ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
coffee island
fifty
Proactive
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ, 04/2/2023 13:30
 Με έκτακτη απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος λόγω των επικείμενων δυσμενών καιρικών συνθηκών, ... περισσότερα...
H ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ 3ης ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ - ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ, 04/2/2023 09:17
 Η ΕΠΣΗ και η Επιτροπή Κυπέλλου ΕΠΣΗ ευχαριστούν το καφέ "Τρανζίστορ" στο Τσαλικάκι και τον Αθ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΣΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ¨ΠΕΤΟΥΣΗΣ¨ , 03/2/2023 17:01
 O Πρόεδρος Νίκος Τζώρτζογλου και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείω... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ, 03/2/2023 14:19
 Σας γνωρίζουμε την αλλαγή αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο σωματείο, υποχρεού... περισσότερα...
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΠΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΙΝΙΔΩΤΕΣ, 02/2/2023 17:57
 Σας Γνωρίζουμε την πρόσφατη απόφαση της Εκτελεστικής Επιτροπής της Ελληνικής Ποδοσφαιρική... περισσότερα...
ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ, 02/2/2023 12:24
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.   ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΘΕΜΑ: ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ -ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ   ... περισσότερα...

Drink fimi asklipios epsirak fb pleasure beach bar

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο04/02/2315:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Παρασύρης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος)
2.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/02/2315:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο04/02/2318:30Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΛΙΝΤΟ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο04/02/2315:00Χανιωτάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΟΡΡΩΝΣάββατο04/02/2315:00Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Κοϊνάκης Φάνης)
6.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο04/02/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Πετούσης Ι., Κλάδος Γ.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/02/2315:00Σκρεπετός Σ., Πετρίδης Ι., Θέμελη Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

musa stamatakis

Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/02/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
2.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Τζατζαράκης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
3.Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
4.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή05/02/2316:00Ταμπουρατζής Μ., Κοκοτάκης Μ., Λαμπιδάκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
5.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή05/02/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Παρασύρης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2311:30Αναβλήθηκε
7.ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ., Κουναλάκης Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλεμάκης Αλέκος)
8.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή05/02/2315:00Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μεντουδάκης Νικόλαος)
9.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/02/2318:30Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/2310:30Τζατζαράκης Δ., Θέμελη Π., Κουναλάκης Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μπελαντής Ηρακλής)
11.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Εγγλέζος Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης)
12.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/02/2315:00Παπαδάκης Φ., Μανιώτης Δ., Γιγουρτσής Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Παπαδοπούλης .)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2311:30Χριστουλάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.
14.ΓΟΡΤΥΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/02/2311:30Μανιώτης Δ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.
15.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/02/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Ε.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/02/2311:30Βισκαδούρος Α., Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Ε.
17.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/2315:30Καλυβιανάκης Κ., Διονύσης Δ., Κελαϊδής Γ.
18.Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή05/02/2318:00Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.