ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Atlantis Hotel
Lato Boutique
Olympia Palace
Κουτεντακης
Στεφανακης
liontomitsos
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΑΡΑΥΓΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/09/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Ζιουτος Κ., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο30/09/1716:00Περτσελάκης Γ., Γενετζάκης Ε., Βλαχάκης Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο30/09/1716:00Ζαφείρης Α., Νεραντζάκης Ν., Μοχιανάκης Α.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο30/09/1716:15Φουκάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε.0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/10/1711:00Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή01/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μπεκιράκης Ι.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΚυριακή01/10/1718:30Δασκαλάκης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/10/1716:00Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.0-3
ΜΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο07/10/1716:00Καρατζάς Γ., Τοπαλιδης Π., Ζιουτος Κ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/10/1716:00Φουκάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ., Καζόγλου Χ.0-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00Μανδαλενάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο07/10/1718:30Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.6-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή08/10/1716:00Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Βλαχάκης Ε.3-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή08/10/1716:00Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Σπαθαράκης Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/10/1715:30Τζώρτζογλου Φ., Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο14/10/1715:30Ζαφείρης Α., Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Α.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΛΙΑΣΣάββατο14/10/1715:30Κυριακίδης Ρ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/10/1711:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζαφείρης Α., Γενετζάκης Ε.2-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΚυριακή15/10/1711:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.5-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή15/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο21/10/1715:30Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε., Σπαθαράκης Γ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο21/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Χαραλαμπάκης Ε., Πλαίτης Γ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο21/10/1715:30Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο21/10/1718:00Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/10/1711:00Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φανουράκη Μ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/10/1712:00Χναράκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο28/10/1715:00
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/10/1715:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο28/10/1715:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/10/1715:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή29/10/1715:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/1715:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΑΡΙΠΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΟΝΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ