Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
tranzistor
DP Studies
coffee island
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο05/11/2215:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο05/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΑΣάββατο05/11/2218:30Αναβλήθηκε
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο05/11/2218:30Ξυπάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Νταβιγλάκης Ε.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή06/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/11/2215:30Αναβλήθηκε


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο12/11/2215:00Μπαλίδης Α., Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ.1-8
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/11/2215:003-0 α.α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/11/2211:00Βάγιας Κ., Βασιλάκης Α., Πετρίδης Ι.1-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή13/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/11/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.3-0
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή13/11/2212:00Ζουρμπάκης Α., Τζατζαράκης Δ., Καλαϊτζής Γ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Κυριάκου Μ., Φραντζολάκης Ε.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2218:30Καρατζάς Γ., Τάσης Κ., Πετρίδης Ι.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2211:30Χανιωτάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Ζουρμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Μακράκη Ε.1-8
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΣάββατο26/11/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Μπλαβάκης Β.0-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο26/11/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.1-7
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο26/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.8-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/11/2215:00Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Μπατζακάκης Ν.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.0-3 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/12/2211:30Δερμιτζάκης Ν., Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Β.2-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/12/2211:30Βάγιας Κ., Ζιούτος Κ., Πετούσης Ι.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/12/2211:30Κέφης Δ., Φραντζολάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.1-3
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή04/12/2211:30Μανδαλενάκης Ε., Κλάδος Γ., Κυριάκου Μ.2-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή04/12/2211:30Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο10/12/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Κλαμπατσέας Χ., Βασιλάκης Α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΟΑΚυριακή11/12/2217:15Τζανιδάκης Α., Ζουρμπάκης Α., Κλάδος Γ.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή11/12/2218:30Βισκαδούρος Α., Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2219:00Τζατζαράκης Δ., Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΑΥΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΡΑΥΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΑΥΚΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΑΥΚΟΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.