Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
diakriton
Proactive
fifty
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο30/10/2118:30Κανταρτζόγλου Δ., Δρακουλάκης Κ., Κωνσταντάκη Μ.4-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο30/10/2118:30Μπιμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή31/10/2115:00Μαστορίδης Δ., Καταχανάκης Η., Βάγιας Κ.6-2
ΠΟΗ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή31/10/2118:30Σκρεπετός Σ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή31/10/2118:30Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Τζώρτζογλου Φ.1-3
ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΚυριακή31/10/2118:30Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-0
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο06/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Γαρεφαλάκης Κ., Χναράκης Δ.6-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο06/11/2115:30Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.1-7
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο06/11/2118:30Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Μαζοκοπάκης Ζ.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΟΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/11/2111:30Μπιμπάκης Α., Κωνσταντάκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/11/2111:30Μαστορίδης Δ., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή07/11/2112:00Ζιούτος Κ., Θέμελη Π., Ανδριανάκης Ι.0-6
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΓΟΗΣάββατο13/11/2115:00Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ., Βάγιας Κ.3-4
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΙΑΣΠΟΑΣάββατο13/11/2118:30Μανδαλενάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Πετρίδης Ι.1-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΛΙΑΣΚυριακή14/11/2111:30Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Α.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/11/2112:00Χναράκης Δ., Μπαλίδης Α., Τζανάκη Μ.4-0
ΠΟΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/11/2118:30Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.3-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΑΡΙΠΑΛΙΝΤΟΚυριακή14/11/2118:30Μάτσας Κ., Θέμελη Π., Μαζοκοπάκης Ζ.3-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο20/11/2115:00Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Δρακάκης Α.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΗΕΓΟΗΣάββατο20/11/2115:00Ζαφείρης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Πετρίδης Ι.1-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΛΙΝΤΟΣάββατο20/11/2118:30Βασιλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.6-0
ΔΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο20/11/2118:30Κρασαγάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν., Τζατζαράκης Δ.0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/11/2111:30Μπλαβάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή21/11/2118:30Σκρεπετός Σ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Α.4-7
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο27/11/2115:00Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Βάγιας Κ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο27/11/2115:00Κέφης Δ., Δρακάκης Α., Τζατζαράκης Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο27/11/2118:30Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ., Πετρίδης Ι.0-5
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΕΓΟΗΚυριακή28/11/2112:00Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.3-1
ΠΟΗ - ΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή28/11/2118:30Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ., Ανδριανάκης Ι.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή28/11/2118:30Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ.0-4
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΓΟΗΣάββατο04/12/2115:00Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Παρασύρης Γ.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/12/2111:30Καρατζάς Γ., Μαστορίδης Δ., Βάγιας Κ.3-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/12/2115:00Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.3-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή05/12/2118:30Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.3-1
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΚυριακή05/12/2118:45Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.3-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο11/12/2115:00Ζιούτος Κ., Θέμελη Π., Δερμιτζάκης Ν.3-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/12/2115:00Βισκαδούρος Α., Μαζοκοπάκης Ζ., Βάγιας Κ.5-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο11/12/2115:00Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε., Τζατζαράκης Δ.0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΗΠΟΑΣάββατο11/12/2115:00Σφακιανάκης Δ., Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι.1-5
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΛΙΝΤΟΣάββατο11/12/2118:30Σκρεπετός Σ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι.5-1
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή12/12/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ., Ανδριανάκης Ι.3-3
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο18/12/2115:00Σκρεπετός Σ., Μουλακάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.1-7
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο18/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Δερμιτζάκης Ν.3-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο18/12/2118:30Δασκαλάκης Ι., Παρασύρης Γ., Τζατζαράκης Δ.3-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/12/2111:30Μπλαβάκης Ε., Μάτσας Κ., Χναράκης Δ.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή16/01/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Ανδριανάκης Ι.4-4
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή16/01/2217:00Σκρεπετός Σ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.2-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο22/01/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε., Πετρίδης Ι.4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο22/01/2218:30Βισκαδούρος Μ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.5-0
ΔΙΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΚυριακή23/01/2211:30Σταυράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.5-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/01/2211:30Κατσογιάννης Η., Μπαλίδης Α., Σκριτζοβάλης Β.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΓΟΗΤετάρτη09/02/2216:00Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Α., Πετούσης Ι.0-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη09/02/2216:00Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας Χ., Τζατζαράκης Δ.1-0
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο29/01/2215:00Μπιμπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πετούσης Ι.2-1
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο29/01/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο29/01/2215:00Κατσογιάννης Η., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/01/2215:00Σκρεπετός Σ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/01/2215:00Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή30/01/2218:40Σταυράκης Γ., Πετρίδης Ι., Καλαϊτζής Γ.2-7
Ρεπό: ΠΟΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο05/02/2218:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ανδριανάκης Ι.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή06/02/2211:30Δασκαλάκης Α., Κωνσταντάκη Μ., Περτσελάκης Γ.1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/02/2211:45Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε., Δρακάκης Α.7-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00Σαρόγλου Ε., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α.0-3
ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο05/03/2218:30Σταυράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Καλαϊτζής Γ.6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΟΑΤετάρτη06/04/2218:00Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο12/02/2215:00Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ., Πετρίδης Ι.1-11
ΠΟΗ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/02/2218:30Δασκαλάκης Ι., Μασέλη Φ., Καλαϊτζής Γ.5-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο12/02/2218:30Αξιώτης Ε., Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Ι.3-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΛΙΑΣΚυριακή13/02/2211:00Μπιμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/02/2211:30Ζουρμπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Δουκιαντζάκης Ν.4-0
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή13/02/2211:45Μουλακάκης Κ., Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.2-1
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/02/2215:30Δρακωνάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Παρασύρης Γ.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο19/02/2216:00Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/02/2218:30Κανταρτζόγλου Δ., Βασιλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΠΟΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/02/2218:30Τζατζαράκης Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι.5-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/02/2211:45Ζουρμπάκης Α., Αξιώτης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.2-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/02/2215:30Αξιώτης Ε., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.2-7
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο26/02/2216:00Μαστορίδης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετρίδης Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/02/2218:30Τζατζαράκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Πετούσης Ι.3-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/02/2211:30Σκρεπετός Σ., Χναράκης Δ., Κουναλάκης Γ.4-1
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΠΟΗΕΓΟΗΚυριακή27/02/2212:00Γαρεφαλάκης Κ., Καλαϊτζής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.5-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/02/2212:30Κανταρτζόγλου Δ., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη Μ.1-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη23/03/2216:00Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α.1-2
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/03/2215:00Σαρόγλου Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α.4-6
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΣάββατο12/03/2216:00Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α., Νικολαϊδης Π.1-0
ΔΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/03/2217:00Σφακιανάκης Δ., Κομκοτός Ι., Γιγουρτσής Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΚυριακή13/03/2211:00Ζουρμπάκης Α., Μασέλη Φ., Κουναλάκης Χ.7-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/03/2211:45Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Μπατζακάκης Ν.0-1
ΠΟΗ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/03/2215:30Σκρεπετός Σ., Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε.2-1
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/03/2216:00Βασιλάκης Α., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.4-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο19/03/2216:00Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.1-2
ΔΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΑΣάββατο19/03/2216:30Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.5-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο19/03/2219:00Αξιώτης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Τάσης Κ.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/03/2212:30Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Δ., Μακράκης Δ.2-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/03/2216:00Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.1-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΚυριακή27/03/2211:00Κέφης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.3-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή27/03/2212:30Αξιώτης Ε., Πετούσης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/03/2212:30Περτσελάκης Γ., Μάτσας Κ., Μακράκης Δ.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/03/2212:30Σταυράκης Γ., Μπιτζιλή Μ., Τάσης Κ.2-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/03/2216:00Βασιλάκης Α., Πετρίδης Ι., Κουναλάκης Χ.1-2
ΠΟΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/03/2219:00Βάγιας Κ., Μπιτζιλή Μ., Κλάδος Γ.4-0
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΣάββατο02/04/2216:00Αξιώτης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Τάσης Κ.1-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο02/04/2219:00Κυριακίδης Α., Χανιωτάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/04/2212:00Σκρεπετός Σ., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.4-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή03/04/2212:30Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ., Κλάδος Γ.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/04/2216:00Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Μακράκης Δ.1-3
ΔΙΑΣ - ΠΟΗΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή03/04/2217:00Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν.8-0
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΓΟΗΣάββατο09/04/2217:00Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι., Κουναλάκης Χ.6-0
ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/04/2219:00Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/04/2212:30Ανδριανάκης Ι., Ζαφείρης Α., Πετούσης Ι.2-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/04/2212:30Τζατζαράκης Δ., Μπαλίδης Α., Μακράκης Δ.6-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΣΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή10/04/2217:00Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Κυριάκου Μ.0-7
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΚυριακή10/04/2217:15Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κουναλάκης Χ.7-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο16/04/2215:00Μαστορίδης Δ., Μπιμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο16/04/2215:00Παρασύρης Γ., Σαρόγλου Ε., Μακράκης Δ.2-5
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο16/04/2220:30Χριστουλάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/04/2212:00Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ., Γιγουρτσής Γ.5-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή17/04/2219:00Δρακωνάκης Ε., Τάσης Κ., Κουναλάκης Χ.1-0
ΠΟΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη25/05/2220:00Ανδριανάκης Ι., Θέμελη Π., Πετρίδης Ι.3-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΗΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο30/04/2215:00Μάτσας Κ., Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/04/2217:00Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π., Κυριάκου Μ.0-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο30/04/2217:00Παπαδάκης Φ., Κουναλάκης Χ., Χναράκης Δ.2-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/04/2217:00Γαρεφαλάκης Κ., Κυριακίδης Α., Κλάδος Γ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΟΑΣάββατο30/04/2217:00Κατσογιάννης Η., Πετούσης Ι., Νικολαϊδης Π.4-5
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΣάββατο30/04/2220:00Δρακωνάκης Ε., Παρασύρης Γ., Πετρίδης Ι.2-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο07/05/2217:00Σαρόγλου Ε., Παρασύρης Γ., Δερμιτζάκης Ν.0-6
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΓΟΗΣάββατο07/05/2217:00Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Α., Ανδριανάκης Ι.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο07/05/2219:30Χαραλαμπάκης Ε., Μπιτζιλή Μ., Γιγουρτσής Γ.0-1
ΠΟΗ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο07/05/2219:30Δασκαλάκης Ι., Δουκιαντζάκης Ν., Νικολαϊδης Π.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΙΑΣΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή08/05/2212:00Σφακιανάκης Δ., Πετρίδης Ι., Κουναλάκης Χ.0-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή08/05/2218:00Αξιώτης Ε., Χριστουλάκης Ε., Τάσης Κ.0-2
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο14/05/2218:00Δασκαλάκης Ι., Κοσμαδάκης Σ., Νικολαϊδης Π.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΣάββατο14/05/2218:00Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α., Κλάδος Γ.4-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο14/05/2220:00Σκρεπετός Σ., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή15/05/2215:00Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ., Κουναλάκης Χ.2-3
ΔΙΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή15/05/2218:00Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Α., Τάσης Κ.8-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/05/2218:00Τζατζαράκης Δ., Χναράκης Δ., Μακράκης Δ.4-1
Ρεπό: ΠΟΗ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο21/05/2218:00Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Δερμιτζάκης Ν.0-4
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο21/05/2218:00Κρασαγάκης Χ., Μασέλη Φ., Πετρίδης Ι.4-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/05/2211:30Τζατζαράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μακράκης Δ.2-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/05/2218:00Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Παρασύρης Γ.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή22/05/2220:00Σκριτζοβάλης Β., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.1-3
ΠΟΗ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/05/2220:00Καλαϊτζής Γ., Περτσελάκης Γ., Κοσμαδάκης Σ.2-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/05/2218:00Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.8-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο28/05/2218:00Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ., Χριστουλάκης Ε.0-5
ΔΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο28/05/2218:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Σκριτζοβάλης Β.6-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΙΝΩΙΚΗΣΚυριακή05/06/2218:00Ανδριανάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Πετρίδης Ι.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΓΟΗΚυριακή05/06/2218:00Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ., Παρασύρης Γ.0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΚυριακή05/06/2218:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ.6-0
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη01/06/2217:30Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλή Μ., Βασιλάκης Α.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη01/06/2218:000-3 α.α.
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΤετάρτη01/06/2218:30Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.1-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη01/06/2218:30Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε.0-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη01/06/2218:30Κατσογιάννης Η., Χανιωτάκης Χ., Μακράκης Δ.4-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΛΙΝΤΟΠέμπτη02/06/2218:00Χριστουλάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν., Μπατζακάκης Ν.3-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ