ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΜΑΤΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο21/09/1317:00Φλουρής Ε., Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΟΚΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο21/09/1317:00Αδαμάκης Α. Θ., Φερετζάκης Κ., Ζαφείρης Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο21/09/1317:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πασσάς I. Ι., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.3-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΟΥΒΩΝΚυριακή22/09/1311:00Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Παπακώστας Γ.1-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/09/1311:00Χαροκόπος Α., Χαραλαμπάκης Ε., Σαβουιδάκης Κ.3-8
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή22/09/1317:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σηφάκης Ζ., Λαλιώτης Γ.2-3
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο28/09/1316:30Κουράκης Ι., Βοριζανάκης Σ., Πατεράκης Μ.4-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/09/1316:30Κωστάκης Μ., Πατεμτζής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.2-2
ΠΟΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΕΚΚυριακή29/09/1311:00Μερκουλίδης Ν., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή29/09/1316:30Μαστορίδης Δ., Λεονταράκης Θ., Ζερβάκης Α. Γ.5-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή29/09/1316:30Δασκαλάκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Παπακώστας Γ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΜΑΤΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/09/1316:30Λιανδράκης Φ., Θέμελη Π., Κωστάκης Μ.1-2
Ρεπό: ΔΙΑΣ Α.Ο.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/10/1311:00Περτσελάκης Γ., Φερετζάκης Ν., Βασσάκης Ι. Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή06/10/1311:00Ξυπάκης Γ., Ζαφείρης Α., Θέμελη Π.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/10/1316:00Δασκαλάκης Ι., Φλουρής Ε., Τζανακάκης Ε.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/10/1316:00Χαραλαμπάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Αδαμάκης Ζ. Θ.1-2
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1316:00Δασκαλάκης Α., Δρακάκης Α., Βοριζανάκης Σ.3-1
ΔΕΜΑΤΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή06/10/1316:00Μερκουλίδης Ν., Τρουλινός Κ., Λαλιώτης Γ.2-2
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο12/10/1316:00Κρασαγάκης Χ., Χαιρέτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.0-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο12/10/1316:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Στεφανίδης Σ., Ελευθεράκης Π.2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/10/1316:00Γρηγοράκης Ι., Πατεμτζής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΕΚΣάββατο12/10/1316:00Παξιμαδάς Σ., Νικολακάκης Β., Τζανακάκης Ε.0-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/10/1316:00Ξυπάκης Γ., Φουκάκης Γ., Πατεράκης Μ.4-2
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΔΕΜΑΤΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00Μαστορίδης Δ., Χατζογιάννης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ.3-1
Ρεπό: ΑΟΚ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο19/10/1315:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Καρατζάς Γ., Βισκαδούρος Α.0-4
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΓΟΥΒΩΝΣάββατο19/10/1315:30Κάζας Α., Πασσάς N. Ι., Κωστάκης Μ.1-1
ΑΟΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/10/1311:00Γρηγοράκης Ι., Γρύλου Σ., Ζαφείρης Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή20/10/1311:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σηφάκης Ζ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή20/10/1315:30Γρύλου Σ., Χριστουλάκης Ε., Χατζογιάννης Ε.4-0
ΔΕΜΑΤΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/10/1315:30Κουράκης Ι., Πατεμτζής Γ., Σαρρής Γ.4-2
Ρεπό: ΠΟΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΕΚΣάββατο26/10/1315:30Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-5
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/10/1315:30Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Περτσελάκης Γ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο26/10/1315:30Ζαχαριουδάκης Γ., Παξιμαδάς Σ., Φερετζάκης Κ.0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΕΜΑΤΙΓΟΥΒΩΝΣάββατο26/10/1315:30Καρατζάς Γ., Φλουρής Ε., Φερετζάκης Ν.1-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/10/1316:30Στραντζαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.3-3
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΑΟΚΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή27/10/1315:30Μαυραντωνάκης Ι., Πατεράκης Μ., Σαβουιδάκης Κ.2-5
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο02/11/1315:00Αδαμάκης Α. Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή03/11/1311:00Πασσάς I. Ι., Γρηγοράκης Ι., Δρακάκης Α.6-1
ΠΟΡΟΣ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΑΕΚΚυριακή03/11/1311:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.1-1
ΑΟΚ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/11/1311:00Κάζας Α., Σταυρακάκη Ν., Ζερβάκης Α. Γ.4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/11/1315:00Γιαλαμάς Ν., Καπετανάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.0-1
ΔΕΜΑΤΙ - ΕΛΠΙΔΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή03/11/1315:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Κ., Λαλιώτης Γ.3-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο09/11/1315:00Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α., Γρύλου Σ.0-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣΓΟΥΒΩΝΣάββατο09/11/1315:00Δασκαλάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ., Σφακιανάκης Δ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο09/11/1315:00Νικολακάκης Β., Πασσάς I. Ι., Θέμελη Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή10/11/1311:00Χαροκόπος Α., Μπεκιράκης Ι., Σφακιανάκης Δ.2-1
ΑΟΚ - ΔΕΜΑΤΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/11/1312:00Ξυπάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Π.2-2
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00Σταυρακάκη Ν., Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Πατεράκης Μ., Ελευθεράκης Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/11/1315:00Αδαμάκης Α. Θ., Πασσάς N. Ι., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-5
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΣάββατο16/11/1315:00Γρηγοράκης Ι., Σηφάκης Ζ., Λαλιώτης Γ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο16/11/1315:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Κούρα Κ.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΑΟΚΑΕΚΚυριακή17/11/1311:00Παξιμαδάς Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-0
ΔΕΜΑΤΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή17/11/1315:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Χαραλαμπάκης Ε., Καπετανάκης Ε.3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓΟΥΒΩΝΣάββατο23/11/1315:00Γρύλου Σ., Πασσάς N. Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Καπετανάκης Ε., Περτσελάκης Γ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή24/11/1311:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Φερετζάκης Ν., Λαλιώτης Γ.5-1
ΑΟΚ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/11/1311:00Δασκαλάκης Α., Γιαλαμάς Ν., Ζαφείρης Α.0-1
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Νικολακάκης Β., Κρασαγάκης Χ., Φερετζάκης Ν.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΔΕΜΑΤΙΑΕΚΚυριακή24/11/1315:00Ζαχαριουδάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Χανιωτάκης Χ.0-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/11/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΕΚΚυριακή01/12/1311:00Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Π., Σηφάκης Ζ.1-5
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΟΚΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/12/1311:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αδαμάκης Α. Θ., Σαβουιδάκης Κ.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή01/12/1311:00Ρεμιδιανάκης Δ., Λαλιώτης Γ., Πατεράκης Μ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/12/1315:00Πασσάς I. Ι., Δρακάκης Α., Χαιρέτης Γ.2-1
ΔΕΜΑΤΙ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή01/12/1315:00Μαθιουδάκης Β., Καρατζάς Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.5-0
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΟΥΒΩΝΣάββατο07/12/1315:00Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Λαλιώτης Γ.1-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΕΜΑΤΙΕΓΟΗΣάββατο07/12/1315:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρρής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΕΚΚυριακή08/12/1311:00Σταυρακάκη Ν., Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΑΟΚ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/12/1312:30Σταυρακάκη Μ., Φλουρής Ε., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή08/12/1315:00Γρύλου Σ., Βοριζανάκης Σ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή08/12/1315:00Κωστάκης Μ., Χανιωτάκης Χ., Σταυρακάκη Μ.4-0
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/12/1315:00Γρύλου Σ., Δασκαλάκης Α., Μπεκιράκης Ι.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΣάββατο14/12/1315:00Κουράκης Ι., Πασσάς N. Ι., Βισκαδούρος Α.1-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/12/1315:00Περτσελάκης Γ., Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο14/12/1315:00Μαστορίδης Δ., Πασσάς I. Ι., Φερετζάκης Κ.4-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΟΚΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/12/1315:00Δασκαλάκης Ι., Πασσάς I. Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Φ., Σαβουιδάκης Κ.1-1
Ρεπό: ΔΕΜΑΤΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΕΜΑΤΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/01/1415:00Λεονταράκης Θ., Αδαμάκης Α. Θ., Μαστορίδης Δ.2-3
ΠΟΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΕΚΣάββατο04/01/1415:00Στραντζαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Θέμελη Π.3-1
ΑΟΚ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/01/1411:00Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή05/01/1411:00Σπινάκης Ν., Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Ν.1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/01/1415:00Δασκαλάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.4-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή05/01/1415:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σφακιανάκης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.0-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καπετανάκης Ε., Πασσάς N. Ι.1-2
ΑΟΚ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/01/1411:00Μαθιουδάκης Β., Βισκαδούρος Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή12/01/1411:00Γιαλαμάς Ν., Γρηγοράκης Ι., Ζερβάκης Α. Γ.1-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΟΥΒΩΝΚυριακή12/01/1415:00Χανιωτάκης Χ., Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή12/01/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Φερετζάκης Κ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.1-0
ΔΕΜΑΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή12/01/1415:00Σπινάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Πασσάς I. Ι.5-0
Ρεπό: ΔΙΑΣ Α.Ο.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο18/01/1415:00Δασκαλάκης Ι., Σηφάκης Ζ., Καπετανάκης Ε.0-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο18/01/1415:00Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν., Βισκαδούρος Α.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΑΕΚΚυριακή19/01/1411:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζερβάκης Ε. Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.1-4
ΠΟΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΕΚΚυριακή19/01/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΟΚΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή19/01/1415:00Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι., Λαλιώτης Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΕΜΑΤΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/01/1415:00Χριστουλάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Χαιρέτης Γ.1-4
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/01/1415:00Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ., Βισκαδούρος Α.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο25/01/1415:00Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.4-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΟΥΒΩΝΣάββατο25/01/1415:00Γιαλαμάς Ν., Καπετανάκης Ε., Περτσελάκης Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-2
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΚυριακή26/01/1415:00Γιαλαμάς Ν., Γρύλου Σ., Βισκαδούρος Α.1-1
ΔΕΜΑΤΙ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή26/01/1415:00Κωστάκης Μ., Πατεράκης Μ., Θέμελη Π.5-2
Ρεπό: ΑΟΚ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/02/1415:00Σταυρακάκη Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.0-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/02/1415:00Κρασαγάκης Χ., Σαρρής Γ., Βισκαδούρος Μ.1-2
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο01/02/1415:16Γρύλου Σ., Αδαμάκης Α. Θ., Μαθιουδάκης Β.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΟΚΑΕΚΚυριακή02/02/1411:00Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σαβουιδάκης Κ.0-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΚυριακή02/02/1415:00Μαθιουδάκης Β., Λιανδράκης Φ., Λαλιώτης Γ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΕΜΑΤΙΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή02/02/1415:00Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Σαβουιδάκης Κ.1-1
Ρεπό: ΠΟΡΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο08/02/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπινάκης Ν., Ζερβάκης Ε. Γ.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή09/02/1411:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ.2-0
ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΕΚΚυριακή09/02/1411:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυραντωνάκης Α., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή09/02/1411:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σαβουιδάκης Κ., Ξυπάκης Γ.1-2
ΑΟΚ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/02/1411:00Μαστορίδης Δ., Κωστάκης Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-1
ΔΕΜΑΤΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή09/02/1415:00Σταυρακάκη Μ., Φλουρής Ε., Βασάκης Γ. Ε.3-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΕΚΣάββατο15/02/1415:00Κολυβάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Μπεκιράκης Ι.3-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/02/1415:00Λιανδράκης Φ., Μαυρουδής Δ., Γρύλου Σ.1-1
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΠΟΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο15/02/1415:00Σπινάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Βοριζανάκης Σ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο15/02/1415:00Φλουρής Ε., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΟΚΓΟΥΒΩΝΣάββατο15/02/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Χαιρέτης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΕΜΑΤΙΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο15/02/1415:00Στραντζαλίδης Α., Ξυπάκης Γ., Βισκαδούρος Α.2-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΕΓΟΗΣάββατο22/02/1415:00Σαρρής Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Δασκαλάκης Α.5-1
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΕΚΣάββατο22/02/1415:00Ρεμιδιανάκης Δ., Πασσάς I. Ι., Δρακάκης Α.3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο22/02/1415:00Μαστορίδης Δ., Κρασαγάκης Χ., Συναδινάκης Κ.3-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή23/02/1412:00Αδαμάκης Α. Θ., Πατεμτζής Γ., Σαρρής Γ.2-2
ΔΕΜΑΤΙ - ΑΟΚΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/02/1415:00Πασσάς I. Ι., Χαροκόπος Α., Μπεκιράκης Ι.3-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΔευτέρα24/02/1415:00Χριστουλάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.1-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΣάββατο08/03/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.0-0
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο08/03/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓΟΥΒΩΝΣάββατο08/03/1415:00Κάζας Α., Καπετανάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΑΟΚ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/03/1411:00Μαστορίδης Δ., Χατζογιάννης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή09/03/1415:00Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)7-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΕΜΑΤΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/03/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Σαβουιδάκης Κ.1-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΕΚΣάββατο15/03/1415:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μανδαλενάκης Ε., Γρύλου Σ.1-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΙΑΣ Α.Ο.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή16/03/1416:00Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ., Κωστάκης Μ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/03/1416:00Γιαλαμάς Ν., Σαβουιδάκης Κ., Χαιρέτης Γ.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΟΚΕΓΟΗΚυριακή16/03/1416:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπανδρέου Γ.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή16/03/1416:00Πολυχρονάκης Ι., Σαρρής Γ., Λαλιώτης Γ.4-4
ΔΕΜΑΤΙ - ΠΟΡΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή16/03/1416:00Δασκαλάκης Ι., Χαροκόπος Α., Μερκουλίδης Ν.3-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/03/1416:00Μαυραντωνάκης Ι., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ., Παπανδρέου Γ.3-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΟΥΒΩΝΣάββατο22/03/1416:00Στεφανίδης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο22/03/1416:00Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Ζαχαριάδης Α.5-1
ΑΟΚ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/03/1416:00Δασκαλάκης Ι., Κολυβάκης Κ., Μπεκιράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)1-1
ΠΟΡΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΕΚΣάββατο22/03/1416:00Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ.0-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΕΜΑΤΙΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο22/03/1416:00Ρεμιδιανάκης Δ., Φλουρής Ε., Σαβουιδάκης Κ.0-5
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/03/1414:00Στεφανίδης Σ., Περτσελάκης Γ., Πατεράκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο29/03/1416:00Κάζας Α., Χαιρέτης Γ., Ζαχαριάδης Α.5-2
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο29/03/1416:00Γιαλαμάς Ν., Γιατράκης Κ., Κουρπάς Ν.0-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΟΚΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο29/03/1416:00Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Σαρρής Γ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΕΚΣάββατο29/03/1416:00Κωστάκης Μ., Βισκαδούρος Μ., Καραγιάννης Α.1-2
ΔΕΜΑΤΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο29/03/1416:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακάκης Α., Παπανδρέου Γ.6-1
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/04/1417:00Βασάκης Γ. Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Σαβουιδάκης Κ.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΛΙΝΤΟΣάββατο05/04/1417:00Σαρρής Γ., Χναράκης Δ., Ζαχαριάδης Α.0-3
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΣάββατο05/04/1417:00Σπινάκης Ν., Τζανάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/04/1417:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Λαλιώτης Γ., Φορτετσανάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)3-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΣάββατο05/04/1417:00Κρασαγάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Λαδομένος Μ.0-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΓΟΥΒΩΝΣάββατο05/04/1417:00Κολυβάκης Κ., Ψαραδάκης Ι., Πλαίτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-1
Ρεπό: ΔΕΜΑΤΙ