Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
fifty
DP Studies
coffee island
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο22/10/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ.1-3
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/10/2215:30Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΣάββατο22/10/2215:30Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σαββούδης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-5
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Καρατζάς Γ., Αξιώτης Ε.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή23/10/2215:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Σκρεπετός Σ.1-5
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή23/10/2215:30Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-6
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή23/10/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Παπαδάκης Φ.0-5
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή23/10/2215:30Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-2
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΣάββατο29/10/2215:30Μαυραντωνάκης Ν., Αξιώτης Ε., Θέμελη Π.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/10/2215:30Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Παρασύρης Γ.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο29/10/2217:00Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-2
Π.Ο.Α. - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο29/10/2217:30Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Χριστουλάκης Ε.4-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή30/10/2215:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ξυπάκης Γ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/10/2215:30Ζιούτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τζατζαράκης Δ.5-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/10/2215:30Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΚυριακή30/10/2215:30Σαββούδης Β., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη02/11/2215:30Ζιούτος Κ., Σκρεπετός Σ., Κανταρτζόγλου Δ.4-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη02/11/2215:30Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.0-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη02/11/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε., Βασιλάκης Α.1-1
ΒΟΝΗ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη02/11/2215:30Σαββούδης Β., Μάτσας Κ., Τζατζαράκης Δ.0-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Ο.Α.ΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη02/11/2216:00Μπιμπάκης Α., Κατσογιάννης Η., Βάγιας Κ.2-4
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη02/11/2216:00Μπαλίδης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΤετάρτη02/11/2218:30Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΑΣΙΤΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΙΤΩΝΤετάρτη30/11/2216:30Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-2
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/11/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Καρατζάς Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο05/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Βισκαδούρος Α.2-5
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΣάββατο05/11/2215:30Σαββούδης Β., Κλαμπατσέας Χ., Παρασύρης Γ.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΕΛΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαββούδης Β.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή06/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή06/11/2215:00Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α.1-1
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/11/2215:00Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή06/11/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.2-3
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο12/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΙΑΣΚυριακή13/11/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.1-1
Π.Ο.Α. - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΚυριακή13/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/11/2215:00Μάτσας Κ., Μασέλη Φ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/11/2215:00Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α., Βάγιας Κ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή13/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ., Χριστουλάκης Ε.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή13/11/2215:00Ζιούτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.4-0
ΒΟΝΗ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Κέφης Δ., Μπιτζιλή Μ.2-1
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.2-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο19/11/2215:00Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο19/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/2215:30Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2215:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Μπιτζιλή Μ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΚυριακή20/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.0-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α.0-3
Ρεπό: Π.Ο.Α.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο26/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π.1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο26/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Ξυπάκης Γ., Βασιλάκης Α.0-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο26/11/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή27/11/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.6-0
Π.Ο.Α. - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΚυριακή27/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπιμπάκης Α., Βισκαδούρος Α.6-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Α., Μασέλη Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή27/11/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)0-0
ΒΟΝΗ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.1-3
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΟΑΣάββατο03/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/12/2215:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Πετρίδης Ι.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο03/12/2215:00Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΒΟΝΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-5
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο03/12/2216:00Μπαλίδης Α., Τζατζαράκης Δ., Αξιώτης Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΣάββατο03/12/2218:00Κυριακόπουλος Κ., Χανιωτάκης Χ., Μπιτζιλή Μ.0-5
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/12/2215:00Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Παπαδάκης Φ.0-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή04/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Φανουράκη Μ., Μπιτζιλή Μ.3-0
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μπατζακάκης Ν.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη07/12/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Ξυπάκης Γ.7-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΤετάρτη07/12/2215:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.5-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.5-2
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη07/12/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.5-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη07/12/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Μαυρεδάκης Ν., Πετρίδης Ι.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη07/12/2215:30Παπαδάκης Φ., Τάσης Κ., Βάγιας Κ.1-1
Π.Ο.Α. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΤετάρτη07/12/2218:00Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε.8-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Αξιώτης Ε., Ψαλιδάκης Α.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο10/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΣάββατο10/12/2215:30Μπαλίδης Α., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΚυριακή11/12/2214:30Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/12/2215:00Ζιούτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή11/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή11/12/2215:00Μαυρουδής Δ., Βασιλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΒΟΝΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Παρασύρης Γ.1-0
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/12/2215:00Μαυρουδής Δ., Ψαλιδάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο17/12/2216:00Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Μασέλη Φ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΟΥΒΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή18/12/2215:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Β., Παρασύρης Γ.2-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή18/12/2215:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή18/12/2215:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Αδαμάκη Ε.1-0
Π.Ο.Α. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΚυριακή18/12/2215:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΒΟΝΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/12/2215:30Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Εγγλέζος Δ.1-5
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Εγγλέζος Δ.4-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη21/12/2215:00Παπαδάκης Φ., Βασιλάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη21/12/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μπιτζιλή Μ., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη21/12/2215:00Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μακράκης Δ.2-1
Π.Ο.Α. - ΒΟΝΗΠΟΑΤετάρτη21/12/2215:00Σαββούδης Β., Μπλαβάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.6-0
ΑΣΙΤΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΙΤΩΝΤετάρτη21/12/2216:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη21/12/2216:30Τζανιδάκης Α., Τζατζαράκης Δ., Θέμελη Π.0-1
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΣάββατο07/01/2315:00Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΟΙΡΩΝΣάββατο07/01/2315:00Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.4-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/01/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΚυριακή08/01/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπιτζιλή Μ., Βισκαδούρος Α.3-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή08/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.1-1
ΒΟΝΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ.2-5
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή08/01/2316:00Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α.3-0
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.1-0
Π.Ο.Α. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο14/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Παρασύρης Γ.2-0
ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΑΛΙΩΝΚυριακή15/01/2315:00Μπαλίδης Α., Μασέλη Φ., Ξυπάκης Γ.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή15/01/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Μανιώτης Δ.1-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή15/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μαυρεδάκης Ν.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΒΟΝΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.3-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σκρεπετός Σ.1-3
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Αδαμάκη Ε.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΟΙΡΩΝΤετάρτη18/01/2315:00Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη18/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη18/01/2315:00Σαββούδης Β., Βισκαδούρος Α., Μαυρεδάκης Ν.1-5
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη18/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.2-2
ΒΟΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη18/01/2315:00Μπαλίδης Α., Μπιτζιλή Μ., Καλαϊτζής Γ.0-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΤετάρτη18/01/2318:30Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.2-0
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΣάββατο21/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο21/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Αξιώτης Ε.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/01/2315:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/01/2315:00Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Μακράκης Δ.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή22/01/2315:00Μπιμπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή22/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ.0-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή22/01/2315:15Σαββούδης Β., Κανταρτζόγλου Δ., Καλαϊτζής Γ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο28/01/2315:00Μπαλίδης Α., Ψαλιδάκης Α., Ξυπάκης Γ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/01/2315:00Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Μανιώτης Δ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/01/2315:00Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/01/2316:00Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Σταυράκης Γ.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή29/01/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μανιώτης Δ., Παρασύρης Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.ΜΑΛΙΩΝΚυριακή29/01/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΚυριακή29/01/2315:30Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Αξιώτης Ε.1-3
Ρεπό: ΒΟΝΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο04/02/2315:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Παρασύρης Γ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/02/2315:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο04/02/2318:30Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/02/2315:00Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Τζατζαράκης Δ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή05/02/2316:00Ταμπουρατζής Μ., Κοκοτάκης Μ., Λαμπιδάκη Μ.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή05/02/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Παρασύρης Γ.
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο11/02/2315:00
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο11/02/2315:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/02/2315:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΣΙΤΕΣ - Π.Ο.Α.ΑΣΙΤΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή12/02/2315:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΒΟΝΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΤετάρτη15/02/2315:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΤετάρτη15/02/2315:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη15/02/2315:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη15/02/2315:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη15/02/2315:00
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη15/02/2315:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΒΟΝΗΜΟΙΡΩΝΤετάρτη15/02/2315:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΤετάρτη15/02/2318:30
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο18/02/2315:00
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο18/02/2315:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο18/02/2318:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/02/2315:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/02/2315:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή19/02/2315:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/02/2315:00
ΒΟΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο25/02/2315:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Π.Ο.Α.ΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο25/02/2315:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/02/2315:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΣάββατο25/02/2315:00
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/02/2315:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο25/02/2315:00
ΠΑΝΟΜ - ΒΟΝΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο25/02/2315:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο25/02/2318:30
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΟΜ
ΒΟΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Ρεπό: Π.Ο.Α.

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Ο.Α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΟΥΒΑΣ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Ο.Α. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΒΟΝΗ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Ο.Α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
Π.Ο.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ
ΒΟΝΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Ο.Α.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΟΜ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΙΤΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΒΟΝΗ - Π.Ο.Α.
Ρεπό: ΡΟΥΒΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΙΡΕΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Π.Ο.Α. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΝΟΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Ο.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣ
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Ο.Α.
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Ρεπό: ΒΟΝΗ