ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
liontomitsos
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο30/09/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπεκιράκης Ι., Φανουράκη Μ.2-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΣΙΤΩΝΣάββατο30/09/1716:00Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαρράς Κ.3-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/09/1716:00Πατεμτζής Γ., Βοριζανάκης Σ., Μαυρουδής Ι.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΚυριακή01/10/1711:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.0-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΚΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή01/10/1716:00Πατεράκης Μ., Σπαθαράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.4-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή01/10/1716:00Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Ι., Επιτροπάκη Ε.0-3
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/10/1716:00Βασάκης Γ. Ε., Πλαίτης Γ., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΡΟΚΑ - Ο.Φ.Η. 94ΔΑΦΝΩΝΣάββατο07/10/1716:00Παπαδάκης Φ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή08/10/1711:00Περτσελάκης Γ., Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ.2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΚυριακή08/10/1713:30Δρακουλάκης Κ., Σπινάκης Ν., Περτσελάκης Γ.3-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/10/1716:00Κώστας Κ., Σιγανού Γ., Δρακωνάκης Ε.2-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή08/10/1716:00Σταυρακάκη Ν., Γενετζάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-1
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο14/10/1715:30Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΙΤΩΝΣάββατο14/10/1715:30Μαυρουδής Δ., Πλαίτης Γ., Βλαχάκης Ε.2-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΚΑΕΓΟΗΚυριακή15/10/1711:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Ζιουτος Κ.1-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/10/1715:30Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.3-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Χριστουλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.4-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ.Η. 94ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή15/10/1715:30Ξυπάκης Γ., Σπαθαράκης Γ., Επιτροπάκη Ε.2-0
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΚΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο21/10/1715:30Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Στεφανίδης Σ.2-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/10/1715:30Δασκαλάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Σαρόγλου Ε.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΚυριακή22/10/1711:00Ζαφείρης Α., Μοχιανάκης Α., Μάτσας Κ.1-3
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή22/10/1713:00Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α.0-4
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή22/10/1715:30Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε.1-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/10/1715:30Καρατζάς Γ., Ψαρράς Κ., Χριστουλάκης Ε.0-1
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Ο.Φ.Η. 94ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο28/10/1715:00Σφακιανάκης Δ., Γενετζάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/10/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδακάκης Γ., Μπαλίδης Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΓΟΗΚυριακή29/10/1711:00Δασκαλάκης Ι., Τοπαλιδης Π., Μαυρουδής Ι.6-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΚΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/10/1715:00Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Σαρόγλου Ε.4-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Στέφα ¶.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή29/10/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ., Επιτροπάκη Ε.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο04/11/1715:00Ελευθεράκης Σ., Στεφανίδης Σ., Κατσογιάννης Η.1-3
Ο.Φ.Η. 94 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο04/11/1715:00Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Βλαχάκης Ε.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή05/11/1712:30Περτσελάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι.4-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/11/1715:00Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ., Πλαίτης Γ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΙΤΩΝΚυριακή05/11/1715:00Τζώρτζογλου Φ., Δρακωνάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/11/1715:00Ξυπάκης Γ., Τοπαλιδης Π., Γενετζάκης Ε.0-4
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο18/11/1715:00Φερετζάκης Ν., Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΚυριακή19/11/1710:30Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Ι.1-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή19/11/1712:30Κώστας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ.0-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Παπαδάκης Φ., Σαρόγλου Ε., Μοχιανάκης Α.2-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Επιτροπάκη Ε.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή19/11/1715:00Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ.2-1
Ρεπό: ΡΟΚΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΣΙΤΩΝΣάββατο25/11/1715:00Φερετζάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.2-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο25/11/1715:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Κατσογιάννης Η.0-4
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή26/11/1710:30Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε., Μαυρουδής Δ.2-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΡΟΚΑΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή26/11/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Πλαίτης Γ.3-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.0-8
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.2-4
Ρεπό: Ο.Φ.Η. 94

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/12/1715:00Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ., Μπεκιράκης Ι.1-3
ΡΟΚΑ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο02/12/1715:00Σπινάκης Ν., Κώστας Κ., Καζόγλου Χ.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/12/1715:00Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ.2-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/12/1710:30Τοπαλιδης Π., Επιτροπάκη Ε., Βοριζανάκης Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή03/12/1712:45Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Μπαλίδης Α.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή03/12/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Γενετζάκης Ε.1-0
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - Ο.Φ.Η. 94ΑΣΙΤΩΝΣάββατο09/12/1715:00Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.0-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΣάββατο09/12/1715:00Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΟΚΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/12/1715:00Κυριακίδης Ρ., Πλαίτης Γ., Βλαχάκης Ε.1-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Παπαδάκης Φ., Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/12/1715:00Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ.4-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/12/1715:00Μάτσας Κ., Καζόγλου Χ., Στέφα ¶.1-1
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο16/12/1715:00Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ.5-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΡΟΚΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΣάββατο16/12/1715:00Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Ι.2-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΚυριακή17/12/1710:30Τοπαλιδης Π., Κώστας Κ., Μαυρουδής Ι.0-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΚυριακή17/12/1712:45Μοχιανάκης Α., Φανουράκη Μ., Τζώρτζογλου Φ.4-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή17/12/1715:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Στέφα ¶.4-2
Ρεπό: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/01/1815:00Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.1-4
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΙΤΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Περτσελάκης Γ., Τοπαλιδης Π., Φανουράκη Μ.0-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ο.Φ.Η. 94ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ., Μαντσε Ν.2-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή14/01/1812:00Ρεμιδιανάκης Δ., Κώστας Κ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/01/1815:00Δρακουλάκης Κ., Τοπαλιδης Π., Κατσογιάννης Η.5-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΟΚΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00Γρηγοράκης Ι., Γενετζάκης Ε., Στέφα ¶.4-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/01/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.2-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο20/01/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Καμπιτάκης Κ., Σιγανού Γ.5-1
ΡΟΚΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΔΑΦΝΩΝΣάββατο20/01/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ.1-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΒΑΚΚυριακή21/01/1812:00Αδαμάκης Α. Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πλαίτης Γ.4-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή21/01/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Φανουράκη Μ.5-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πλαίτης Γ., Μαστορίδης Δ.4-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Κουναλάκης Γ., Θέμελη Π.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η., Στέφα ¶.1-7
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΚυριακή28/01/1811:00Κώστας Κ., Πλαίτης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ.0-0
ΡΟΚΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή28/01/1815:00Χριστουλάκης Ε., Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.0-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή28/01/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ., Στέφα ¶.9-0
Ρεπό: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/1815:00Τοπαλιδης Π., Ρεμιδιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.3-7
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΓΟΗΚυριακή04/02/1811:00Ζαφείρης Α., Σπινάκης Ν., Μοχιανάκης Α.1-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΡΟΚΑΒΑΚΚυριακή04/02/1812:00Ρεμιδιανάκης Δ., Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Κυριακίδης Ρ., Επιτροπάκη Ε., Μπεκιράκης Ι.1-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή04/02/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Γενετζάκης Ε.5-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή04/02/1815:30Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-4
Ρεπό: ΑΣΙΤΕΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΣάββατο10/02/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μαντσε Ν., Κατσογιάννης Η.0-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΙΤΕΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο10/02/1815:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Μ., Δρακάκης Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή11/02/1812:00Σταυρακάκη Ν., Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ.3-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΑΜΑΣΤΑΒΑΚΚυριακή11/02/1812:00Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Σιγανού Γ.0-0
ΡΟΚΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΦΝΩΝΚυριακή11/02/1812:30Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σαρόγλου Ε.2-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/02/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-1
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1815:00Ζιουτος Κ., Καμπιτάκης Κ., Δρακάκης Α.2-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1815:00Περτσελάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Δρακουλάκης Κ.1-4
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΡΟΚΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο24/02/1816:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαστορίδης Δ.1-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΚυριακή25/02/1812:45Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Κατσογιάννης Η.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή25/02/1815:00Σταυρακάκη Ν., Τοπαλιδης Π., Πλαίτης Γ.
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο03/03/1815:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή04/03/1810:30
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΒΑΚΚυριακή04/03/1812:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή04/03/1812:45
ΡΟΚΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή04/03/1815:00
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή04/03/1815:00
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΚΑΕΓΟΗΣάββατο10/03/1815:30
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο10/03/1815:30
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/03/1815:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ο.Φ.Η. 94ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/03/1815:30
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή11/03/1815:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή11/03/1815:30
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΙΤΩΝΣάββατο17/03/1815:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/03/1815:30
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30
Ο.Φ.Η. 94 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΑΚΚυριακή18/03/1812:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή18/03/1813:00
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή18/03/1815:30
Ρεπό: ΡΟΚΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΚυριακή01/04/1811:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή01/04/1813:30
ΡΟΚΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/04/1816:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή01/04/1816:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή01/04/1816:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή01/04/1816:00
Ρεπό: Ο.Φ.Η. 94

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Ο.Φ.Η. 94ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο21/04/1816:30
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΚΑΑΣΙΤΩΝΣάββατο21/04/1816:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/04/1816:30
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο21/04/1816:30
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/04/1816:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/04/1816:30
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΣΙΤΕΣΒΑΚΚυριακή29/04/1817:00
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή29/04/1817:00
ΡΟΚΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/04/1817:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή29/04/1817:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή29/04/1817:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή29/04/1817:00
Ρεπό: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΣάββατο05/05/1817:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ο.Φ.Η. 94ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/05/1817:00
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο05/05/1817:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΚΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο05/05/1817:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/05/1817:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΣάββατο05/05/1817:00
Ρεπό: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΚυριακή13/05/1817:30
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/05/1817:30
Ο.Φ.Η. 94 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΒΑΚΚυριακή13/05/1817:30
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/05/1817:30
ΡΟΚΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή13/05/1817:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/05/1817:30
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή20/05/1817:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/05/1817:30
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή20/05/1817:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή20/05/1817:30
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΡΟΚΑΕΓΟΗΚυριακή20/05/1817:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/05/1817:30
Ρεπό: ΔΑΜΑΣΤΑ