Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
diakriton
Proactive
DP Studies
coffee island
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 ΕΠΣΗ (3ος Γύρος) - 2ος Ομιλος

<< Α2 ΕΠΣΗ (3ος Γύρος) - 1ος Ομιλος
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/03/2313:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΖΑΡΟΥΚυριακή26/03/2316:00Χανιωτάκης Χ., Πετρίδης Ι., Γιγουρτσής Γ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΙΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή26/03/2316:00Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή26/03/2316:00Αξιώτης Ε., Πετούσης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.2-2
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΒΟΡΡΩΝΣάββατο01/04/2316:30Σκρεπετός Σ., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/04/2317:00Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.1-0
ΜΟΧΟΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή02/04/2316:30Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή02/04/2316:30Αξιώτης Ε., Κρασαγάκης Χ., Κλάδος Γ.1-2
Ρεπό: ΔΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/04/2317:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι.3-1
ΔΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή09/04/2313:00Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε., Μασέλη Φ.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή09/04/2317:00Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Φανουράκη Μ.0-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΜΟΧΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή09/04/2317:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ.2-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο22/04/2318:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.5-1
ΔΙΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή23/04/2313:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή23/04/2316:30Δρακωνάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Φακουρέλης Φ.4-2
ΜΟΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΜΟΧΟΥΚυριακή23/04/2317:00Διαλυνάς Α., Σιγανός Α., Λαμπιδάκη Μ.2-0
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/04/2315:00Πατεμτζής Γ., Ζιούτος Κ., Πετρίδης Ι.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΖΑΡΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο29/04/2317:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.2-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο29/04/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Χανιωτάκης Χ.2-4
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΙΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή30/04/2317:00Ζαφείρης Α., Καλαϊτζής Γ., Παρασύρης Γ.3-1
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΧΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο06/05/2318:00Σαββούδης Β., Μασέλη Φ., Βισκαδούρος Α.2-2
ΔΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή07/05/2312:00Πατεμτζής Γ., Μασέλη Φ., Χανιωτάκης Χ.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή07/05/2315:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.4-6
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή07/05/2315:00Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.0-1
Ρεπό: ΖΑΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή14/05/2317:30Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.4-0
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή14/05/2317:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-6
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή14/05/2317:30Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη Φ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή14/05/2317:30Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-0
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/05/2318:00Σταυράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κ.4-1
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή28/05/2318:00Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Δουκιαντζάκης Ν.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή28/05/2318:00Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή28/05/2318:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Ψαλιδάκης Α.3-0
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή04/06/2318:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.6-1
ΖΑΡΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΖΑΡΟΥΚυριακή04/06/2318:00Ανδριανάκης Ι., Φανουράκη Μ., Δουκιαντζάκης Ν.3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/06/2318:003-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή04/06/2318:00Αξιώτης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.0-2
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΙΑ