ΚΟΡΑΚΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 1-0 |
2. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (1η φάση) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 04/10/23 | 15:30 | 3-0 α.α. |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:30 | 4-4 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 28/10/23 | 19:00 | 1-2 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-5 |
6. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (2η φάση) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 08/11/23 | 15:30 | 2-0 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-5 |
8. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:15 | 1-1 |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 1-3 |
10. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:30 | 3-2 |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-0 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:30 | 4-2 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:30 | 9-0 |
14. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 5-1 |
15. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (3η φάση) | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΟΡΑΚΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 24/01/24 | 18:00 | 5-1 |
16. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 4-3 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-0 |
18. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 10/02/24 | 19:00 | 3-5 |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 7-0 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 5-0 |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 1-5 |
22. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (19η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 4-2 |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (20η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 0-3 |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (21η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | 1-2 |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (22η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:30 | 1-1 |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (23η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:30 | 1-4 |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (24η αγ.) | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 2-3 |
28. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (25η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | |
29. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | |
30. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 |