Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Proactive
diakriton
fifty
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή01/10/2316:00Δουκιαντζάκης Ν., Μπλαβάκης Β., Πετρίδης Ι.3-0 α.α.
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/10/2319:30Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ., Φουκαράκης Μ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη01/11/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.9-3
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΗΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη01/11/2316:00Χριστουλάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Φουκαράκης Μ.0-8
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο06/01/2418:30Αξιώτης Ε., Φακουρέλης Φ., Γιγουρτσής Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/10/2317:00Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ., Φανουράκη Μ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/10/2315:30Δερμιτζάκης Ν., Μακράκης Δ., Κουναλάκης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/10/2315:30Δουκιαντζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε., Μπατζακάκης Ν.2-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/10/2319:00Χριστουλάκης Ε., Σαββούδης Β., Πετρίδης Ι.10-0
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο30/12/2315:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή29/10/2311:00Κέφης Δ., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.2-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/10/2311:00Δρακωνάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Κλάδος Γ.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή29/10/2315:00Μανιώτης Δ., Παρασύρης Γ., Φακουρέλης Φ.0-7
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/2315:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Γιγουρτσής Γ.2-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη17/01/2419:00Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/11/2315:00Αξιώτης Ε., Ψαλιδάκης Α., Χναράκης Δ.4-1
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο04/11/2316:15Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Παρασύρης Γ.1-2
ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/11/2311:30Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.7-0
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/11/2318:30Δερμιτζάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.6-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή07/01/2418:30Χανιωτάκης Χ., Κανταρτζόγλου Δ., Ζουρνατζίδη Ε.3-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/11/2318:30Σταυράκης Γ., Θέμελη Π., Κέφης Δ.5-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή12/11/2311:30Κατσογιάννης Η., Σκρεπετός Σ., Κουναλάκης Χ.3-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή12/11/2312:00Χριστουλάκης Ε., Πετούσης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.4-5
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή12/11/2315:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν., Ροδίντσης Ε.4-2
ΟΦΑΜ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/11/2315:00Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Γιγουρτσής Γ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/11/2315:00Σαββούδης Β., Παρασύρης Γ., Μπατζακάκης Ν.0-4
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο18/11/2315:30Δασκαλάκης Ι., Πετρίδης Ι., Φουκαράκης Μ.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή19/11/2315:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Περτσελάκης Γ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.4-1
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΦΑΜΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή19/11/2318:30Σταυράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο25/11/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Πετρίδης Ι., Φακουρέλης Φ.0-11
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή26/11/2311:30Αξιώτης Ε., Βισκαδούρος Μ., Μανιώτης Δ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή26/11/2312:00Ξυπάκης Γ., Φουκαράκης Μ., Ζουρνατζίδη Ε.3-1
ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή26/11/2315:00Δουκιαντζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Μπατζακάκης Ν.0-2
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/11/2318:30Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι.9-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/12/2315:003-0 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΦΑΜΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/12/2311:30Μάτσας Κ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α.2-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή03/12/2311:30Δασκαλάκης Α., Ανδριανάκης Ι., Μπατζακάκης Ν.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή03/12/2315:00Δερμιτζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-8
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή03/12/2318:30Δουκιαντζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Δερμιτζάκης Ν.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/12/2315:00Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Ζουρνατζίδη Ε.0-3 α.α.
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/12/2311:30Περτσελάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κλάδος Γ.1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή10/12/2311:30Κλαμπατσέας Χ., Κουναλάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε.2-5
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΦΑΜΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/12/2311:30Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.2-0
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/12/2318:00Κουναλάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Μπατζακάκης Ν.11-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/12/2315:00Τσαμπουράκης Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.7-0
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/12/2311:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Μπαλίδης Α.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή17/12/2311:30Μαυραντωνάκης Ν., Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Φ.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή17/12/2312:00Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Πετούσης Ι.0-6
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00Δασκαλάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Φουκαράκης Μ.7-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή14/01/2411:30Δασκαλάκης Ι., Ζαφείρης Α., Πετούσης Ι.1-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή14/01/2411:30Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Πετρίδης Ι.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/01/2415:00Λιαγκος Κ., Κοκοτάκης Μ., Θεοδοσάκης Ζ.0-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/01/2415:15Δουκιαντζάκης Ν., Ζουρμπάκης Α., Ζουρνατζίδη Ε.4-3
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΦΑΜΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/01/2418:30Βισκαδούρος Α., Σαμιωτάκης Ε., Περτσελάκης Γ.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή21/01/2411:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ανδριανάκης Ι., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/01/2411:30Δασκαλάκης Ι., Χανιωτάκης Χ., Ζουρμπάκης Α.4-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή21/01/2414:30Χριστουλάκης Ε., Αξιώτης Ε., Δερμιτζάκης Ν.4-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΡΤΥΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή21/01/2418:30Δερμιτζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Χριστουλάκης Ε.8-0
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή21/01/2418:30Μάτσας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο27/01/2418:30Δουκιαντζάκης Ν., Κλάδος Γ., Μπλαβάκης Β.1-6
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/01/2418:30Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ.5-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή28/01/2411:30Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.2-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή28/01/2411:30Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή28/01/2411:30Μάτσας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Πετούσης Ι.5-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.3-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή04/02/2411:30Δερμιτζάκης Ν., Χναράκης Δ., Μακράκης Δ.4-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή04/02/2411:30Χριστουλάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκης Ν.4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦΑΜΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/02/2413:00Κουναλάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε., Θέμελη Π.1-2
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή04/02/2418:30Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ., Κουναλάκης Χ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/02/2418:30Μπαλίδης Α., Φουκαράκης Μ., Πετούσης Ι.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή11/02/2411:30Δερμιτζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.3-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή11/02/2411:30Χριστουλάκης Ε., Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ.1-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή11/02/2415:15Περτσελάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Κέφης Δ.1-4
ΟΦΑΜ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/02/2418:30Ζουρμπάκης Α., Κλάδος Γ., Ροδίντσης Ε.1-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο17/02/2418:30Κέφης Δ., Ροδίντσης Ε., Ανδριανάκης Ι.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή18/02/2411:30Χριστουλάκης Ε., Ανδριανάκης Ι., Ξυπάκης Γ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΟΦΑΜΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή18/02/2411:30Σταυράκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Χναράκης Δ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Χναράκης Δ.0-5
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/02/2415:30Δερμιτζάκης Ν., Πετρίδης Ι., Μπατζακάκης Ν.7-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΦΝΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/2418:30Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.5-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή25/02/2411:30Δουκιαντζάκης Ν., Μανιώτης Δ., Ροδίντσης Ε.Αναβλήθηκε
ΟΦΑΜ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/2411:30Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π.3-1
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/02/2417:00Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε., Ζουρμπάκης Α.10-1
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/2418:30Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ., Ζουρνατζίδη Ε.0-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο02/03/2416:00Κυριακόπουλος Κ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:30Περτσελάκης Γ., Πετούσης Ι., Φανουράκη Μ.1-2
ΟΦΑΜ - ΧΑΡΑΥΓΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/03/2411:30Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Κλάδος Γ.0-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/03/2412:00Χριστουλάκης Ε., Μανιώτης Δ., Φουκαράκης Μ.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30Δερμιτζάκης Ν., Μαρκάκης Α., Χναράκης Δ.


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/03/2418:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή10/03/2412:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή10/03/2412:00
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/03/2415:30
ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/03/2418:30


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΟΦΑΜ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΦΑΜ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΦΑΜ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΟΦΑΜ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΟΦΑΜ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ