ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
liontomitsos
Κουτεντακης
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κατάταξης >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο21/09/1317:00Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Πατεράκης Μ.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΓΩΝΙΕΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο21/09/1317:00Τζανακάκης Ε., Κωστάκης Μ., Φουκάκης Γ.3-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή22/09/1311:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.1-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/09/1317:00Γρύλου Σ., Πατεμτζής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.3-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΗΜΙΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή22/09/1317:00Πασσάς I. Ι., Βασσάκης Ι. Ε., Ζερβάκης Α. Γ.4-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή22/09/1317:00Χριστουλάκης Ε., Βοριζανάκης Σ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.3-1
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο28/09/1316:30Περτσελάκης Γ., Χαιρέτης Γ., Βασσάκης Ι. Ε.3-5
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΥΡΓΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/09/1316:30Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακάκης Α.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή29/09/1316:30Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/09/1316:30Κάζας Α., Σαβουιδάκης Κ., Λαλιώτης Γ.1-2
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/09/1316:30Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή29/09/1316:30Χαροκόπος Α., Χατζογιάννης Ε., Σηφάκης Ζ.2-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1316:00Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι., Σηφάκης Ζ.2-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή06/10/1316:00Σταυρακάκη Ν., Φερετζάκης Κ., Σαβουιδάκης Κ.3-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΩΝΙΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/10/1316:00Καπετανάκης Ε., Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.7-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/10/1316:00Καρατζάς Γ., Πασσάς N. Ι., Πατεράκης Μ.2-3
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΓΟΗΚυριακή06/10/1316:00Πασσάς I. Ι., Χριστουλάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.5-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή06/10/1316:00Γρύλου Σ., Χανιωτάκης Χ., Ελευθεράκης Π.2-2
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο12/10/1316:00Σταυρακάκη Ν., Σταυρακάκη Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-1
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/10/1311:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε., Σαρρής Γ.4-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/10/1316:00Πασσάς I. Ι., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Λαλιώτης Γ.1-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/10/1316:00Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/10/1316:00Κωστάκης Μ., Σηφάκης Ζ., Βοριζανάκης Σ.0-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΥΡΓΟΥΕΓΟΗΚυριακή13/10/1316:00Στεφανίδης Σ., Δρακάκης Α., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-1
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΡΤΥΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο19/10/1315:30Παπαδόπουλος Ι., Φερετζάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.1-0
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή20/10/1311:00Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή20/10/1315:30Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαβουιδάκης Κ.7-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή20/10/1315:30Μανδαλενάκης Ε., Σταυρακάκη Ν., Θέμελη Π.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/10/1315:30Πασσάς I. Ι., Χαροκόπος Α., Ελευθεράκης Π.1-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή20/10/1315:30Καπετανάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.3-1
Ρεπό: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΣάββατο26/10/1315:30Χαροκόπος Α., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.3-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο26/10/1315:30Χριστουλάκης Ε., Σταυρακάκη Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.2-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/10/1311:00Μαστορίδης Δ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Π.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή27/10/1315:30Κωστάκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ., Ζαφείρης Α.2-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΗΜΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή27/10/1315:30Πασσάς I. Ι., Χαιρέτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΥΡΓΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή27/10/1315:30Σταυρακάκη Ν., Φερετζάκης Κ., Σηφάκης Ζ.2-0
Ρεπό: ΓΩΝΙΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο02/11/1315:00Γρύλου Σ., Πασσάς N. Ι., Ζαφείρης Α.3-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/11/1311:00Τζανακάκης Ε., Λεονταράκης Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/11/1311:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πατεράκης Μ.3-0
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/11/1315:00Μαστορίδης Δ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/11/1315:00Παξιμαδάς Σ., Σαρρής Γ., Χαιρέτης Γ.2-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή03/11/1315:00Χαροκόπος Α., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Ελευθεράκης Π.1-2
Ρεπό: ΓΟΡΤΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΡΤΥΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο09/11/1315:00Ζαχαριουδάκης Γ., Πατεράκης Μ., Σηφάκης Ζ.0-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή10/11/1311:00Κωστάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)4-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00Σαρρής Γ., Πατεράκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/11/1315:00Φερετζάκης Ν., Σαβουιδάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Καπετανάκης Ε., Λαλιώτης Γ.3-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΥΡΓΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/11/1315:00Μαστορίδης Δ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.5-0
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο16/11/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Πατεράκης Μ., Ζαφείρης Α.1-4
ΓΩΝΙΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο16/11/1315:00Γιαλαμάς Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.1-5
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/11/1315:00Γρύλου Σ., Μαυραντωνάκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-0
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/11/1315:00Στεφανίδης Σ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.3-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/11/1315:00Πολυχρονάκης Ι., Κωστάκης Μ., Θέμελη Π.0-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή17/11/1315:00Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Χαιρέτης Γ.0-2
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο23/11/1315:00Παξιμαδάς Σ., Ελευθεράκης Π., Πατεράκης Μ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΥΡΓΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο23/11/1315:00Κουράκης Ι., Σαρρής Γ., Δρακάκης Α.5-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή24/11/1311:00Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΡΤΥΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/11/1315:00Γρηγοράκης Ι., Χαιρέτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/11/1315:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σαρρής Γ., Δρακάκης Α.3-1
ΑΣΗΜΙ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Τζανακάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι.2-1
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο30/11/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Χαροκόπος Α., Μπεκιράκης Ι.0-0
ΠΥΡΓΟΥ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο30/11/1315:00Δασκαλάκης Α., Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Δ.2-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/12/1311:00Μαστορίδης Δ., Χαιρέτης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-6
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00Δασκαλάκης Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π.1-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή01/12/1315:00Στεφανίδης Σ., Κωστάκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή01/12/1315:00Γιαλαμάς Ν., Καπετανάκης Ε., Ζαφείρης Α.0-2
Ρεπό: ΑΣΗΜΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΥΡΓΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο07/12/1315:00Γιαλαμάς Ν., Ζερβάκης Ε. Γ., Δρακάκης Α.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή08/12/1315:00Περτσελάκης Γ., Σταυρακάκη Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σφακιανάκης Δ., Φερετζάκης Κ.3-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/12/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρρής Γ., Ελευθεράκης Π.3-1
ΑΣΗΜΙ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Σπινάκης Ν., Βασσάκης Ι. Ε., Ζερβάκης Ε. Γ.4-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/12/1315:00Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Σαβουιδάκης Κ.2-3
Ρεπό: PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00Ρεμιδιανάκης Δ., Χαιρέτης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-1
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο14/12/1315:00Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Π., Συναδινάκης Κ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/12/1311:00Χαραλαμπάκης Ε., Ζαφείρης Α., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.1-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή15/12/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Χαιρέτης Γ., Πατεράκης Μ.0-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή15/12/1315:00Σαρρής Γ., Μπεκιράκης Ι., Βισκαδούρος Α.4-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Παξιμαδάς Σ., Πασσάς N. Ι., Σηφάκης Ζ.1-0
Ρεπό: ΠΥΡΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο04/01/1415:00Κωστάκης Μ., Παξιμαδάς Σ., Πατεμτζής Γ.3-0
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο04/01/1415:00Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο04/01/1415:00Χριστουλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ.1-4
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΥΡΓΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/01/1415:00Καπετανάκης Ε., Θέμελη Π., Σηφάκης Ζ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή05/01/1415:00Λιανδράκης Φ., Βασάκης Γ. Ε., Κωστάκης Μ.4-1
ΑΣΗΜΙ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/01/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Συναδινάκης Κ., Σαβουιδάκης Κ.3-2
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΗΜΙΒΟΡΡΩΝΣάββατο11/01/1415:00Στεφανίδης Σ., Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΓΟΡΤΥΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο11/01/1415:00Λεονταράκης Θ., Βισκαδούρος Α., Δασκαλάκης Ι.0-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο11/01/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μανδαλενάκης Ε., Χαιρέτης Γ.0-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κρασαγάκης Χ., Πατεράκης Μ.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή12/01/1415:00Κουράκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε.0-4
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΓΩΝΙΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Μαστορίδης Δ., Ζερβάκης Ε. Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.3-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο18/01/1415:00Λεονταράκης Θ., Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο18/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Δ.4-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο18/01/1415:00Τζανακάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/01/1411:00Φλουρής Ε., Χαραλαμπάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/01/1415:00Νικολακάκης Β., Μουρτζάκης Ι., Δρακάκης Α.0-1
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/01/1415:00Κουράκης Ι., Πασσάς I. Ι., Θέμελη Π.1-2
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο25/01/1415:00Κρασαγάκης Χ., Κωστάκης Μ., Μερκουλίδης Ν.3-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο25/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Καρατζάς Γ., Βασάκης Γ. Ε.0-7
ΑΣΗΜΙ - ΓΩΝΙΕΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Ζερβάκης Ε. Γ.4-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΡΤΥΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Μαστορίδης Δ., Τζανακάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή26/01/1415:00Χανιωτάκης Χ., Λαλιώτης Γ., Σταυρακάκη Ν.3-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Πασσάς I. Ι., Σφακιανάκης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.6-1
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο01/02/1415:00Φερετζάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π.1-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΣάββατο01/02/1415:00Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Καπετανάκης Ε.2-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΥΡΓΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο01/02/1415:00Ρεμιδιανάκης Δ., Χαροκόπος Α., Χαιρέτης Γ.5-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή02/02/1415:00Πασσάς I. Ι., Χαιρέτης Γ., Δρακάκης Α.1-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή02/02/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Παξιμαδάς Σ., Σαρρής Γ.0-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή02/02/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Θέμελη Π.0-1
Ρεπό: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο08/02/1415:00Ξυπάκης Γ., Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.5-1
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/02/1415:00Καρατζάς Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Φ.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Σπινάκης Ν., Σαρρής Γ., Θέμελη Π.3-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/02/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Κούρα Κ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.3-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Πατεράκης Μ.4-3
ΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή09/02/1415:00Σταυρακάκη Ν., Χαροκόπος Α., Δρακάκης Α.0-3
Ρεπό: ΓΩΝΙΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή16/02/1411:00Ρεμιδιανάκης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΩΝΙΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή16/02/1413:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γιαλαμάς Ν., Σαβουιδάκης Κ.4-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή16/02/1415:00Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.2-3
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΗΜΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή16/02/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Βοριζανάκης Σ., Χαιρέτης Γ.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή16/02/1415:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/02/1415:00Δασκαλάκης Ι., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Ζερβάκης Ε. Γ.4-0
Ρεπό: ΓΟΡΤΥΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/02/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Χανιωτάκης Χ.0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/02/1415:00Περτσελάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Λαλιώτης Γ.3-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/02/1411:00Σταυρακάκη Μ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Σφακιανάκης Δ.2-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή23/02/1415:00Γρύλου Σ., Βασάκης Γ. Ε., Γιατράκης Κ.3-1
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή23/02/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κολυβάκης Κ., Δρακάκης Α.2-1
ΠΥΡΓΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή23/02/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Ρεμιδιανάκης Δ., Κωστάκης Μ.1-6
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο08/03/1415:00Βισκαδούρος Μ., Γιαλαμάς Ν., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-3
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο08/03/1415:00Σαρρής Γ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)3-4
ΑΣΗΜΙ - ΠΥΡΓΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο08/03/1415:00Σπινάκης Ν., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Δ.3-5
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΩΝΙΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή09/03/1415:00Χανιωτάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ.3-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/03/1415:00Σταυρακάκη Ν., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Συναδινάκης Κ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/03/1415:00Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.3-2
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο15/03/1416:00Χριστουλάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Κυριακίδης Ρ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/03/1416:00Στεφανίδης Σ., Καπετανάκης Ε., Χαιρέτης Γ.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο15/03/1416:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ., Γιατράκης Κ.3-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο15/03/1416:00Λεονταράκης Θ., Πασσάς I. Ι., Σφακιανάκης Δ.0-8
ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο15/03/1416:00Σαρρής Γ., Κολυβάκης Κ., Δρακάκης Α.1-7
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή16/03/1416:00Καπετανάκης Ε., Κωστάκης Μ., Θέμελη Π.3-3
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή23/03/1416:00Γρύλου Σ., Λεονταράκης Θ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.4-5
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή23/03/1416:00Χαραλαμπάκης Ε., Βοριζανάκης Σ., Κυριακίδης Ρ.2-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή23/03/1416:00Καρατζάς Γ., Σαβουιδάκης Κ., Δρακάκης Α.5-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/03/1416:00Φουκάκης Γ., Πασσάς I. Ι., Χατζογιάννης Ε.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΩΝΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/03/1416:00Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Ζερβάκης Ε. Γ.4-0
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΠΥΡΓΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/03/1416:00Περτσελάκης Γ., Καπετανάκης Ε., Καραγιάννης Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΗΜΙ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή30/03/1416:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ.1-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή30/03/1416:00Σταυρακάκη Ν., Φερετζάκης Ν., Λαδομένος Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)3-4
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή30/03/1416:00Ξυπάκης Γ., Στεφανίδης Σ., Μαυρομιχάλης Ν.1-2
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣΗΜΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή30/03/1416:00Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε.3-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή30/03/1416:00Κουράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Φερετζάκης Κ.2-0
ΠΥΡΓΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή30/03/1416:00Γρύλου Σ., Κρασαγάκης Χ., Ψαραδάκης Ι.1-1
Ρεπό: PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή06/04/1417:00Λιανδράκης Φ., Μαστορίδης Δ., Καραγιάννης Α.4-2
ΑΣΗΜΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/04/1417:00Καπετανάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Κασαπάκης Α.3-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή06/04/1417:00Μαθιουδάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κωστάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-1
PUERTO CAFÉ ΑΟ ΡΟΔΙΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/04/1417:00Φερετζάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Καρατζάς Γ.4-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/04/1417:00Φλουρής Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ., Θέμελη Π.1-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή06/04/1417:00Σταυρακάκη Μ., Χαροκόπος Α., Κουρπάς Ν.4-1
Ρεπό: ΠΥΡΓΟΥ