ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
coffee island
Proactive
DP Studies
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή30/10/2215:30Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή30/10/2215:30Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-1
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή30/10/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/10/2219:00Κυριακόπουλος Κ., Ζιούτος Κ., Τζατζαράκης Δ.3-1
ΠΟΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη15/02/2315:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή06/11/2212:00Αξιώτης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Φανουράκη Μ.3-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/11/2212:00Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ., Μπιτζιλή Μ.2-2
ΠΟΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΚυριακή06/11/2215:00Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ., Καλαϊτζής Γ.1-5
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΚυριακή06/11/2218:30Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Τάσης Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΛΙΝΤΟΣάββατο12/11/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή13/11/2211:30Ζιούτος Κ., Χανιωτάκης Χ., Φανουράκη Μ.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/11/2215:00Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Θέμελη Π.1-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή13/11/2218:00Τζατζαράκης Δ., Ζουρμπάκης Α., Καλαϊτζής Γ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Ξυπάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Θέμελη Π.2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο19/11/2218:00Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΑΚυριακή20/11/2218:00Κατσογιάννης Η., Ζουρμπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2218:30Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Μπιτζιλή Μ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/11/2215:00Αξιώτης Ε., Καρατζάς Γ., Ψαλιδάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΟΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/11/2211:00Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν., Παρασύρης Γ.2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή27/11/2211:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Κανταρτζόγλου Δ.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/11/2211:00Αναβλήθηκε
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΚυριακή27/11/2215:00Μάτσας Κ., Ζουρμπάκης Α., Βάγιας Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΣάββατο03/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Παρασύρης Γ., Θέμελη Π.2-0
ΠΟΗ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Θέμελη Π.0-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή04/12/2218:30Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/12/2211:30Αξιώτης Ε., Τζανιδάκης Α., Πετούσης Ι.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00Σκρεπετός Σ., Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2216:00Χανιωτάκης Χ., Τζατζαράκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη22/02/2315:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο07/01/2318:00Αναβλήθηκε
ΑΣΗΜΙ - ΠΟΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Αξιώτης Ε., Θέμελη Π., Καλαϊτζής Γ.5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΚυριακή08/01/2318:30Βισκαδούρος Α., Μαυραντωνάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.0-3 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/01/2318:30Σαμιωτάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν., Μπιτζιλή Μ.2-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή08/01/2319:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/12/2211:00Ξυπάκης Γ., Μπιτζιλή Μ., Παρασύρης Γ.1-4
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00Λιαγκος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Κλάδος Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή18/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/12/2216:00Τζανιδάκης Α., Ξυπάκης Γ., Κουναλάκης Χ.5-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΛΙΝΤΟΚυριακή18/12/2218:30Σαββούδης Β., Μπιμπάκης Α., Φανουράκη Μ.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΣάββατο14/01/2315:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Μπατζακάκης Ν.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή15/01/2311:30Βισκαδούρος Α., Τάσης Κ., Μπλαβάκης Β.1-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:00Χανιωτάκης Χ., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΟΗΠΟΑΚυριακή15/01/2318:30Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Κέφης Δ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00Μπαλίδης Α., Σκρεπετός Σ., Κλάδος Γ.0-0
ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο21/01/2315:00Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Κέφης Δ.5-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή22/01/2318:30Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Κλάδος Γ.3-0 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΚυριακή22/01/2318:30Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή22/01/2318:30Αναβλήθηκε


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.1-0
ΠΟΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή29/01/2311:30Χανιωτάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.1-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/01/2315:00Ζαφείρης Α., Ζουρμπάκης Α., Κλάδος Γ.3-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟΠΟΑΚυριακή29/01/2318:30Τζατζαράκης Δ., Σκρεπετός Σ., Βάγιας Κ.Αναβλήθηκε


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο04/02/2315:00Χανιωτάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2311:30Αναβλήθηκε
ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ., Κουναλάκης Χ.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή05/02/2315:00Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/02/2318:30Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/02/2315:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΙΝΤΟΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή12/02/2318:30
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΚυριακή12/02/2318:30


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/02/2315:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/02/2315:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή19/02/2315:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή19/02/2315:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΥΛΙΣΟΣΠΟΑΚυριακή19/02/2318:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΛΙΝΤΟ
ΠΟΗ - ΑΣΗΜΙ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗ
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ