Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
diakriton
coffee island
fifty
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ FINAL FOUR ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ, 01/3/2024 16:30
 Ο αναπληρωτής πρόεδρος της Επιτροπής Κυπέλλου ΕΠΣΗ και υπεύθυνος διοργάνωσης του 3ου Final Four κ. ... περισσότερα...
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ, 01/3/2024 15:49
 Σας γνωρίζουμε τον ορισμό των Αγώνων Κυπέλλου  Ε.Π.Σ.Η. Δ’ Φάσης 2023-24 και σας υπενθυμίζουμε ότι τα... περισσότερα...
ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΑ 57 ΘΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΜΠΩΝ, 29/2/2024 18:27
 Κατόπιν απόφασης του πρόεδρου της Επιτροπής Πρωταθλήματος ΕΠΣΗ κ. Γιώργου-Πλούταρχου Κουτε... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ, 29/2/2024 17:45
 Σας γνωρίζουμε την αλλαγή ώρας αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 05/03/2024, 29/2/2024 13:31
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.    ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ : AΣ ΜΟΧΟΥ         ΘΕΜΑ : ΚΛΗΣΗ ΔΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ, 29/2/2024 13:29
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.   ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ   ΘΕΜΑ : ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ -ΠΑΡΑΓΟΝΤ... περισσότερα...

Drink fimi asklipios epsirak fb pleasure beach bar

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/03/2415:30Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α., Μανιώτης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
2.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο02/03/2415:30Δρακωνάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μπιμπάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σφακιανάκης Μανώλης)
2-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο02/03/2415:30Ζαφείρης Α., Μασέλη Φ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο02/03/2415:30Αξιώτης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Κοτταρά Σωτηρία)
5.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/03/2416:00Χανιωτάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ν., Βασάκης Γ. Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/03/2415:30Σφακιανάκης Δ., Παρασύρης Γ., Βισκαδούρος Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλυκάκης Μιχάλης)
6-3
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο02/03/2415:30Δασκαλάκης Α., Ροδίντσης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
2-0
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο02/03/2416:00Κυριακόπουλος Κ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.4-1
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΑΣάββατο02/03/2418:30Σταυράκης Γ., Ροδίντσης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.
10.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο02/03/2418:30Φακουρέλης Φ., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.
Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο02/03/2412:00Δερμιτζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε., Φουκαράκης Μ.5-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

musa stamatakis

Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή03/03/2415:30Κλαμπατσέας Χ., Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σφακιανάκης Μανώλης)
2.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή03/03/2415:30Μαυραντωνάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μπλαβάκης Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
3.Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
4.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/03/2415:30Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Πετρίδης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης)
5.ΜΟΧΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΧΟΥΚυριακή03/03/2415:30Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Δουκιαντζάκης Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/03/2415:30Μανιώτης Δ., Χριστουλάκης Ε., Φουκαράκης Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
7.ΖΑΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή03/03/2415:30Μάτσας Κ., Κλάδος Γ., Πρωτόγερος Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλεμάκης Αλέκος)
8.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/03/2418:30Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή03/03/2415:30Ζαφείρης Α., Κουναλάκης Χ., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
10.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/03/2415:30Σαββούδης Β., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλυκάκης Μιχάλης)
11.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/03/2419:00Γαρεφαλάκης Κ., Σαββούδης Β., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:30Περτσελάκης Γ., Πετούσης Ι., Φανουράκη Μ.
13.ΟΦΑΜ - ΧΑΡΑΥΓΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/03/2411:30Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Κλάδος Γ.
14.ΓΟΡΤΥΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/03/2412:00Χριστουλάκης Ε., Μανιώτης Δ., Φουκαράκης Μ.
15.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30Δερμιτζάκης Ν., Μαρκάκης Α., Χναράκης Δ.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/03/2411:30Κουναλάκης Χ., Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α.
17.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/03/2411:30Μαρκάκης Α., Δερμιτζάκης Ν., Χναράκης Δ.
18.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/03/2412:00Βισκαδούρος Α., Σαμιωτάκης Ε., Πετρίδης Ι.
Κύπελλο ΕΠΣΗ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη06/03/2415:00
20.ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη06/03/2418:00
21.ΤΥΛΙΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη06/03/2418:00
Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΔευτέρα04/03/2418:00
Youth League ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΠέμπτη07/03/2417:00
Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.