Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
fifty
DP Studies
diakriton
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος

<< Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/12/2311:30Μπαλίδης Α., Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ.5-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΚυριακή03/12/2315:002-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο09/12/2315:00Μανιώτης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Κλάδος Γ.1-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο09/12/2318:00Γαρεφαλάκης Κ., Μανιώτης Δ., Κλάδος Γ.4-5
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/12/2318:00Κλάδος Γ., Μπιμπάκης Α., Περτσελάκης Γ.5-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΒΟΡΡΩΝΣάββατο23/12/2315:00Δερμιτζάκης Ν., Βασιλάκης Α., Γιγουρτσής Γ.1-3
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή14/01/2411:30Μανιώτης Δ., Μπαλίδης Α., Κουναλάκης Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΜΟΙΡΕΣΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή14/01/2415:005-0
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο20/01/2416:00Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.4-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΣάββατο20/01/2418:152-1
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή28/01/2415:00Κλάδος Γ., Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΗΜΙΟΥΔευτέρα29/01/2418:30Πετούσης Ι., Δασκαλάκης Ι., Γιγουρτσής Γ.2-6
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο03/02/2415:30Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Μπλαβάκης Β.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή04/02/2412:309-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΦΑΙΣΤΟΣΑΡΜΕΝΩΝΚυριακή11/02/2412:002-4
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΚυριακή18/02/2415:301-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή03/03/2415:300-5
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/2418:30Μανιώτης Δ., Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Β.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή25/02/2416:001-0
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ