Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
Proactive
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-2
ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/09/1816:30Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/09/1811:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/09/1811:00Κυριακίδης Ρ., Καούρας Γ., Επιτροπάκη Ε.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/09/1811:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Χναράκης Δ., Θέμελη Π.2-0
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή23/09/1816:30Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυρουδής Ι.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο29/09/1816:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΣάββατο29/09/1818:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/09/1811:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.6-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή30/09/1811:00Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Καζόγλου Χ.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σταυράκης Γ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Βλαχάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.1-1
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/09/1816:00Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο06/10/1818:30Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή07/10/1811:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/10/1811:00Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1813:00Μαστορίδης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.4-1
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΚυριακή07/10/1816:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρόγλου Ε., Βλαχάκης Ε.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/10/1816:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/10/1815:30Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Φ.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/10/1815:30Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.2-1
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/10/1815:30Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.0-0
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο13/10/1816:00Περτσελάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΣάββατο13/10/1818:003-0 α.α.
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/10/1811:00Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας Χ.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.0-5
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:300-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο20/10/1818:00Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ., Κλαμπατσέας Χ.1-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή21/10/1811:00Χριστουλάκης Ε., Ζιουτος Κ., Φαρσάρης Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή21/10/1811:00Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Χιωτέλης Κ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κυριακίδης Ρ., Μερκουλίδης Ν., Φαρσάρης Ε.3-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή21/10/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/10/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο27/10/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Μπαλίδης Α.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο27/10/1815:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο27/10/1818:00Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/10/1811:00Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή28/10/1815:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Φαρσάρης Ε.6-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/10/1815:00Μάτσας Κ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η.1-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο03/11/1817:30Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή04/11/1811:00Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Καζόγλου Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή04/11/1815:003-0 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/11/1818:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σίσκος Τ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο10/11/1815:00Ψαρράς Κ., Βισκαδούρος Μ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Μαστορίδης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΣάββατο10/11/1817:30Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/11/1811:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.6-2
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή11/11/1815:00Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο17/11/1818:00Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/11/1818:00Μαυραντωνάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Μαυραντωνάκης Ν.0-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/11/1812:00Μάτσας Κ., Θέμελη Π., Μαυραντωνάκης Α.1-6
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Σίσκος Τ.1-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη28/11/1818:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΣάββατο24/11/1817:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή25/11/1811:00Ψαρράς Κ., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή25/11/1814:30Αδαμάκης Α. Θ., Δρακάκης Α., Κλαμπατσέας Χ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή25/11/1815:00Σφακιανάκης Δ., Κυριακίδης Ρ., Μπεκιράκης Ι.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΚυριακή25/11/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/11/1815:00Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Φαρσάρης Ε.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Δρακάκης Α.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Μπλαβάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΣάββατο01/12/1817:30Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/12/1818:00Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/12/1812:30Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή02/12/1815:00Μαστορίδης Δ., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.4-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή09/12/1811:30Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μισάι Δ., Φαρσάρης Ε.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗΕΓΟΗΚυριακή09/12/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακίδης Ρ.1-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Χιωτέλης Κ.2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Γρηγοράκης Ι., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.2-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή09/12/1818:00Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Χιωτέλης Κ.4-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Γρηγοράκης Ι.2-2
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο15/12/1815:00Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Σίσκος Τ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο15/12/1815:00Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι., Βλαχάκης Ε.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή16/12/1815:00Περτσελάκης Γ., Σίσκος Τ., Φαρσάρης Ε.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/12/1818:00Καούρας Γ., Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν.1-5
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/01/1915:00Δασκαλάκης Ι., Σιγανού Γ., Ελευθεράκης Σ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο12/01/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Καζόγλου Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/01/1915:00Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βλαχάκης Ε.1-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαυραντωνάκης Ν.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/01/1918:00Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή13/01/1915:00Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σίσκος Τ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Χιωτέλης Κ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/01/1915:00Ελευθεράκης Σ., Χανιωτάκης Χ., Κλαμπατσέας Χ.2-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/01/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Καρατζάς Γ., Μπατζακάκη Β., Κλαμπατσέας Χ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης Κ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή20/01/1915:00Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ., Σίσκος Τ.1-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/01/1915:00Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Χναράκης Δ.0-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/01/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ., Μαστορίδης Δ.3-3
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/01/1915:00Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/01/1911:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/01/1911:00Καρατζάς Γ., Γρηγοράκης Ι., Κασαπάκης Α.0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/01/1912:00Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι., Σίσκος Τ.7-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.4-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/02/1915:00Ψαρράς Κ., Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ.5-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/02/1915:00Ελευθεράκης Σ., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μισάι Δ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή03/02/1911:30Μαυρουδής Δ., Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή03/02/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης Κ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/02/1918:00Ξυπάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Ψαρράς Κ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο09/02/1915:00Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο09/02/1915:00Ψαρράς Κ., Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-0
ΒΟΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο09/02/1915:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Μερκουλίδης Ν.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/02/1912:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή10/02/1915:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη27/02/1916:00Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Σπινάκης Ν., Ξυπάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.2-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΒΟΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/02/1915:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/02/1915:00Περτσελάκης Γ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/02/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Μισάι Δ.0-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη06/03/1916:00Κώστας Κ., Σταυράκης Γ., Σαρόγλου Ε.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη06/03/1918:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Συναδινάκης Κ.1-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο23/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο23/02/1918:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/02/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/02/1911:00Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή24/02/1916:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ.3-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο02/03/1915:00Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/03/1917:30Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος Τ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο02/03/1918:00Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/03/1911:00Μαστορίδης Δ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.1-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/03/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.2-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή03/03/1915:00Καρατζάς Γ., Σίσκος Τ., Κλαμπατσέας Χ.0-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο16/03/1915:30Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο16/03/1915:30Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/03/1911:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΚυριακή17/03/1911:00Μαστορίδης Δ., Ζαχαριά Μ., Κλαμπατσέας Χ.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή17/03/1915:30Ρεμιδιανάκης Δ., Σπινάκης Ν., Χιωτέλης Κ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΓΟΗΚυριακή17/03/1915:30Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/03/1916:00Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ.2-0
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/03/1916:00Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΚυριακή24/03/1916:00Ψαρράς Κ., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)1-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Σπινάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.4-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Βασάκης Γ. Ε., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.0-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή24/03/1916:00Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.2-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ0-3 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο30/03/1916:00Μπαλίδης Α., Σπινάκης Ν., Δρακωνάκης Ε.4-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΑΣάββατο30/03/1916:00Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α., Ζαχαριά Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/03/1916:00Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ.3-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο30/03/1916:30Παπαδάκης Φ., Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε.4-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/03/1916:30Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης Κ.0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Σίσκος Τ.2-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΣάββατο06/04/1915:00Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/04/1917:00Ψαρράς Κ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/04/1917:00Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Ζαχαριά Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-2
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/04/1917:00Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή07/04/1917:00Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Ζιουτος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/04/1917:00Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.2-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο13/04/1917:00Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυρουδής Ι.5-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/04/1917:00Ψαρράς Κ., Καρατζάς Γ., Κώστας Κ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/04/1917:30Μπαλίδης Α., Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο13/04/1917:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Κλαμπατσέας Χ.0-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/04/1915:00Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Φαρσάρης Ε.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΓΟΗΚυριακή14/04/1917:00Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)0-0