ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/09/1916:00Γρηγοράκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/09/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρόγλου Ε., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.8-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΑΝΑΡΙΑΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο28/09/1916:00Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή29/09/1911:00Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε.1-4
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή29/09/1912:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή29/09/1916:003-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο05/10/1916:00Καρατζάς Γ., Μάτσας Κ., Γαλενιανός Α.1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΕΚΣάββατο05/10/1916:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Τζανάκης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1911:00Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/10/1911:00Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/10/1911:00Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/10/1916:15Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Κατσογιάννης Η.7-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο12/10/1915:30Μπαλίδης Α., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΟΧΟΣΕΓΟΗΣάββατο12/10/1915:30Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο12/10/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.2-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/10/1910:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.5-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/10/1911:00Καρατζάς Γ., Δασκαλάκης Ι., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΚυριακή13/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή20/10/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.4-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/10/1911:00Καρατζάς Γ., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.0-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΧΟΥΚυριακή20/10/1915:30Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30Τζανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.4-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΕΚΣάββατο26/10/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.3-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/10/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ., Γαλενιανός Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΓΟΗΣάββατο26/10/1916:00Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.0-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/10/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΚυριακή27/10/1915:00Αναβλήθηκε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1918:30Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.2-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο02/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ.5-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο02/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Γρηγοράκης Ι., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/11/1915:00Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/11/1911:00Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.3-1
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή03/11/1912:00Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΣάββατο09/11/1915:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/11/1915:00Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.0-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/11/1915:00Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.4-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/11/1918:00Ξυπάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΕΚΣάββατο16/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΣάββατο16/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.1-5
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο16/11/1915:00Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.3-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1910:00Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή17/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/11/1918:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Αναστασιάδης Δ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/11/1911:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/11/1911:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή24/11/1915:00
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή24/11/1915:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/11/1915:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΕΚΣάββατο30/11/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο30/11/1915:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/12/1915:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο07/12/1915:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο07/12/1915:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/12/1915:00
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή08/12/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΟΧΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010