ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
tranzistor
coffee island
Proactive
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο05/11/2215:30Κανταρτζόγλου Δ., Κυριάκου Μ., Μπατζακάκης Ν.7-2
ΡΟΔΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο05/11/2216:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καλαϊτζής Γ., Κουναλάκης Χ.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/11/2211:30Τζατζαράκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλή Μ.1-0
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή06/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00Καρατζάς Γ., Μπλαβάκης Β., Μπατζακάκης Ν.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/11/2215:003-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/11/2215:00Κέφης Δ., Κυριάκου Μ., Χανιωτάκης Χ.1-5
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΦΑΜΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο12/11/2215:000-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι., Τάσης Κ.8-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/11/2212:00Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ.3-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/11/2215:00Αναβλήθηκε


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/11/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Μπατζακάκης Ν.4-1
ΡΟΔΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/11/2212:00Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Β.0-2
ΟΦΑΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή20/11/2215:00Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ., Μπατζακάκης Ν.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΡΟΔΙΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/2215:00Δερμιτζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/2215:00Χανιωτάκης Χ., Μπαλίδης Α., Κουναλάκης Χ.6-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΟΦΑΜ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/11/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π., Κλάδος Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/12/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουναλάκης Χ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή04/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΡΟΔΙΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή04/12/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Κουναλάκης Χ.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΦΑΜΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/12/2215:00Φραντζολάκης Ε., Κέφης Δ., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/12/2218:30Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΑ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2211:30Δερμιτζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Β.
ΟΦΑΜ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/12/2211:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Θέμελη Π.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Παπαδάκης Φ., Μακράκης Δ., Πετούσης Ι.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΔΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΦΑΜ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΑΡΙΠΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΔΙΑ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΟΦΑΜ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΡΟΔΙΑ - ΟΦΑΜ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣ
ΡΟΔΙΑ - ΓΑΡΙΠΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΦΑΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΔΙΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΑΡΙΠΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΡΟΔΙΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΦΑΜ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΦΑΜ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΓΑΡΙΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΟΦΑΜ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΓΟΡΤΥΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΟΔΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΦΑΜ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΕΛΠΙΔΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΦΑΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΡΟΔΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΟΦΑΜ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΡΟΔΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΓΑΡΙΠΑ
ΟΦΑΜ - ΡΟΔΙΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑΜ
ΓΑΡΙΠΑ - ΡΟΔΙΑ