ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
DP Studies
coffee island
diakriton
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - Μπαράζ ανόδου >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/10/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν.3-2
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή31/10/2112:00Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καλαϊτζής Γ.11-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/10/2112:00Μπαλίδης Α., Καταχανάκης Η., Ανδριανάκης Ι.1-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή31/10/2115:00Μανιώτης Δ., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.0-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή31/10/2115:30Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.0-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή16/01/2215:00Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Παρασύρης Γ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο06/11/2115:00Σκρεπετός Σ., Φανουράκη Μ., Θέμελη Π.2-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/11/2111:30Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.0-5
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΛΙΝΤΟΚυριακή07/11/2112:00Περτσελάκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Καλαϊτζής Γ.1-4
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/11/2112:00Μάτσας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή07/11/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.4-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή07/11/2115:00Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Τζατζαράκης Δ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο13/11/2115:00Μαστορίδης Δ., Καλαϊτζής Γ., Τζατζαράκης Δ.10-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΑΦΝΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/11/2115:30Κανταρτζόγλου Δ., Ζιούτος Κ., Δερμιτζάκης Ν.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/11/2112:00Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.0-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/11/2112:00Ξυπάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.3-1
ΖΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή14/11/2115:00Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η., Φανουράκη Μ.6-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή14/11/2115:30Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή21/11/2111:30Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.1-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή21/11/2111:30Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Βάγιας Κ.2-1
ΡΟΔΙΑ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/11/2111:30Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΖΑΡΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή21/11/2111:30Μαστορίδης Δ., Ξυπάκης Γ., Μπιτζιλή Μ.0-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή21/11/2111:30Κανταρτζόγλου Δ., Τζώρτζογλου Φ., Σκρεπετός Σ.3-3
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή21/11/2115:00Κέφης Δ., Περτσελάκης Γ., Ανδριανάκης Ι.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή28/11/2112:00Βισκαδούρος Α., Ζιούτος Κ., Μπιτζιλή Μ.5-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή28/11/2112:00Μπλαβάκης Ε., Τζατζαράκης Δ., Ανδριανάκης Ι.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή28/11/2112:00Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε., Πετούσης Ι.4-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή28/11/2112:00Βασιλάκης Α., Χανιωτάκης Χ., Τζανάκη Μ.3-0 α.α.
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή28/11/2115:00Σκρεπετός Σ., Κυριακόπουλος Κ., Ζουρμπάκης Α.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή28/11/2115:00Κανταρτζόγλου Δ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/12/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Πετρίδης Ι.1-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο04/12/2115:00Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Τζατζαράκης Δ.3-0 α.α.
ΡΟΔΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/12/2111:30Κέφης Δ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.2-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΔΑΦΝΩΝΚυριακή05/12/2111:30Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι., Φανουράκη Μ.6-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/12/2113:00Μανιώτης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετούσης Ι.2-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή05/12/2115:00Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Τζατζαράκης Δ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/12/2111:30Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε.0-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/12/2111:30Μάτσας Κ., Μπιμπάκης Α., Παρασύρης Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή12/12/2111:30Ζουρμπάκης Α., Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ.0-9
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή12/12/2115:00Μπαλίδης Α., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.2-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΚυριακή12/12/2115:00Περτσελάκης Γ., Σκριτζοβάλης Β., Βασιλάκης Α.1-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΟΔΙΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή12/12/2115:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο18/12/2115:00Κανταρτζόγλου Δ., Τζανάκη Μ., Τζατζαράκης Δ.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/12/2111:30Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π.4-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/12/2111:30Κατσογιάννης Η., Ζουρμπάκης Α., Παρασύρης Γ.8-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή19/12/2111:30Τζανιδάκης Α., Σκρεπετός Σ., Ρεμεδιάκης Γ.1-3
ΖΑΡΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή19/12/2115:00Σκρεπετός Σ., Τζανιδάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.4-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΟΔΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/12/2115:00Κανταρτζόγλου Δ., Πετούσης Ι., Δερμιτζάκης Ν.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/01/2211:30Βασιλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π.1-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή23/01/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ανδριανάκης Ι.3-0
ΡΟΔΙΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/01/2211:30Βισκαδούρος Α., Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.1-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη09/02/2215:30Βισκαδούρος Α., Μάτσας Κ., Κωνσταντάκη Μ.1-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη23/02/2215:30Παπαδάκης Φ., Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι.1-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΠέμπτη03/03/2219:00Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Τάσης Κ.2-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο29/01/2215:00Χαραλαμπάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.0-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/01/2211:30Βασιλάκης Α., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.8-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή30/01/2211:30Σκρεπετός Σ., Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β.2-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΟΡΤΥΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/01/2211:30Μάτσας Κ., Κωνσταντάκη Μ., Μπαλίδης Α.1-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή30/01/2215:00Ξυπάκης Γ., Κυριακίδης Α., Παρασύρης Γ.0-2
ΖΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑΖΑΡΟΥΚυριακή30/01/2215:00Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/02/2215:00Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Παρασύρης Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΑΚΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή06/02/2211:30Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ.0-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/02/2211:30Σκρεπετός Σ., Σταυράκης Γ., Κέφης Δ.3-2
ΡΟΔΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/02/2211:30Βισκαδούρος Μ., Ζουρμπάκης Α., Κοσμαδάκης Σ.4-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/02/2211:30Μανιώτης Δ., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/02/2215:00Μαστορίδης Δ., Παρασύρης Γ., Πετούσης Ι.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή13/02/2211:30Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ.3-2
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΟΔΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/02/2211:30Κέφης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Ρεμεδιάκης Γ.0-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή13/02/2211:30Σταυράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Νικολαϊδης Π.1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/02/2211:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Μπιτζιλή Μ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή13/02/2215:00Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.6-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή13/02/2217:45Βασιλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Τάσης Κ.0-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/02/2215:00Χαραλαμπάκης Ε., Μασέλη Φ., Δερμιτζάκης Ν.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/02/2211:30Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ., Κουναλάκης Χ.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/02/2211:30Μπιμπάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.7-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή20/02/2215:00Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.1-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΡΟΔΙΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή20/02/2215:00Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Μανιώτης Δ.1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/02/2215:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/02/2215:00Μπιμπάκης Α., Θέμελη Π., Κλάδος Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο26/02/2215:30Περτσελάκης Γ., Μανιώτης Δ., Βάγιας Κ.1-5
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή27/02/2211:30Κέφης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.5-1
ΡΟΔΙΑ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/02/2211:30Βισκαδούρος Α., Κοσμαδάκης Σ., Τζανάκη Μ.4-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/02/2212:00Ρεμιδιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Τάσης Κ.0-4
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή27/02/2215:00Μαυραντωνάκης Ι., Ψαλιδάκης Α., Μπατζακάκης Ν.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/03/2215:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Κλαμπατσέας Χ.0-6
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή13/03/2211:45Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/03/2212:30Κέφης Δ., Θέμελη Π., Δουκιαντζάκης Ν.1-6
ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή13/03/2215:00Μπιμπάκης Α., Ζουρμπάκης Α., Τάσης Κ.1-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη13/04/2216:00Τζατζαράκης Δ., Βασιλάκης Α., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη13/04/2217:30Κυριακόπουλος Κ., Μπατζακάκης Ν., Κυριάκου Μ.8-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/03/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.2-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/03/2212:00Παπαδάκης Φ., Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε.3-2
ΡΟΔΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/03/2212:30Ξυπάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τζανάκη Μ.4-6
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/03/2212:30Σκρεπετός Σ., Ζαφείρης Α., Κυριακίδης Α.2-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή20/03/2212:30Ζουρμπάκης Α., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.1-10
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/03/2216:00Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Φανουράκη Μ.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/03/2212:00Δερμιτζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.0-6
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/03/2212:30Κανταρτζόγλου Δ., Δασκαλάκης Α., Παρασύρης Γ.8-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/03/2212:30Ξυπάκης Γ., Βάγιας Κ., Κομκοτός Ι.1-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΟΔΙΑΛΙΝΤΟΚυριακή27/03/2212:30Τζατζαράκης Δ., Μπαλίδης Α., Μπατζακάκης Ν.2-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή27/03/2216:00Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν., Φανουράκη Μ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΖΑΡΟΥΚυριακή27/03/2216:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/04/2216:00Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Μπατζακάκης Ν.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/04/2212:30Κανταρτζόγλου Δ., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.8-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/04/2212:30Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Μανιώτης Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/04/2212:30Βάγιας Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.8-0
ΡΟΔΙΑ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/04/2212:30Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Μπιτζιλή Μ.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή03/04/2216:00Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΖΑΡΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/04/2212:30Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλή Μ., Μπατζακάκης Ν.0-5
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/04/2212:300-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/04/2212:30Κανταρτζόγλου Δ., Δασκαλάκης Ι., Καλαϊτζής Γ.1-2
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/04/2212:30Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.0-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/04/2217:00Ζιούτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή10/04/2219:00Ζουρμπάκης Α., Παρασύρης Γ., Τάσης Κ.4-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/04/2215:00Κατσογιάννης Η., Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Α.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/04/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.6-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/04/2212:30Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Α., Παρασύρης Γ.2-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/04/2212:30Βισκαδούρος Α., Κοσμαδάκης Σ., Μπατζακάκης Ν.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή17/04/2212:30Ανδριανάκης Ι., Κέφης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.9-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή17/04/2212:30Τζατζαράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ., Νικολαϊδης Π.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο07/05/2216:00Βασάκης Γ. Ε., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.1-5
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή08/05/2212:30Ζιούτος Κ., Βάγιας Κ., Δουκιαντζάκης Ν.2-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/05/2212:30Κλαμπατσέας Χ., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.4-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/05/2212:30Ζουρμπάκης Α., Τάσης Κ., Κυριάκου Μ.1-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή08/05/2217:00Μανιώτης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.4-3
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/05/2217:00Ανδριανάκης Ι., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκης Ν.1-6


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/05/2212:30Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ.1-5
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο14/05/2217:00Παρασύρης Γ., Σφακιανάκης Δ., Μπιτζιλή Μ.7-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή15/05/2212:30Βάγιας Κ., Παπαδάκης Φ., Δουκιαντζάκης Ν.4-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/05/2212:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-0
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή15/05/2212:30Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκης Ν.5-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/05/2218:00Δερμιτζάκης Ν., Κυριάκου Μ., Νικολαϊδης Π.5-0