Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Κουτεντακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α1 Κατηγορία

<< Playoff
Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο07/09/1317:30Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Λιανδράκης Φ.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΟΤΕΛΙΑΣΣάββατο07/09/1317:30Χαραλαμπάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Παπαδόπουλος Ι.0-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/09/1317:30Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Παπαδακάκης Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΚυριακή08/09/1317:30Λιανδράκης Φ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΖΑΡΟΥΚυριακή08/09/1317:30Στραντζαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κωστάκης Μ.2-1
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή08/09/1317:30Μαυραντωνάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΦΝΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή08/09/1317:30Κουράκης Ι., Φουκάκης Γ., Χαραλαμπάκης Ε.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/09/1317:30Κρασαγάκης Χ., Τζανακάκης Ε., Βισκαδούρος Μ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΕΚΣάββατο14/09/1317:30Βισκαδούρος Μ., Δρακάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/09/1317:30Κουκουλάκης Μ., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Ε.1-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο14/09/1317:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο14/09/1317:30Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Ξυπάκης Γ.1-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/09/1317:30Κρασαγάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Χανιωτάκης Χ.0-2
ΑΟΤ - ΖΑΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/09/1317:30Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τζανακάκης Ε.0-1
ΔΑΦΝΕΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΓΟΗΚυριακή15/09/1317:30Παπαδόπουλος Ι., Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ.0-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/09/1317:30Στραντζαλίδης Α., Μαστορίδης Δ., Γρύλου Σ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/09/1317:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Γρύλου Σ.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο21/09/1317:00Πατεμτζής Γ., Κουράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ.5-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΙΑΣΣάββατο21/09/1317:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΟΤΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/09/1317:00Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν.1-3
ΖΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή22/09/1317:00Κρασαγάκης Χ., Χαροκόπος Α., Μαστορίδης Δ.3-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή22/09/1317:00Χαραλαμπάκης Ε., Κουράκης Ι., Σπινάκης Ν.0-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή22/09/1317:00Μουρτζάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Κωστάκης Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΠΟΑΚυριακή22/09/1317:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/09/1316:30Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο28/09/1316:30Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Βισκαδούρος Α.0-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/09/1316:30Κουκουλάκης Μ., Λιανδράκης Φ., Νικολακάκης Β.1-2
ΑΟΤ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/09/1316:30Παπαδόπουλος Ι., Παξιμαδάς Σ., Παπαδακάκης Γ.2-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/09/1316:30Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Πολυχρονάκης Ι.1-0
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή29/09/1316:30Χανιωτάκης Χ., Φερετζάκης Ν., Τζανακάκης Ε.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/09/1316:30Στραντζαλίδης Α., Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Φ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή29/09/1316:30Κρασαγάκης Χ., Στεφανίδης Σ., Μαυραντωνάκης Α.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/10/1316:00Κρασαγάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.1-1
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΑΕΚΣάββατο05/10/1316:00Παπαδόπουλος Ι., Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο05/10/1316:00Κουράκης Ι., Στραντζαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/10/1316:00Μουρτζάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Τρουλινός Κ.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο05/10/1316:00Λιανδράκης Φ., Μαστορίδης Δ., Γρύλου Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΟΤΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/10/1316:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή06/10/1316:00Μανδαλενάκης Ε., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-2
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή06/10/1316:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Γιαλαμάς Ν.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο12/10/1316:00Χανιωτάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/10/1316:00Στραντζαλίδης Α., Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή13/10/1316:00Κουράκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Κάζας Α.2-1
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΑΟΤΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/10/1316:00Χαραλαμπάκης Ε., Πολυχρονάκης Ι., Κρασαγάκης Χ.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/10/1316:00Λιανδράκης Φ., Καπετανάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή13/10/1316:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παξιμαδάς Σ., Καρατζάς Γ.0-1
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/10/1316:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/10/1316:15Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΜΟΙΡΕΣΑΕΚΣάββατο19/10/1315:30Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Δασκαλάκης Α.1-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/10/1315:30Βισκαδούρος Μ., Χανιωτάκης Χ., Γρηγοράκης Ι.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΠΟΑΣάββατο19/10/1315:30Μουρτζάκης Ι., Λιανδράκης Φ., Τζανακάκης Ε.1-3
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/10/1315:30Μαυραντωνάκης Ι., Τρουλινός Κ., Κωστάκης Μ.3-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΛΙΝΤΟΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/10/1315:30Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ., Σταυρακάκη Μ.0-0
ΑΟΤ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/10/1315:30Μαθιουδάκης Β., Παπαδάκης Μ., Στεφανίδης Σ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1315:30Μαυρουδής Δ., Παξιμαδάς Σ., Ξυπάκης Γ.6-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή20/10/1315:30Φουκάκης Γ., Παπαδόπουλος Ι., Μερκουλίδης Ν.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1315:30Τζανακάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Χανιωτάκης Χ.1-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/10/1315:30Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Καπετανάκης Ε.1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο26/10/1315:30Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ.6-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΟΑΚυριακή27/10/1315:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΟΤΜΟΙΡΩΝΚυριακή27/10/1315:30Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φερετζάκης Ν.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή27/10/1315:30Βισκαδούρος Μ., Κάζας Α., Φλουρής Ε.1-4
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή27/10/1315:30Παξιμαδάς Σ., Χαροκόπος Α., Γρύλου Σ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή27/10/1315:30Κουράκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο02/11/1315:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Παξιμαδάς Σ.0-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/11/1315:00Μουρτζάκης Ι., Λιανδράκης Φ., Τζανακάκης Ε.0-0
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΕΚΣάββατο02/11/1315:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Γρηγοράκης Ι.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΟΑΣάββατο02/11/1315:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/11/1315:00Κρασαγάκης Χ., Φερετζάκης Ν., Κούρα Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή03/11/1315:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.1-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή03/11/1315:00Μαυρουδής Δ., Σταυρακάκη Ν., Σταυρακάκη Μ.0-2
ΑΟΤ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Στεφανίδης Σ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΟΤΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Βισκαδούρος Μ., Πατεμτζής Γ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)Αναβλήθηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο09/11/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-1
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΕΚΣάββατο09/11/1315:00Στραντζαλίδης Α., Τρουλινός Κ., Στεφανίδης Σ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΓΟΗΚυριακή10/11/1315:00Μαυραντωνάκης Ι., Λιανδράκης Φ., Γιαλαμάς Ν.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή10/11/1315:00Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΕΛΙΑΣΚυριακή10/11/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Μουρτζάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.2-1
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή10/11/1315:00Πολυχρονάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Χαροκόπος Α.0-3
ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή10/11/1315:00Παξιμαδάς Σ., Στραντζαλίδης Α., Περτσελάκης Γ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο16/11/1315:00Κουράκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-2
ΛΙΝΤΟ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο16/11/1315:00Πατεμτζής Γ., Γρύλου Σ., Γαρεφαλάκης Ε.4-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΑΛΙΑΣ Σάββατο16/11/1315:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΟΑΣάββατο16/11/1315:00Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-6
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1315:00Μαυρουδής Δ., Τρουλινός Κ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-0
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΖΑΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Γιαλαμάς Ν., Μαυραντωνάκης Α.0-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/11/1315:00Λιανδράκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κούρα Κ.0-2
ΑΟΤ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/11/1315:00Μαθιουδάκης Β., Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/11/1315:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΕΚΣάββατο23/11/1315:00Γιαλαμάς Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Μαυραντωνάκης Α.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/11/1315:00Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή24/11/1315:00Στεφανίδης Σ., Σταυρακάκη Ν., Παξιμαδάς Σ.1-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή24/11/1315:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-0
ΖΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή24/11/1315:00Στραντζαλίδης Α., Πολυχρονάκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-0
ΑΟΤ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γρύλου Σ., Φλουρής Ε.5-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/11/1315:00Λιανδράκης Φ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-5
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο30/11/1315:00Χανιωτάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-2
ΛΙΝΤΟ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΛΙΝΤΟΣάββατο30/11/1315:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Καπετανάκης Ε.1-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΟΤΓΑΛΙΑΣ Σάββατο30/11/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Δασκαλάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΠΟΑΣάββατο30/11/1315:00Τζανακάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Γρηγοράκης Ι.4-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή01/12/1315:00Πολυχρονάκης Ι., Στραντζαλίδης Α., Περτσελάκης Γ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή01/12/1315:00Φλουρής Ε., Μανδαλενάκης Ε., Φερετζάκης Ν.0-3
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή01/12/1315:00Φουκάκης Γ., Λιανδράκης Φ., Κουράκης Ι.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00Πατεμτζής Γ., Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΑΕΚΣάββατο07/12/1315:00Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/12/1315:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Τρουλινός Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)3-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Σάββατο07/12/1315:00Νικολακάκης Β., Γρύλου Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.2-1
ΖΑΡΟΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή08/12/1315:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Πασσάς I. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή08/12/1315:00Πολυχρονάκης Ι., Μουρτζάκης Ι., Παπαδόπουλος Ι.4-1
ΑΟΤ - ΛΙΝΤΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Παξιμαδάς Σ., Στεφανίδης Σ., Συναδινάκης Κ.3-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή08/12/1315:00Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Πατεμτζής Γ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΕΛΙΑΣΣάββατο14/12/1315:00Φλουρής Ε., Μανδαλενάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/12/1315:00Παπαδάκης Φ., Γιαλαμάς Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο14/12/1315:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Μαυραντωνάκης Ι.3-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΠΟΑΣάββατο14/12/1315:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή15/12/1315:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Χαροκόπος Α.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή15/12/1315:00Λιανδράκης Φ., Μαυραντωνάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΑΟΤΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/12/1315:00Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Βισκαδούρος Μ.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή15/12/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο04/01/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Καρατζάς Γ.1-3
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΖΑΡΟΣΑΕΚΚυριακή05/01/1415:00Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Α. Θ.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή05/01/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Σπινάκης Ν.2-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΟΙΡΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή05/01/1415:00Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Ξυπάκης Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/01/1415:00Κρασαγάκης Χ., Παξιμαδάς Σ., Περτσελάκης Γ.2-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/01/1415:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη15/01/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Περτσελάκης Γ.0-2
ΑΟΤ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη15/01/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Μαθιουδάκης Β., Σπινάκης Ν.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο11/01/1415:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Γρηγοράκης Ι.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΟΤΖΑΡΟΥΚυριακή12/01/1415:00Στραντζαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Α., Κούρα Κ.1-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή12/01/1415:00Μαυρουδής Δ., Παπαδόπουλος Ι., Καπετανάκης Ε.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή12/01/1415:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή12/01/1415:00Φλουρής Ε., Παπαδάκης Μ., Σαρρής Γ.3-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/01/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΟΑΚυριακή12/01/1415:00Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ., Τουρλουκάκη Χ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΣάββατο18/01/1415:00Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Φλουρής Ε.0-4
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο18/01/1415:00Χανιωτάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο18/01/1415:00Παπαδάκης Φ., Μουρτζάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/01/1415:00Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Ν.2-4
ΑΟΤ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Τρουλινός Κ., Γρύλου Σ.0-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/01/1415:00Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μαθιουδάκης Β.0-4
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/01/1415:00Γιαλαμάς Ν., Στεφανίδης Σ., Μαστορίδης Δ.2-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/01/1415:00Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΔΑΦΝΕΣΑΕΚΣάββατο25/01/1415:00Κουράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Πασσάς I. Ι.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο25/01/1415:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.4-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00Κουκουλάκης Μ., Μανδαλενάκης Ε., Λιανδράκης Φ.1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟΤΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/01/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή26/01/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Μ., Στραντζαλίδης Α.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΛΙΝΤΟΖΑΡΟΥΚυριακή26/01/1415:00Φλουρής Ε., Πολυχρονάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ.2-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή26/01/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μαθιουδάκης Β., Σφακιανάκης Ε. Μ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΚυριακή26/01/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.2-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο01/02/1415:00Λιανδράκης Φ., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/02/1415:00Μαυρουδής Δ., Κουράκης Ι., Λεονταράκης Θ.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Στραντζαλίδης Α., Πασσάς I. Ι.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή02/02/1412:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Χριστουλάκης Ε.1-4
ΑΟΤ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Καπετανάκης Ε., Χαροκόπος Α.4-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή02/02/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Κούρα Κ.1-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/02/1415:00Στραντζαλίδης Α., Τρουλινός Κ., Γρηγοράκης Ι.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή02/02/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Σπινάκης Ν.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο08/02/1415:00Παξιμαδάς Σ., Τρουλινός Κ., Φλουρής Ε.3-0
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΕΚΣάββατο08/02/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Νικολακάκης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο08/02/1415:00Παπαδάκης Φ., Κουράκης Ι., Φερετζάκης Ν.1-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή09/02/1415:00Μαθιουδάκης Β., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.0-2
ΑΟΤ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Μουρτζάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Στεφανίδης Σ.0-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Λιανδράκης Φ., Αδαμάκης Ζ. Θ.7-4
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή09/02/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Μαυραντωνάκης Α., Κωστάκης Μ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΠΟΑΚυριακή09/02/1415:00Χανιωτάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΦΝΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο15/02/1415:00Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ., Χριστουλάκης Ε.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο15/02/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή16/02/1415:00Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Μ., Πασσάς I. Ι.4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΟΤΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή16/02/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Χαροκόπος Α., Κωστάκης Μ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΜΟΙΡΩΝΚυριακή16/02/1415:00Βισκαδούρος Μ., Πολυχρονάκης Ι., Καρατζάς Γ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή16/02/1415:00Φουκάκης Γ., Λιανδράκης Φ., Γρηγοράκης Ι.2-1
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή16/02/1415:00Πατεμτζής Γ., Γρύλου Σ., Σταυρακάκη Ν.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή16/02/1415:00Παξιμαδάς Σ., Μανδαλενάκης Ε., Κάζας Α.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΤ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο22/02/1415:00Παπαδάκης Φ., Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο22/02/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ.2-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΛΙΝΤΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή23/02/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή23/02/1415:00Στραντζαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Κούρα Κ.1-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή23/02/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Λεονταράκης Θ., Σταυρακάκη Μ.2-4
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/02/1415:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Δ.3-1
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΕΚΚυριακή23/02/1415:00Μουρτζάκης Ι., Λιανδράκης Φ., Τζανακάκης Ε.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή23/02/1415:00Χανιωτάκης Χ., Σταυρακάκη Ν., Ξυπάκης Γ.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/03/1415:00Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Σαρρής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΑΕΚΣάββατο01/03/1415:00Φουκάκης Γ., Μαθιουδάκης Β., Πασσάς I. Ι.3-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο01/03/1415:00Βισκαδούρος Μ., Στεφανίδης Σ., Βελεγράκης Σ.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο01/03/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χαιρέτης Γ., Χαροκόπος Α.3-1
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΟΤΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο01/03/1415:00Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.1-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΣάββατο01/03/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Πατεμτζής Γ., Λεονταράκης Θ.0-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο01/03/1415:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο01/03/1415:00Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο08/03/1415:00Λιανδράκης Φ., Κούρα Κ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο08/03/1415:00Νικολακάκης Β., Χανιωτάκης Χ., Ξυπάκης Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΠΟΑΣάββατο08/03/1415:00Στεφανίδης Σ., Μαυραντωνάκης Α., Κολυβάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-1
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή09/03/1415:00Στραντζαλίδης Α., Μουρτζάκης Ι., Λεονταράκης Θ.2-1
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/03/1415:00Πολυχρονάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Πατεμτζής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή09/03/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Χαροκόπος Α.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΖΑΡΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή09/03/1415:00Φλουρής Ε., Καπετανάκης Ε., Σπινάκης Ν.1-3
ΑΟΤ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/03/1415:00Παπαδόπουλος Ι., Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο15/03/1416:00Μουρτζάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν.1-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο15/03/1416:00Λιανδράκης Φ., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Α.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή16/03/1416:00Μαυραντωνάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή16/03/1416:00Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Κάζας Α.2-2
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΛΙΝΤΟΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή16/03/1416:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Καρατζάς Γ.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΖΑΡΟΥΚυριακή16/03/1416:00Μαυρουδής Δ., Βελεγράκης Σ., Μαστορίδης Δ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή16/03/1416:00Ζαχαριουδάκης Γ., Πασσάς I. Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.3-1
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΑΟΤΑΕΚΚυριακή16/03/1416:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.1-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο22/03/1416:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Συναδινάκης Κ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή23/03/1416:00Μανδαλενάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/03/1416:00Κρασαγάκης Χ., Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή23/03/1416:00Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΛΙΝΤΟΚυριακή23/03/1416:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν.1-3
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή23/03/1416:00Γιαλαμάς Ν., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΓΑΛΙΑΣ Κυριακή23/03/1416:00Παπαδόπουλος Ι., Στεφανίδης Σ., Σπινάκης Ν.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΤΠΟΑΚυριακή23/03/1416:00Φλουρής Ε., Κάζας Α., Χανιωτάκης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή30/03/1416:00Λιανδράκης Φ., Χαροκόπος Α., Πασσάς I. Ι.0-4
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή30/03/1416:00Χανιωτάκης Χ., Γρηγοράκης Ι., Λεονταράκης Θ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή30/03/1416:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή30/03/1416:00Παπαδόπουλος Ι., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-1
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΛΙΝΤΟΑΕΚΚυριακή30/03/1416:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κούρα Κ.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/03/1416:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
ΑΟΤ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή30/03/1416:00Μαυρουδής Δ., Πατεμτζής Γ., Βελεγράκης Σ.1-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή30/03/1416:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σταυρακάκη Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.1-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΖΑΡΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή06/04/1417:00Μουρτζάκης Ι., Στραντζαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή06/04/1417:00Παπαδόπουλος Ι., Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Μ.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή06/04/1417:00Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Κάζας Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/04/1417:00Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Σταυρακάκη Ν.2-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/04/1417:00Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-7
ΛΙΝΤΟ - ΑΟΤΛΙΝΤΟΚυριακή06/04/1417:00Μανδαλενάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΔΑΦΝΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή06/04/1417:00Μαυραντωνάκης Ι., Γρύλου Σ., Σπινάκης Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΟΑΚυριακή06/04/1417:00Ρεμιδιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πασσάς I. Ι.0-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή13/04/1417:00Ξυπάκης Γ., Καπετανάκης Ε., Μαυρομιχάλης Ν.0-0
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΕΚΚυριακή13/04/1417:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Σπινάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/04/1417:00Μανδαλενάκης Ε., Πασσάς I. Ι., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΑΟΤ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή13/04/1417:00Λιανδράκης Φ., Στεφανίδης Σ., Ρεμιδιανάκης Δ.1-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή13/04/1417:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χατζογιάννης Ε., Περτσελάκης Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΓΑΛΙΑΣ Κυριακή13/04/1417:00Φλουρής Ε., Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.3-1
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/04/1417:00Χανιωτάκης Χ., Σαρρής Γ., Συναδινάκης Κ.4-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή13/04/1417:00Κουκουλάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α., Γρύλου Σ.1-2