ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
fifty
coffee island
DP Studies
Proactive
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο09/10/2116:00Χαραλαμπάκης Ε., Ζιούτος Κ., Ρεμεδιάκης Γ.6-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο09/10/2116:00Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο09/10/2116:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή10/10/2116:00Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β., Ζουρμπάκης Α.0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη10/11/2119:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Αξιώτης Ε.5-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΛΙΝΤΟΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο16/10/2116:00Κυριακόπουλος Κ., Κέφης Δ., Τζανάκη Μ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο16/10/2116:00Δασκαλάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Θέμελη Π.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο16/10/2116:00Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.4-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/10/2116:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.3-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/10/2112:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Ζουρμπάκης Α.0-2
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο23/10/2115:00Βισκαδούρος Μ., Σαρόγλου Ε., Σκρεπετός Σ.2-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/10/2115:00Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Καρατζάς Γ.8-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή24/10/2112:00Δασκαλάκης Α., Βασάκης Γ. Ε., Κανταρτζόγλου Δ.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή24/10/2115:00Ζιούτος Κ., Κέφης Δ., Τζανάκη Μ.0-1
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή24/10/2115:00Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Ζουρμπάκης Α.4-0
Ρεπό: ΛΙΝΤΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο30/10/2115:00Κατσογιάννης Η., Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ.0-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο30/10/2115:00Δασκαλάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο30/10/2115:00Παπαδάκης Φ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/10/2115:00Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00Κυριακόπουλος Κ., Δρακωνάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ.2-1
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΛΙΝΤΟΣάββατο06/11/2115:00Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α.5-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/11/2115:00Δρακωνάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η.5-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/11/2118:00Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/11/2111:30Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.2-5
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή07/11/2115:00Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.1-1
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΧΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο13/11/2115:00Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.1-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο13/11/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο13/11/2115:00Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο13/11/2115:30Γαρεφαλάκης Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.3-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ., Τζανάκη Μ.0-3
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο20/11/2115:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.3-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/11/2116:00Μπιμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή21/11/2111:30Δρακωνάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Α.2-3
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΟΧΟΥΚυριακή21/11/2115:00Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.4-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/11/2115:00Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Βασάκης Γ. Ε.1-2
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/11/2115:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.4-0
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο27/11/2115:00Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.6-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΣάββατο27/11/2115:00Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Τζανάκη Μ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο27/11/2115:00Χαραλαμπάκης Ε., Χναράκης Δ., Θέμελη Π.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/11/2115:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.0-3 α.α.
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟΣάββατο04/12/2115:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.5-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή05/12/2111:30Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.1-3
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή05/12/2115:00Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.5-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/12/2115:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΤετάρτη29/12/2116:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α.8-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο18/12/2115:00Μαυρουδής Δ., Δρακωνάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.3-4
ΛΙΝΤΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο18/12/2115:00Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ.3-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/12/2115:00Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.1-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/12/2115:00Κυριακόπουλος Κ., Ζουρμπάκης Α., Μουλακάκης Κ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη09/03/2216:00Κλαμπατσέας Χ., Μπιμπάκης Α., Σταυράκης Γ.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο15/01/2215:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΣάββατο15/01/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ., Μπιτζιλή Μ.9-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή16/01/2211:30Μάτσας Κ., Σκρεπετός Σ., Ρεμεδιάκης Γ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή16/01/2215:00Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ., Αξιώτης Ε.4-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή16/01/2215:00Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης Α.0-2
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο22/01/2215:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/01/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/01/2215:00Μπιμπάκης Α., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη02/02/2218:30Ζιούτος Κ., Βασιλάκης Α., Κυριακίδης Α.3-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη09/02/2218:30Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β., Ανδριανάκης Ι.2-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο29/01/2215:00Δρακωνάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/01/2215:00Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-5
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/01/2212:00Μαστορίδης Δ., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/01/2215:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Μπιτζιλή Μ.3-2
ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή30/01/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Κανταρτζόγλου Δ.2-2
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο05/02/2215:00Πατεμτζής Γ., Σκριτζοβάλης Β., Παπαδάκης Φ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΟΑΣάββατο05/02/2215:00Δρακωνάκης Ε., Αξιώτης Ε., Βασιλάκης Α.5-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00Μαυραντωνάκης Ι., Πετρίδης Ι., Ανδριανάκης Ι.0-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/02/2215:00Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Τζατζαράκης Δ.2-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/02/2218:30Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.4-1
Ρεπό: ΛΙΝΤΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/02/2215:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Κοσμαδάκης Σ.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο12/02/2215:30Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/02/2218:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π.4-0
ΜΟΧΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΧΟΥΚυριακή13/02/2215:00Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Βάγιας Κ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/02/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Τζατζαράκης Δ.1-3
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο19/02/2215:00Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π., Μαστορίδης Δ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΣάββατο19/02/2215:15Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.6-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/02/2216:00Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/02/2215:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή20/02/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Φανουράκη Μ., Χριστουλάκης Ε.1-1
Ρεπό: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/02/2215:00Σταυράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Σαρόγλου Ε.2-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/02/2211:30Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.3-4
ΜΟΧΟΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΧΟΥΚυριακή27/02/2216:00Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Τζώρτζογλου Φ.1-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/02/2218:30Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Περτσελάκης Γ.1-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη06/04/2216:30Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σαρόγλου Ε.3-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο05/03/2215:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.7-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο05/03/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Κοσμαδάκης Σ., Ανδριανάκης Ι.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο05/03/2215:00Πατεμτζής Γ., Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/03/2216:00Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Μασέλη Φ.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο05/03/2216:30Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ., Χναράκης Δ.1-0
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο12/03/2215:00Μάτσας Κ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.4-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/03/2211:30Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Κωνσταντάκη Μ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΧΟΥΚυριακή13/03/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε., Τζατζαράκης Δ.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΛΙΝΤΟΚυριακή13/03/2215:30Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.4-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/03/2218:30Παπαδάκης Φ., Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλή Μ.0-2
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/03/2215:30Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Θέμελη Π.1-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/03/2216:00Χαραλαμπάκης Ε., Καζόγλου Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-9
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/03/2216:00Κλαμπατσέας Χ., Χριστουλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.1-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο19/03/2216:00Σταυράκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/03/2211:30Δρακωνάκης Ε., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ.1-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΟΧΟΥΣάββατο26/03/2216:00Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π., Σκριτζοβάλης Β.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο26/03/2216:00Σκρεπετός Σ., Χριστουλάκης Ε., Τζανάκη Μ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο26/03/2216:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο26/03/2216:00Χαραλαμπάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Παρασύρης Γ.3-4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/03/2216:00Κυριακίδης Α., Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι.2-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/04/2216:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Μουλακάκης Κ.0-6
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/04/2216:00Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/04/2216:00Δασκαλάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Πετούσης Ι.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/04/2216:00Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Παρασύρης Γ.3-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο02/04/2216:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Πετρίδης Ι.2-1
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ