ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
DP Studies
liontomitsos
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α2 Κατηγορία

<< Α1 Κατηγορία
Κατάταξης >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ0-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΑΛΗΨΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο07/09/1317:30Πατεμτζής Γ., Κωστάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/09/1317:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν., Περτσελάκης Γ.2-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή08/09/1317:30Χανιωτάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Ε.5-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή08/09/1317:30Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Χαιρέτης Γ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή08/09/1317:30Παπαδόπουλος Ι., Παπαδάκης Μ., Πατεμτζής Γ.4-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/09/1317:30Νικολακάκης Β., Παπαδακάκης Γ., Παπακώστας Γ.0-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/09/1317:30Χαροκόπος Α., Ζαχαριουδάκης Γ., Λαλιώτης Γ.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/09/1317:30Λιανδράκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδόπουλος Ι.2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο14/09/1317:30Γρύλου Σ., Σταυρακάκη Ν., Γιαλαμάς Ν.0-3
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/09/1317:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λεονταράκης Θ., Στεφανίδης Σ.3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή15/09/1317:30Ξυπάκης Γ., Πατεμτζής Γ., Χαιρέτης Γ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/09/1317:30Φλουρής Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/09/1317:30Πολυχρονάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Κωστάκης Μ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή15/09/1317:30Χαροκόπος Α., Πετράκης Ε., Βασσάκης Ι. Ε.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/09/1317:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Χατζογιάννης Ε., Χριστουλάκης Ε.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο21/09/1317:00Στραντζαλίδης Α., Λεονταράκης Θ., Βισκαδούρος Α.1-5
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΕΓΟΗΣάββατο21/09/1317:00Μανδαλενάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Καπετανάκης Ε.2-1
ΠΑΝΟΜ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο21/09/1317:00Βισκαδούρος Μ., Λιανδράκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/09/1317:00Παπαδόπουλος Ι., Περτσελάκης Γ., Πασσάς N. Ι.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/09/1317:00Μαθιουδάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή22/09/1317:00Στεφανίδης Σ., Κάζας Α., Χαιρέτης Γ.4-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή22/09/1317:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σταυρακάκη Ν., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή22/09/1317:00Παξιμαδάς Σ., Χανιωτάκης Χ., Φερετζάκης Ν.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο28/09/1316:30Παξιμαδάς Σ., Γρύλου Σ., Κάζας Α.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο28/09/1316:30Τζανακάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Μαθιουδάκης Β.1-0
ΓΑΡΙΠΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο28/09/1316:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Πασσάς N. Ι., Χριστουλάκης Ε.0-6
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/09/1316:30Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Δ., Φλουρής Ε.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/09/1316:30Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΑΣΙΤΩΝΚυριακή29/09/1316:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πασσάς I. Ι., Χαιρέτης Γ.5-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/09/1316:30Μαθιουδάκης Β., Καπετανάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/09/1316:30Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο05/10/1316:00Μανδαλενάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Κωστάκης Μ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/10/1316:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Στεφανίδης Σ.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο05/10/1316:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χαιρέτης Γ., Ζερβάκης Α. Γ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΑΝΑΛΗΨΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/10/1316:00Γιαλαμάς Ν., Πατεμτζής Γ., Καρατζάς Γ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο05/10/1316:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.3-1
ΠΑΝΟΜ - ΚΟΡΑΚΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο05/10/1316:00Παξιμαδάς Σ., Μαυρουδής Δ., Δρακάκης Α.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή06/10/1316:00Παπαδόπουλος Ι., Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/10/1316:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Στραντζαλίδης Α.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΡΑΥΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο12/10/1316:00Γρύλου Σ., Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-5
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/10/1316:00Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Φλουρής Ε.3-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/10/1316:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Αδαμάκης Α. Θ., Χαραλαμπάκης Ε.4-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/10/1316:00Μαθιουδάκης Β., Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Α. Θ.3-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/10/1316:00Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00Παπαδόπουλος Ι., Γρύλου Σ., Πασσάς N. Ι.1-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή13/10/1316:00Τζανακάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σταυρακάκη Ν.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/10/1316:00Γιαλαμάς Ν., Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Μ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο19/10/1315:30Ξυπάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Χαιρέτης Γ.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΛΙΑΣΣάββατο19/10/1315:30Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Πατεράκης Μ.0-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/10/1315:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καπετανάκης Ε., Σταυρακάκη Μ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/10/1315:30Φλουρής Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Δρακάκης Α.3-0
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο19/10/1315:30Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζερβάκης Α. Γ.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/10/1315:30Στραντζαλίδης Α., Φερετζάκης Ν., Κούρα Κ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1315:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βοριζανάκης Σ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή20/10/1315:30Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Λαλιώτης Γ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΓΑΡΙΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/10/1315:30Κάζας Α., Δρακάκης Α., Ζερβάκης Α. Γ.5-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο26/10/1315:30Νικολακάκης Β., Γιαλαμάς Ν., Ξυπάκης Γ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/10/1315:30Παπαδόπουλος Ι., Τουρλουκάκη Χ., Πασσάς N. Ι.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή27/10/1315:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Τζανακάκης Ε., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή27/10/1315:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Στεφανίδης Σ., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/10/1315:30Ξυπάκης Γ., Χατζογιάννης Ε., Περτσελάκης Γ.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/10/1315:30Γιαλαμάς Ν., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ.3-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή27/10/1315:30Χανιωτάκης Χ., Μανδαλενάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/11/1315:00Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο02/11/1315:00Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Κωστάκης Μ.0-3
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/11/1315:00Πολυχρονάκης Ι., Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ.0-0
ΠΑΝΟΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΜΑΛΙΩΝΣάββατο02/11/1315:00Μαθιουδάκης Β., Αδαμάκης Α. Θ., Γρύλου Σ.1-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή03/11/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Πασσάς I. Ι.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή03/11/1315:00Μαθιουδάκης Β., Μπεκιράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/11/1315:00Φλουρής Ε., Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή03/11/1315:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Αδαμάκης Α. Θ., Γρύλου Σ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/11/1315:00Μουρτζάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Καπετανάκης Ε.0-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Λιανδράκης Φ., Παξιμαδάς Σ., Κούρα Κ.1-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο09/11/1315:00Κουράκης Ι., Πασσάς N. Ι., Χριστουλάκης Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/11/1315:00Μαυρουδής Δ., Κωστάκης Μ., Λαλιώτης Γ.3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1315:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.0-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/11/1315:00Στεφανίδης Σ., Πασσάς I. Ι., Χαιρέτης Γ.4-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/11/1315:00Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/11/1315:00Γρύλου Σ., Σταυρακάκη Μ., Βοριζανάκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο16/11/1315:00Φλουρής Ε., Μαθιουδάκης Β., Φερετζάκης Κ.5-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/11/1315:00Παπαδάκης Φ., Παξιμαδάς Σ., Σαρρής Γ.0-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο16/11/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α., Δρακάκης Α.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο16/11/1315:00Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Μ., Καπετανάκης Ε.3-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00Χαραλαμπάκης Ε., Πασσάς I. Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)2-0
ΠΑΝΟΜ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο16/11/1315:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/11/1315:00Ξυπάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Σαβουιδάκης Κ.2-2
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή17/11/1315:00Στραντζαλίδης Α., Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/11/1315:00Φλουρής Ε., Κούρα Κ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)3-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/11/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Χαροκόπος Α., Σηφάκης Ζ.0-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή24/11/1315:00Μαυραντωνάκης Ι., Βασσάκης Ι. Ε., Ζερβάκης Ε. Γ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/11/1315:00Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Λαλιώτης Γ.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/11/1315:00Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)1-4
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΝΑΛΗΨΗΕΓΟΗΚυριακή24/11/1315:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Βοριζανάκης Σ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/11/1315:00Μαθιουδάκης Β., Θέμελη Π., Πατεράκης Μ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή24/11/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Καπετανάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/11/1315:00Ξυπάκης Γ., Κούρα Κ., Στραντζαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/11/1315:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Γιαλαμάς Ν., Πατεμτζής Γ.5-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο30/11/1315:00Κουράκης Ι., Χατζογιάννης Ε., Γαρεφαλάκης Ε.0-5
ΠΑΝΟΜ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο30/11/1315:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βισκαδούρος Α., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή01/12/1315:00Γρύλου Σ., Παπαδόπουλος Ι., Συναδινάκης Κ.2-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00Παξιμαδάς Σ., Ξυπάκης Γ., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/12/1315:00Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ.4-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή01/12/1315:00Νικολακάκης Β., Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ι.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/12/1315:00Αδαμάκης Α. Θ., Χαραλαμπάκης Ε., Σηφάκης Ζ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο07/12/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Δασκαλάκης Ι., Μερκουλίδης Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/12/1315:00Μαυραντωνάκης Ι., Ζαχαριουδάκης Γ., Τζανακάκης Ε.0-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο07/12/1315:00Φλουρής Ε., Τουρλουκάκη Χ., Δασκαλάκης Α.2-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΛΙΑΣΣάββατο07/12/1315:00Μαστορίδης Δ., Πατεράκης Μ., Θέμελη Π.3-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή08/12/1315:00Ρεμιδιανάκης Δ., Πασσάς N. Ι., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-4
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΚυριακή08/12/1315:00Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βισκαδούρος Α.2-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή08/12/1315:00Ξυπάκης Γ., Τρουλινός Κ., Μπεκιράκης Ι.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο14/12/1315:00Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Κωστάκης Μ.4-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/12/1315:00Στραντζαλίδης Α., Κούρα Κ., Παπαδόπουλος Ι.0-3
ΠΑΝΟΜ - ΓΑΡΙΠΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο14/12/1315:00Γρηγοράκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Λαλιώτης Γ.7-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/12/1315:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σταυρακάκη Ν., Σπινάκης Ν.4-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/12/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Συναδινάκης Κ., Βοριζανάκης Σ.2-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Καπετανάκης Ε., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)5-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/12/1315:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Φλουρής Ε.0-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/12/1315:00Κρασαγάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)1-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/01/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.0-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΓΟΗΣάββατο04/01/1415:00Χανιωτάκης Χ., Τουρλουκάκη Χ., Φλουρής Ε.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο04/01/1415:00Γιαλαμάς Ν., Χαιρέτης Γ., Σαρρής Γ.0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/01/1412:00Δασκαλάκης Ι., Βοριζανάκης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή05/01/1415:00Φλουρής Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σταυρακάκη Μ., Ζερβάκης Α. Γ.1-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή05/01/1415:00Τζανακάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σταυρακάκη Ν.1-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή05/01/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Πατεράκης Μ.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΕΘΝΙΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο11/01/1415:00Βισκαδούρος Μ., Γρύλου Σ., Μαστορίδης Δ.8-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/01/1415:00Κρασαγάκης Χ., Πασσάς I. Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο11/01/1415:00Παξιμαδάς Σ., Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/01/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Καρατζάς Γ., Ελευθεράκης Σ.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή12/01/1415:00Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Λαλιώτης Γ.2-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή12/01/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Σταυρακάκη Ν., Κωστάκης Μ.1-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή12/01/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Παπαδάκης Φ., Δρακάκης Α., Σαβουιδάκης Κ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο18/01/1415:00Μαυρουδής Δ., Κουράκης Ι., Σαρρής Γ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΑΝΟΜ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/01/1415:00Στεφανίδης Σ., Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.3-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή19/01/1415:00Γρηγοράκης Ι., Τζανακάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΛΙΑΣΚυριακή19/01/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Σταυρακάκη Μ., Χαροκόπος Α.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χανιωτάκης Χ., Σαβουιδάκης Κ.1-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή19/01/1415:00Πατεμτζής Γ., Περτσελάκης Γ., Βασάκης Γ. Ε.0-5
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΚΟΡΑΚΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/01/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Πατεράκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/01/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Καπετανάκης Ε., Βοριζανάκης Σ.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο25/01/1415:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-1
ΠΑΝΟΜ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο25/01/1415:00Τζανακάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαθιουδάκης Β.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/01/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Φ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/01/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Τρουλινός Κ., Συναδινάκης Κ.2-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΑΡΙΠΑΕΓΟΗΚυριακή26/01/1415:00Ξυπάκης Γ., Λιανδράκης Φ., Δρακάκης Α.12-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή26/01/1415:00Κρασαγάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Σταυρακάκη Μ.1-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή26/01/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Χαιρέτης Γ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη05/02/1415:30Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο01/02/1415:00Παξιμαδάς Σ., Φλουρής Ε., Ξυπάκης Γ.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο01/02/1415:00Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Κωστάκης Μ.1-2
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/02/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Δ.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/02/1415:00Φουκάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Σφακιανάκης Ε. Μ.2-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή02/02/1415:00Γιαλαμάς Ν., Χανιωτάκης Χ., Περτσελάκης Γ.5-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/02/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00Κουράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Ζερβάκης Ε. Γ.4-6
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή02/02/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βασάκης Γ. Ε., Πατεράκης Μ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο08/02/1415:00Χαροκόπος Α., Βισκαδούρος Α., Λαλιώτης Γ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/02/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο08/02/1415:00Λιανδράκης Φ., Κούρα Κ., Χαιρέτης Γ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/02/1415:00Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.1-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο08/02/1415:00Στραντζαλίδης Α., Σαρρής Γ., Συναδινάκης Κ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή09/02/1415:00Μαυρουδής Δ., Στραντζαλίδης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ.2-8
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή09/02/1415:00Πατεμτζής Γ., Παξιμαδάς Σ., Πασσάς I. Ι.6-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/02/1415:00Γρύλου Σ., Κολυβάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/02/1415:00Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Σαρρής Γ.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο15/02/1415:00Μουρτζάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Δασκαλάκης Α.3-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή16/02/1415:00Λεονταράκης Θ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.7-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή16/02/1415:00Ξυπάκης Γ., Σπινάκης Ν., Συναδινάκης Κ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή16/02/1415:00Κρασαγάκης Χ., Μαστορίδης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ.3-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή16/02/1415:00Νικολακάκης Β., Στεφανίδης Σ., Καπετανάκης Ε.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/02/1415:00Κουράκης Ι., Φλουρής Ε., Λαλιώτης Γ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή16/02/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο22/02/1415:00Κάζας Α., Χαιρέτης Γ., Ελευθεράκης Σ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο22/02/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κωστάκης Μ., Σαβουιδάκης Κ.3-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο22/02/1415:00Στεφανίδης Σ., Φλουρής Ε., Κολυβάκης Κ.5-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/02/1415:00Τζανακάκης Ε., Καρατζάς Γ., Πατεράκης Μ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/02/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Δ.5-2
ΠΑΝΟΜ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο22/02/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Χαροκόπος Α., Χριστουλάκης Ε.0-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή23/02/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Βελεγράκης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή23/02/1415:00Μαθιουδάκης Β., Γιαλαμάς Ν., Ζερβάκης Ε. Γ.1-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο01/03/1415:00Γιαλαμάς Ν., Μπεκιράκης Ι., Πατεράκης Μ.0-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/03/1415:00Σπινάκης Ν., Θέμελη Π., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο01/03/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Κάζας Α., Βασάκης Γ. Ε.2-6
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο01/03/1415:00Ξυπάκης Γ., Δρακάκης Α., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο01/03/1415:00Ρεμιδιανάκης Δ., Κωστάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο01/03/1415:00Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΓΟΗΣάββατο01/03/1415:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καπετανάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/03/1415:00Νικολακάκης Β., Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α.2-3


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/03/1415:00Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/03/1415:00Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Καρατζάς Γ.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο08/03/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Βασάκης Γ. Ε., Δρακάκης Α.6-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή09/03/1415:00Φουκάκης Γ., Κάζας Α., Μερκουλίδης Ν.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή09/03/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Κωστάκης Μ., Λαλιώτης Γ.2-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή09/03/1415:00Γιαλαμάς Ν., Σαρρής Γ., Χαιρέτης Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΚυριακή09/03/1415:00Κουράκης Ι., Βελεγράκης Σ., Περτσελάκης Γ.2-2
ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤρίτη18/03/1416:00Φλουρής Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε.5-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο15/03/1416:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/03/1416:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σπινάκης Ν.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο15/03/1416:00Μαθιουδάκης Β., Βισκαδούρος Μ., Χαροκόπος Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο15/03/1416:00Φλουρής Ε., Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή16/03/1416:00Παπαδόπουλος Ι., Στραντζαλίδης Α., Σφακιανάκης Δ.1-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή16/03/1416:00Κουράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Πατεράκης Μ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/03/1416:00Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Κολυβάκης Κ.0-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή16/03/1416:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυρακάκη Μ., Βασάκης Γ. Ε.6-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/03/1416:00Μαυρουδής Δ., Πασσάς I. Ι., Γρύλου Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/03/1416:00Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Πατεράκης Μ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο22/03/1416:00Στραντζαλίδης Α., Τρουλινός Κ., Γιατράκης Κ.1-4
ΑΝΑΛΗΨΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/03/1416:00Βισκαδούρος Μ., Ζαχαριουδάκης Γ., Βελεγράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)0-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο22/03/1416:00Χανιωτάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε.1-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο22/03/1416:00Μαστορίδης Δ., Χαιρέτης Γ., Λαλιώτης Γ.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο22/03/1416:00Ξυπάκης Γ., Χαροκόπος Α., Κωστάκης Μ.0-3
ΠΑΝΟΜ - ΡΑΥΚΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο22/03/1416:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Δ.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο29/03/1416:00Κρασαγάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο29/03/1416:00Αδαμάκης Α. Θ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σαβουιδάκης Κ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΣάββατο29/03/1416:00Φλουρής Ε., Μερκουλίδης Ν., Λαλιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/03/1416:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)4-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο29/03/1416:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαθιουδάκης Β., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/03/1416:00Σπινάκης Ν., Μπεκιράκης Ι., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.5-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο29/03/1416:00Μουρτζάκης Ι., Στραντζαλίδης Α., Πατεμτζής Γ.2-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο29/03/1416:00Ζαχαριουδάκης Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)3-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο05/04/1417:00Χανιωτάκης Χ., Τζανακάκης Ε., Συναδινάκης Κ.2-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο05/04/1417:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χατζογιάννης Ε., Κυριακίδης Ρ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο05/04/1417:00Βισκαδούρος Μ., Μαστορίδης Δ., Φερετζάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/04/1417:00Στεφανίδης Σ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πατεράκης Μ.1-5
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο05/04/1417:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Στραντζαλίδης Α., Μαυρομιχάλης Ν.2-3
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΡΑΥΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/04/1417:00Ξυπάκης Γ., Χαιρέτης Γ., Σφακιανάκης Δ.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο05/04/1417:00Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Δρακάκης Α.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο05/04/1417:00Γιαλαμάς Ν., Γιατράκης Κ., Χριστουλάκης Ε.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/04/1417:00Μαυραντωνάκης Ι., Γιατράκης Κ., Ελευθεράκης Σ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο12/04/1417:00Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Στραντζαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/04/1417:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κάζας Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο12/04/1417:00Σφακιανάκης Μ. Μ., Λαλιώτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο12/04/1417:00Γρύλου Σ., Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο12/04/1417:00Αδαμάκης Α. Θ., Πατεράκης Μ., Θέμελη Π.2-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο12/04/1417:00Σαρρής Γ., Κυριακίδης Ρ., Κανδεράκης Θ.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο12/04/1417:00Γιαλαμάς Ν., Ρεμιδιανάκης Δ., Χαιρέτης Γ.3-3