Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
diakriton
DP Studies
coffee island
fifty
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος

<< Youth League ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος
Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/12/2312:15Μπατζακάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φουκαράκης Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή03/12/2310:00Γιγουρτσής Γ., Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-7
Ρεπό: ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/12/2311:00Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ., Δουκιαντζάκης Ν.5-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΠΟΑΚυριακή10/12/2318:30Δερμιτζάκης Ν., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β.8-0
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ3-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΑΣάββατο16/12/2318:30Γιγουρτσής Γ., Πετούσης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.1-1
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή14/01/2414:00Κανταρτζόγλου Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.0-6
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ3-0 α.α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/01/2412:30Κουναλάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Φουκαράκης Μ.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΣάββατο27/01/2412:00Βασιλάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν., Μαρκάκης Α.7-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/01/2412:30Γιγουρτσής Γ., Μπαλίδης Α., Ζουρνατζίδη Ε.0-2
Ρεπό: ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή04/02/2415:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πετούσης Ι., Πετρίδης Ι.0-3
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/02/2415:00Δουκιαντζάκης Ν., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.0-0
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ3-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή25/02/2415:00Μπλαβάκης Β., Κουναλάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.3-3
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΣάββατο24/02/2414:30Γιγουρτσής Γ., Κλάδος Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ