Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
Proactive
DP Studies
diakriton
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΑΓΓΕΛΟ ΔΑΝΙΗΛ, 12/4/2024 11:24
 Η διοίκηση της ΕΠΣ Ηρακλείου, η Επιτροπή Μικτών Ομάδων και σύσσωμη η αποστολή της Μικτής Κ16 ΕΠΣΗ ε... περισσότερα...
ΣΤΟΥΣ «8» ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Η ΜΙΚΤΗ Κ16 ΕΠΣΗ, 1-2 ΤΗΝ ΑΧΑΪΑ, 11/4/2024 16:31
 Σε ένα άκρως συναρπαστικό παιχνίδι η Μικτή Κ16 ΕΠΣΗ επικράτησε σήμερα με 1-2 της ΕΠΣ Αχαΐας στο γήπεδο ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ, 11/4/2024 09:25
 Σας γνωρίζουμε την αλλαγή ώρας αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρ... περισσότερα...
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 3ου FINAL FOUR ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ ΜΕ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΗ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ, 10/4/2024 18:15
 Mε οικοδεσπότη τον Δήμο Μινώα Πεδιάδας θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 22 Απριλίου και ώρα 18:30 στο ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΩΝ - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ, 10/4/2024 15:20
    Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρε... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ 10/04/2024, 10/4/2024 15:06
 Κατά την τελευταία της συνεδρίαση η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΗ επέβαλλε τις κάτωθι ποινές πο... περισσότερα...

Drink fimi asklipios epsirak fb pleasure beach bar

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο13/04/2417:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
2.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/04/2417:00Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Παπαδάκης Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
3.ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο13/04/2417:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μαρκάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/04/2417:00Σαμιωτάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σαραντουλάκης Κώστας)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρασαγάκης Χρήστος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο13/04/2417:00Βισκαδούρος Μ., Αξιώτης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος)
6.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΙΤΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/04/2418:00Δασκαλάκης Ι., Χανιωτάκης Χ., Πετρίδης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
7.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/04/2420:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο13/04/2418:00Κλαμπατσέας Χ., Ροδίντσης Ε., Κυριακίδης Β.
9.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο13/04/2419:00Φακουρέλης Φ., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο13/04/2417:00Δερμιτζάκης Ν., Μακράκης Δ., Δανέζη Δ.
11.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο13/04/2417:00Ξυπάκης Γ., Φουκαράκης Μ., Ροδιτάκης Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

musa stamatakis

Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/04/2417:00Βισκαδούρος Μ., Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλυκάκης Μιχάλης)
2.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ.
4oς: Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλ.-Βαϊλάκης Ν.)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
3.ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/04/2417:00Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Παπαδοπούλης .)
4.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή14/04/2417:00Χανιωτάκης Χ., Βασιλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
5.ΜΟΧΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΧΟΥΚυριακή14/04/2417:00Ανδριανάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ., Φακουρέλης Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σαραντουλάκης Κώστας)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΔΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/04/2412:00Κλαμπατσέας Χ., Ανδριανάκης Ι., Ροδίντσης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γεώργιος)
7.ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/04/2412:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Μακράκης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Παπαδοπούλης .)
8.ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/04/2413:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπατζακάκης Ν., Μαρκάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
9.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/04/2417:00Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/04/2417:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Πατεμτζής Γεώργιος)
11.ΑΣΗΜΙ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Β., Μπατζακάκης Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλεμάκης Αλέκος)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή14/04/2412:003-0 α.α.
13.ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/04/2412:00Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Β., Πρινιωτάκης Π.
14.ΟΦΑΜ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/04/2420:00Κέφης Δ., Φανουράκη Μ., Πετούσης Ι.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή14/04/2412:00Ζουρμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μπινιχάκης Κ.
16.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/04/2417:00Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Πετρίδης Ι.
17.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/04/2417:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Χναράκης Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.