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή07/02/1610:30Σφακιανάκης Δ., Στρατάκη Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.9-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή07/02/1613:00Πολυχρονάκης Ι., Λαδομένος Μ., Χναράκης Δ.2-2
ΠΥΡΓΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή07/02/1615:15Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Πειρασμάκης Γ.1-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/02/1615:15Κυριακίδης Ρ., Παπαδόπουλος Ι., Δρακάκης Α.0-3
ΑΣΗΜΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Φερετζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Τοπαλιδης Π.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Κουρπάς Ν.3-4
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΣάββατο13/02/1615:15Σαρρής Γ., Πλαίτης Γ., Καραβασίλης Γ.4-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/02/1611:00Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ.3-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/02/1612:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ.0-4
ΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/02/1615:15Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α.1-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή14/02/1615:15Παπαδάκης Φ., Φορτετσανάκης Μ., Μπαλίδης Α.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή14/02/1615:15Μαυρουδής Δ., Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε.2-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/02/1618:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Καραγιάννης Α.1-2
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο20/02/1615:30Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Μοχιανάκης Α., Καραβασίλης Γ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο20/02/1615:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Στρατάκη Μ.2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο20/02/1615:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Παπαδάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΚυριακή21/02/1611:00Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε., Τζώρτζογλου Φ.5-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/02/1613:15Λαλιώτης Γ., Παπαδόπουλος Ι., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-8
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή21/02/1615:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Καλπακίδης Χ.0-3
ΑΣΗΜΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή21/02/1615:30Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Κώστας Κ.4-0
Ρεπό: ΠΥΡΓΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΓΟΗΣάββατο27/02/1615:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Γαρεφαλάκης Ε., Κασαπάκης Α.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο27/02/1615:30Περτσελάκης Γ., Φορτετσανάκης Μ., Δρακάκης Α.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή28/02/1611:00Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Μπεκιράκης Ι.0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/02/1615:30Πολυχρονάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Βιτσαξάκης Α.4-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή28/02/1615:30Αδαμάκης Α. Θ., Σαμιωτάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ.0-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή28/02/1615:30Λαλιώτης Γ., Κουρπάς Ν., Κασαπάκης Κ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή28/02/1618:00Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ., Τζώρτζογλου Φ.3-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΣάββατο05/03/1616:00Σταυρακάκη Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.2-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή06/03/1611:00Τζανακάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Κανδεράκης Θ.1-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/03/1611:00Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ., Λαδομένος Μ.1-3
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/03/1616:00Πατεράκης Μ., Παπαδόπουλος Ι., Τζώρτζογλου Φ.9-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΥΡΓΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/03/1616:00Ελευθεράκης Σ., Κώστας Κ., Καραβασίλης Γ.8-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/03/1616:00Συναδινάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Χναράκης Δ.2-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΤετάρτη09/03/1616:15Αδαμάκης Α. Θ., Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε.1-3
Ρεπό: ΑΣΗΜΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/03/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Χαιρέτης Γ., Στρατάκη Μ.4-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο19/03/1616:00Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Σαβουιδάκης Σ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή20/03/1613:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π., Παπαδάκης Γ.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Ρεμιδιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Κ.2-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή20/03/1616:00Σαρρής Γ., Κουρπάς Ν., Σαμιωτάκης Ε.0-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/03/1616:00Κυριακίδης Ρ., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.0-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/03/1616:00Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι.2-2
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/03/1616:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/03/1616:30Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κώστας Κ., Σαβουιδάκης Σ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο26/03/1616:30Σταυρακάκη Μ., Πλαίτης Γ., Γιαλαμάς Ν.0-5
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/03/1614:00Λαλιώτης Γ., Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-8
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/03/1616:30Ξυπάκης Γ., Κώστας Κ., Τοπαλιδης Π.0-3 α.α.
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή27/03/1616:30Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Στεφανίδης Σ.5-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΥΡΓΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή27/03/1616:30Σαρρής Γ., Καλπακίδης Χ., Σαμιωτάκης Ε.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο02/04/1616:30Σαρρής Γ., Περτσελάκης Γ., Στρατάκη Μ.2-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο02/04/1616:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Κουρπάς Ν.1-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΚυριακή03/04/1612:30Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κασαπάκης Α., Φορτετσανάκης Μ.2-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/04/1614:00Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε., Παπαδάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή03/04/1616:30Μαστορίδης Δ., Μπούρκερ Ν., Σαμιωτάκης Ε.3-1
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/04/1616:30Ελευθεράκης Σ., Βοριζανάκης Σ., Καλπακίδης Χ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΥΡΓΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/04/1618:00Σταυρακάκη Ν., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.4-0
Ρεπό: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο09/04/1616:30Πατεράκης Μ., Παπαδάκης Γ., Καραβασίλης Γ.5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή10/04/1611:00Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Χαιρέτης Γ.0-5
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/04/1613:30Ξυπάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Κ.5-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή10/04/1613:30Ρεμιδιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ., Σαβουιδάκης Σ.0-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/04/1616:30Συναδινάκης Κ., Σταυρακάκη Μ., Καλπακίδης Χ.1-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/04/1616:30Σαρρής Γ., Τζώρτζογλου Φ., Πειρασμάκης Γ.2-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/04/1616:30Στεφανίδης Σ., Τοπαλιδης Π., Δρακάκης Α.2-1
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο16/04/1615:00Σαρρής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο16/04/1617:00Παπαδάκης Φ., Στεφανίδης Σ., Σιγανού Γ.6-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο16/04/1617:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.2-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΣάββατο16/04/1617:00Βασάκης Γ. Ε., Τουρλουκάκη Χ., Κουρπάς Ν.1-0
ΑΣΗΜΙ - ΠΥΡΓΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο16/04/1617:00Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.2-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/04/1617:00Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Γ., Μπούρκερ Ν.4-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο16/04/1617:00Τζανακάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καραβασίλης Γ.6-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο23/04/1617:00Λαλιώτης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Περτσελάκης Γ.0-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο23/04/1617:00Στεφανίδης Σ., Κασαπάκης Κ., Πλαίτης Γ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΣάββατο23/04/1617:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Τζανακάκης Ε., Καλπακίδης Χ.2-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο23/04/1617:00Κώστας Κ., Σταυρακάκη Μ., Καραβασίλης Γ.1-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΣΗΜΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο23/04/1617:00Σφακιανάκης Δ., Βιτσαξάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/04/1617:00Μανδαλενάκης Ε., Χαιρέτης Γ., Συναδινάκης Κ.3-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/04/1611:00Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Κασαπάκης Α.5-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/05/1611:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΥΡΓΟΥΕΓΟΗΚυριακή08/05/1611:00Βοριζανάκης Σ., Κυριακίδης Ρ., Κουρπάς Ν.3-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/05/1617:30Σταυρακάκη Ν., Πατεράκης Μ., Σπαθαράκης Γ.1-5
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή08/05/1617:30Φερετζάκης Ν., Κασαπάκης Α., Σταυράκης Γ.5-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή08/05/1617:30Σπινάκης Ν., Χναράκης Δ., Καμπιτάκης Κ.1-4
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΚυριακή08/05/1617:30Τζώρτζογλου Φ., Μουρτζάκης Ι., Περτσελάκης Γ.4-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/05/1617:30Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο14/05/1617:30Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Γ., Γενετζάκης Ε.2-2
ΑΣΗΜΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/05/1616:00Τζανακάκης Ε., Κουρπάς Ν., Παπαδάκης Γ.4-0
ΠΥΡΓΟΥ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/05/1617:30Στεφανίδης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Στέφα ¶.3-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή15/05/1617:30Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Ζαφείρης Α.2-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή15/05/1617:30Τοπαλιδης Π., Κασαπάκης Α., Ψαρράς Κ.4-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/05/1617:30Κώστας Κ., Μπούρκερ Ν., Σαμιωτάκης Ε.3-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/05/1618:00Μουρτζάκης Ι., Πλαίτης Γ., Κόλας Η.5-1
Ρεπό: ΤΥΛΙΣΟΣ