Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
DP Studies
fifty
coffee island
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Youth League ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

<< Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος
Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/12/2311:00Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α., Γιγουρτσής Γ.2-3
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΗΣΙΣΙΟΥΣάββατο02/12/2311:00Δερμιτζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Αξιώτης Ε.2-1
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/12/2309:00Γιγουρτσής Γ., Ψαλιδάκης Α., Βασιλάκης Α.2-5
ΟΦΗ - ΠΑΝΟΜ ΛΙΝΤΟΚυριακή10/12/2311:30Μπατζακάκης Ν., Φακουρέλης Φ., Πετούσης Ι.2-1
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο16/12/2318:00Μπατζακάκης Ν., Ροδίντσης Ε., Δρακάκης Α.3-0
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή17/12/2311:00Δουκιαντζάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Ροδίντσης Ε.1-1
Ρεπό: ΟΦΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΟΦΗΕΛΙΑΣΣάββατο13/01/2412:00Κουναλάκης Χ., Σταυράκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε.3-2
ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΑΛΙΩΝΚυριακή14/01/2411:00Μπλαβάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.0-2
Ρεπό: ΠΟΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο20/01/2412:30Σταυράκης Γ., Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.5-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤρίτη06/02/2418:00Γιγουρτσής Γ., Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ.2-4
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο27/01/2412:30Πετούσης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Ροδίντσης Ε.1-3
ΠΟΗ - ΠΑΝΟΜ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/01/2413:00Αξιώτης Ε., Παρασύρης Γ., Θέμελη Π.0-2
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΗΕΛΙΑΣΣάββατο03/02/2418:30Μπατζακάκης Ν., Σταυράκης Γ., Φουκαράκης Μ.3-4
ΠΑΝΟΜ - ΟΦΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή04/02/2413:00Κλάδος Γ., Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.1-2
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο10/02/2410:30Μπατζακάκης Ν., Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ.3-1
ΠΟΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/02/2415:00Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ., Μπατζακάκης Ν.2-5
Ρεπό: ΟΦΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΝΟΜ ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/02/2419:00Γιγουρτσής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φουκαράκης Μ.2-3
ΟΦΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤρίτη20/02/2419:00Μπλαβάκης Β., Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν.4-1
Ρεπό: ΠΟΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/2414:00Φακουρέλης Φ., Πετούσης Ι., Θέμελη Π.1-6
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΠέμπτη07/03/2417:00
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ