ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
coffee island
diakriton
fifty
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 ΕΠΣΗ (3ος Γύρος) - 1ος Ομιλος

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ (3ος Γύρος) - 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο25/03/2317:00Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Κατσογιάννης Η.3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/03/2312:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.3-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/03/2315:30Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Β., Κουναλάκης Χ.1-0
ΠΟΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/03/2319:00Τζατζαράκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Ροδίντσης Ε.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο01/04/2316:30Ανδριανάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Κλαμπατσέας Χ.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή02/04/2316:30Σαμιωτάκης Ε., Κέφης Δ., Πετούσης Ι.3-0
ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή02/04/2316:30Βισκαδούρος Μ., Καλαϊτζής Γ., Φανουράκη Μ.1-3
ΠΟΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή02/04/2316:30Σταυράκης Γ., Πετρίδης Ι., Γιγουρτσής Γ.0-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΣάββατο08/04/2316:30Γαρεφαλάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Καλαϊτζής Γ.3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή09/04/2312:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.3-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή09/04/2317:00Πατεμτζής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/04/2317:30Μαυραντωνάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Τζανιδάκης Α.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο22/04/2317:00Χριστουλάκης Ε., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/04/2312:00Βισκαδούρος Α., Ανδριανάκης Ι., Μασέλη Φ.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή23/04/2317:00Κρασαγάκης Χ., Κέφης Δ., Μπλαβάκης Β.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/04/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α.4-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΙΝΤΟΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/04/2317:00Αξιώτης Ε., Ζιούτος Κ., Πετρίδης Ι.2-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή30/04/2317:00Ανδριανάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Βασιλάκης Α.5-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή30/04/2317:00Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-4
ΑΣΗΜΙ - ΠΟΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή30/04/2317:00Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Β.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο06/05/2317:30Μπαλίδης Α., Καλαϊτζής Γ., Φανουράκη Μ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο06/05/2319:00Γαρεφαλάκης Κ., Ανδριανάκης Ι., Πετρίδης Ι.6-0
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΣάββατο06/05/2319:00Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη10/05/2319:00Ζιούτος Κ., Αξιώτης Ε., Πετρίδης Ι.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/05/2317:00Αξιώτης Ε., Κατσογιάννης Η., Γαρεφαλάκης Κ.6-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή14/05/2317:30Ανδριανάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Σαββούδης Β.2-2
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή14/05/2317:30Δασκαλάκης Ι., Ζιούτος Κ., Δερμιτζάκης Ν.0-1
ΠΟΗ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/05/2317:30Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης Α.2-4