Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
fifty
coffee island
Proactive
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

Youth League ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/12/2311:00Κουναλάκης Χ., Μπλαβάκης Β., Ζουρνατζίδη Ε.2-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/12/2318:00Βασιλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ.1-1
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/12/2318:30Γιγουρτσής Γ., Χριστουλάκης Ε., Μασέλη Φ.2-0
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο02/03/2412:00Δερμιτζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε., Φουκαράκης Μ.5-0
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/12/2318:30Βασιλάκης Α., Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη20/12/2318:30Δουκιαντζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φακουρέλης Φ.1-0
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο13/01/2415:00Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.5-6
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/01/2417:30Φακουρέλης Φ., Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α.7-1
Ρεπό: CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΑΜΜΟΥΔΑΣΚυριακή21/01/2412:00Φακουρέλης Φ., Γιγουρτσής Γ., Πετούσης Ι.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/01/2417:30Γιγουρτσής Γ., Φακουρέλης Φ., Πετούσης Ι.0-6
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο27/01/2411:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Μπατζακάκης Ν.7-2
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/01/2418:30Χριστουλάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-0
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο03/02/2412:00Γιγουρτσής Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ.1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΔευτέρα04/03/2418:00
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο10/02/2415:00Φακουρέλης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-2
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/02/2415:00Κλάδος Γ., Ζουρμπάκης Α., Ροδίντσης Ε.3-5
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο17/02/2416:00Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη28/02/2417:00Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.1-1
Ρεπό: CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο24/02/2411:00Μασέλη Φ., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α.5-1
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/2413:00Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Β., Κανταρτζόγλου Δ.3-3
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ