Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
DP Studies
coffee island
diakriton
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΟΦΑΜΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή10/10/2112:00Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Σκρεπετός Σ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή10/10/2116:00Μαυραντωνάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π.1-5
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/10/2116:00Γαρεφαλάκης Κ., Βασιλάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.4-1
ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή10/10/2116:00Μανιώτης Δ., Κέφης Δ., Τζανάκη Μ.0-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή10/10/2119:00Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Μπιτζιλή Μ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο16/10/2116:00Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε., Καρατζάς Γ.1-0
ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/10/2112:00Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Α., Ζαφείρης Α.0-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/10/2116:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Σκρεπετός Σ.2-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/10/2116:00Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Μαζοκοπάκης Ζ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή17/10/2116:00Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Μπιτζιλή Μ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο23/10/2115:00Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΑΣΗΜΙ - ΟΦΑΜΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο23/10/2116:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.6-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/10/2115:30Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ.3-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή24/10/2116:00Μανιώτης Δ., Περτσελάκης Γ., Μπιτζιλή Μ.3-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/10/2118:30Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο30/10/2115:00Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η.2-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΚυριακή31/10/2115:00Ξυπάκης Γ., Σκρεπετός Σ., Βασιλάκης Α.3-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή31/10/2115:00Μαυραντωνάκης Ι., Μασέλη Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή31/10/2115:00Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Α.2-2
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή31/10/2118:30Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.3-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΒΟΡΡΩΝΣάββατο06/11/2115:00Σαμιωτάκης Ε., Μανιώτης Δ., Περτσελάκης Γ.1-1
ΟΦΑΜ - ΡΟΥΒΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή07/11/2115:00Δασκαλάκης Α., Μπαλίδης Α., Αξιώτης Ε.1-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΗΜΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή07/11/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.3-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/11/2115:30Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Τζώρτζογλου Φ.0-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή07/11/2118:30Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Αξιώτης Ε.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο13/11/2115:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Καταχανάκης Η.2-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο13/11/2115:00Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Τζανάκη Μ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΟΦΑΜΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή14/11/2115:00Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλή Μ., Ρεμεδιάκης Γ.5-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή14/11/2115:00Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Χανιωτάκης Χ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή14/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ., Ζουρμπάκης Α.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή21/11/2112:00Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή21/11/2115:00Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μπιτζιλή Μ.6-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/11/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.3-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή21/11/2115:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α.2-6
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/11/2118:30Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΦΑΜΒΟΡΡΩΝΣάββατο27/11/2115:00Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ., Βασιλάκης Α.5-2
ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο27/11/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή28/11/2115:00Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή28/11/2115:00Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Α., Μπιτζιλή Μ.3-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή28/11/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Χανιωτάκης Χ., Κέφης Δ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο11/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο11/12/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Τζανάκη Μ.0-2
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο11/12/2115:00Μανιώτης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.2-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή12/12/2115:00Παπαδάκης Φ., Μαζοκοπάκης Ζ., Φανουράκη Μ.0-5
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΦΑΜΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/12/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ., Μπλαβάκης Ε.6-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΗΜΙΒΟΡΡΩΝΣάββατο18/12/2115:00Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/12/2115:00Πατεμτζής Γ., Μασέλη Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/12/2115:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.3-1
ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΚυριακή19/12/2118:30Δασκαλάκης Α., Μουλακάκης Κ., Ανδριανάκης Ι.0-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη02/02/2218:30Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Ανδριανάκης Ι.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο15/01/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Μαστορίδης Δ.0-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο15/01/2215:00Μανιώτης Δ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/01/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.1-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή16/01/2215:00Ζιούτος Κ., Τζώρτζογλου Φ., Κέφης Δ.2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜΛΙΝΤΟΚυριακή16/01/2217:30Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.4-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο22/01/2215:00Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλή Μ., Σκρεπετός Σ.2-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη23/02/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.5-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη23/02/2215:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.4-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΝΩΓΕΙΩΝΤετάρτη23/02/2216:00Βισκαδούρος Μ., Ρεμεδιάκης Γ., Ψαλιδάκης Α.4-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη23/02/2218:30Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ., Βασιλάκης Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΟΡΡΩΝΣάββατο29/01/2215:00Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Μασέλη Φ.5-2
ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο29/01/2215:00Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.4-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή30/01/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή30/01/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Σκρεπετός Σ., Σκριτζοβάλης Β.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΦΑΜΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή30/01/2218:30Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Χριστουλάκης Ε.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00Βισκαδούρος Μ., Ζουρμπάκης Α., Κοσμαδάκης Σ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/02/2215:00Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΟΦΑΜΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/02/2215:00Σταυράκης Γ., Σκρεπετός Σ., Κέφης Δ.8-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή06/02/2218:30Γαρεφαλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ., Πετρίδης Ι.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο12/02/2215:00Χαραλαμπάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΚυριακή13/02/2215:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.5-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/02/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.2-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/02/2215:00Κυριακόπουλος Κ., Κέφης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.1-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΗΜΙΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή13/02/2218:30Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.2-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο19/02/2215:00Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο19/02/2215:00Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή20/02/2211:30Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Μανιώτης Δ.3-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή20/02/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλή Μ.1-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΦΑΜΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή20/02/2215:00Σταυράκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακίδης Α.6-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο26/02/2215:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.0-1
ΟΦΑΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο26/02/2215:00Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-4
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο26/02/2215:00Ζαφείρης Α., Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ.3-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΣάββατο26/02/2215:00Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.4-4
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο26/02/2215:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Τζανάκη Μ.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή13/03/2215:30Ξυπάκης Γ., Καζόγλου Χ., Ανδριανάκης Ι.4-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή13/03/2215:30Σαμιωτάκης Ε., Βασιλάκης Α., Κοσμαδάκης Σ.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/03/2215:30Μαυρουδής Δ., Καλαϊτζής Γ., Δερμιτζάκης Ν.5-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/03/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ.0-1
ΟΦΑΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/03/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Παρασύρης Γ., Πετούσης Ι.2-4